ASALCBRAssociated Alcohols & Breweries Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $136,70 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹8,59 Mr | ₹7,21 Mr | ₹6,22 Mr | ₹5,41 Mr | ₹4,02 Mr | ₹3,31 Mr | ₹2,74 Mr | ₹2,47 Mr | ₹2,02 Mr | ₹1,76 Mr | ₹1,70 Mr | ₹1,70 Mr | ₹1,91 Mr | ₹1,65 Mr | ₹1,34 Mr | ₹1,12 Mr | ₹950,97 Mn | ₹905,84 Mn | ₹890,07 Mn | ₹840,68 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹387,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹6,95 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹689,19 Mn | ₹1,02 Mr | ₹1,08 Mr | ₹1,00 Mr | ₹54,41 Mn | ₹112,36 Mn | ₹112,77 Mn | ₹284,28 Mn | ₹214,45 Mn | ₹315,82 Mn | ₹387,05 Mn | ₹449,88 Mn | ₹915,56 Mn | ₹637,64 Mn | ₹418,85 Mn | ₹403,78 Mn | ₹253,46 Mn | ₹234,16 Mn | ₹247,09 Mn | ₹348,08 Mn |
| Net Borç† | ₹216,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹10,20 Mr | ₹10,75 Mr | ₹7,59 Mr | ₹7,01 Mr | ₹5,12 Mr | ₹4,36 Mr | ₹5,22 Mr | ₹3,98 Mr | ₹3,24 Mr | ₹2,91 Mr | ₹2,88 Mr | ₹2,98 Mr | ₹2,13 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,38 Mr | ₹907,35 Mn | ₹804,27 Mn | ₹709,77 Mn | ₹1,21 Mr | ₹864,79 Mn |
| Brüt Kâr | ₹1,94 Mr | ₹1,88 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,04 Mr | ₹1,10 Mr | ₹1,18 Mr | ₹913,24 Mn | ₹791,79 Mn | ₹677,35 Mn | ₹510,57 Mn | ₹471,95 Mn | ₹410,10 Mn | ₹300,92 Mn | ₹188,96 Mn | ₹178,42 Mn | ₹176,92 Mn | ₹139,17 Mn | ₹96,38 Mn | ₹503,77 Mn | ₹308,30 Mn |
| FAVÖK | ₹1,45 Mr | ₹1,29 Mr | ₹782,64 Mn | ₹654,41 Mn | ₹826,64 Mn | ₹913,12 Mn | ₹778,34 Mn | ₹599,14 Mn | ₹529,97 Mn | ₹405,26 Mn | ₹381,03 Mn | ₹309,77 Mn | ₹183,42 Mn | ₹113,55 Mn | ₹93,58 Mn | ₹86,82 Mn | ₹56,12 Mn | ₹56,14 Mn | ₹120,89 Mn | ₹36,20 Mn |
| Net Kâr | ₹884,55 Mn | ₹814,16 Mn | ₹506,23 Mn | ₹415,56 Mn | ₹608,06 Mn | ₹579,57 Mn | ₹493,36 Mn | ₹302,64 Mn | ₹251,89 Mn | ₹169,12 Mn | ₹142,91 Mn | ₹123,35 Mn | ₹58,43 Mn | ₹33,09 Mn | ₹25,86 Mn | ₹24,58 Mn | ₹11,95 Mn | ₹11,68 Mn | ₹56,28 Mn | ₹12,11 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 45,92 | 43,03 | 28,00 | 22,99 | 33,63 | 32,06 | 27,29 | 16,74 | 13,93 | 9,35 | 7,90 | 6,83 | 3,23 | 1,83 | 1,43 | 1,36 | 0,66 | 0,76 | 4,29 | 0,93 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹97,58 Mn | -₹164,75 Mn | -₹745,24 Mn | -₹838,72 Mn | ₹416,08 Mn | ₹568,81 Mn | ₹398,41 Mn | -₹95,56 Mn | ₹202,18 Mn | ₹106,61 Mn | ₹2,91 Mn | ₹380,38 Mn | -₹216,87 Mn | -₹189,03 Mn | -₹72,45 Mn | -₹120,82 Mn | ₹36,91 Mn | -₹111,93 Mn | ₹146,70 Mn | -₹4,57 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹572,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,0% | 14,1% | 17,4% | 18,5% | 1,4% | 3,4% | 4,1% | 11,5% | 10,6% | 17,9% | 22,7% | 26,4% | 47,9% | 38,7% | 31,3% | 36,1% | 26,7% | 25,9% | 27,8% | 41,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,19 | 1,49 | 1,22 | 1,30 | 1,27 | 1,31 | 1,90 | 1,61 | 1,60 | 1,65 | 1,69 | 1,75 | 1,11 | 0,95 | 1,03 | 0,81 | 0,85 | 0,78 | 1,36 | 1,03 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,47 | 1,55 | 1,09 | 1,01 | 0,74 | 0,63 | 0,75 | 0,57 | 0,47 | 0,42 | 0,41 | 0,43 | 0,31 | 0,23 | 0,20 | 0,13 | 0,12 | 0,10 | 0,17 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,1% | 17,5% | 16,0% | 14,8% | 21,4% | 27,2% | 17,5% | 19,9% | 20,9% | 17,5% | 16,4% | 13,7% | 14,1% | 12,1% | 12,9% | 19,5% | 17,3% | 13,6% | 41,6% | 35,6% |
| FAVÖK Marjı | 14,2% | 12,0% | 10,3% | 9,3% | 16,1% | 21,0% | 14,9% | 15,0% | 16,4% | 13,9% | 13,3% | 10,4% | 8,6% | 7,2% | 6,8% | 9,6% | 7,0% | 7,9% | 10,0% | 4,2% |
| Net Kâr Marjı | 8,7% | 7,6% | 6,7% | 5,9% | 11,9% | 13,3% | 9,4% | 7,6% | 7,8% | 5,8% | 5,0% | 4,1% | 2,7% | 2,1% | 1,9% | 2,7% | 1,5% | 1,6% | 4,6% | 1,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,0% | -1,5% | -9,8% | -12,0% | 8,1% | 13,1% | 7,6% | -2,4% | 6,2% | 3,7% | 0,1% | 12,7% | -10,2% | -12,1% | -5,2% | -13,3% | 4,6% | -15,8% | 12,1% | -0,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |