ASALAutomotive Stampings & Assemblies Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $73,88 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,45 Mr | ₹2,94 Mr | ₹2,85 Mr | ₹2,37 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,84 Mr | ₹1,98 Mr | ₹2,56 Mr | ₹1,88 Mr | ₹2,16 Mr | ₹2,15 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,92 Mr | ₹1,99 Mr | ₹1,88 Mr | ₹1,88 Mr | ₹1,76 Mr | ₹2,01 Mr | ₹1,83 Mr | ₹1,45 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹189,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹3,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹361,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,24 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,05 Mr | ₹826,69 Mn | ₹819,44 Mn | ₹1,58 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,03 Mr | ₹929,34 Mn | ₹970,28 Mn | ₹663,88 Mn | ₹637,56 Mn | ₹527,93 Mn | ₹319,26 Mn | ₹604,81 Mn | ₹524,97 Mn | ₹707,49 Mn | ₹623,60 Mn | ₹295,55 Mn |
| Net Borç† | ₹1,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹8,91 Mr | ₹7,75 Mr | ₹8,80 Mr | ₹8,28 Mr | ₹6,08 Mr | ₹3,39 Mr | ₹3,62 Mr | ₹4,82 Mr | ₹3,31 Mr | ₹3,04 Mr | ₹2,63 Mr | ₹2,89 Mr | ₹3,38 Mr | ₹4,63 Mr | ₹5,70 Mr | ₹5,30 Mr | ₹4,14 Mr | ₹3,46 Mr | ₹3,01 Mr | ₹3,13 Mr |
| Brüt Kâr | ₹687,02 Mn | ₹539,30 Mn | ₹576,84 Mn | ₹419,72 Mn | ₹252,26 Mn | ₹54,32 Mn | -₹16,59 Mn | ₹196,83 Mn | -₹166,17 Mn | ₹57,13 Mn | -₹34,36 Mn | -₹94,75 Mn | ₹1,83 Mn | ₹66,91 Mn | ₹368,93 Mn | ₹342,32 Mn | ₹243,70 Mn | ₹46,63 Mn | ₹103,99 Mn | ₹336,57 Mn |
| FAVÖK | ₹588,17 Mn | ₹497,84 Mn | ₹513,06 Mn | ₹330,23 Mn | ₹174,94 Mn | ₹1,20 Mn | -₹95,36 Mn | ₹116,39 Mn | -₹249,97 Mn | ₹9,93 Mn | -₹30,94 Mn | -₹82,67 Mn | ₹55,76 Mn | ₹118,15 Mn | ₹280,62 Mn | ₹318,98 Mn | ₹271,79 Mn | ₹165,69 Mn | ₹189,05 Mn | ₹184,77 Mn |
| Net Kâr | ₹276,77 Mn | ₹167,79 Mn | ₹201,70 Mn | ₹83,25 Mn | ₹523,11 Mn | -₹296,99 Mn | -₹170,14 Mn | -₹126,28 Mn | -₹465,61 Mn | -₹28,71 Mn | -₹208,02 Mn | -₹231,71 Mn | -₹82,93 Mn | -₹44,26 Mn | ₹59,73 Mn | ₹101,72 Mn | ₹51,45 Mn | -₹24,24 Mn | ₹42,96 Mn | ₹108,31 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 17,45 | 10,58 | 12,71 | 5,25 | 32,97 | -18,72 | -10,72 | -7,96 | -29,35 | -1,81 | -13,11 | -14,61 | -5,23 | -2,79 | 3,78 | 7,47 | 3,26 | -3,09 | 2,54 | 7,91 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹421,44 Mn | -₹334,00 Mn | ₹73,11 Mn | ₹8,70 Mn | ₹116,70 Mn | -₹156,00 Mn | -₹153,91 Mn | -₹431,52 Mn | -₹98,33 Mn | ₹13,51 Mn | -₹334,62 Mn | -₹26,44 Mn | -₹84,27 Mn | -₹183,64 Mn | ₹131,64 Mn | -₹170,63 Mn | ₹246,59 Mn | -₹3,38 Mn | -₹285,30 Mn | ₹34,05 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹71,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 36,0% | 50,5% | 36,7% | 34,9% | 43,0% | 85,9% | 74,3% | 57,0% | 54,7% | 43,0% | 45,0% | 37,0% | 33,3% | 26,6% | 16,9% | 32,1% | 29,8% | 35,3% | 34,1% | 20,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 2,58 | 2,63 | 3,09 | 3,49 | 3,19 | 1,84 | 1,83 | 1,88 | 1,76 | 1,41 | 1,22 | 1,61 | 1,76 | 2,33 | 3,03 | 2,81 | 2,36 | 1,72 | 1,65 | 2,16 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 24,63 | 21,44 | 24,34 | 22,90 | 16,80 | 9,38 | 10,02 | 13,32 | 9,15 | 8,41 | 7,27 | 7,98 | 9,34 | 12,81 | 15,77 | 14,64 | 11,46 | 9,56 | 8,32 | 8,66 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,7% | 7,0% | 6,6% | 5,1% | 4,2% | 1,6% | -0,5% | 4,1% | -5,0% | 1,9% | -1,3% | -3,3% | 0,1% | 1,4% | 6,5% | 6,5% | 5,9% | 1,3% | 3,5% | 10,7% |
| FAVÖK Marjı | 6,6% | 6,4% | 5,8% | 4,0% | 2,9% | 0,0% | -2,6% | 2,4% | -7,6% | 0,3% | -1,2% | -2,9% | 1,7% | 2,6% | 4,9% | 6,0% | 6,6% | 4,8% | 6,3% | 5,9% |
| Net Kâr Marjı | 3,1% | 2,2% | 2,3% | 1,0% | 8,6% | -8,8% | -4,7% | -2,6% | -14,1% | -0,9% | -7,9% | -8,0% | -2,5% | -1,0% | 1,0% | 1,9% | 1,2% | -0,7% | 1,4% | 3,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,7% | -4,3% | 0,8% | 0,1% | 1,9% | -4,6% | -4,2% | -9,0% | -3,0% | 0,4% | -12,7% | -0,9% | -2,5% | -4,0% | 2,3% | -3,2% | 6,0% | -0,1% | -9,5% | 1,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |