ASIANENEAsian Energy Services Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $247,39 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹9,18 Mr | ₹5,96 Mr | ₹3,84 Mr | ₹2,97 Mr | ₹3,40 Mr | ₹3,48 Mr | ₹3,08 Mr | ₹2,18 Mr | ₹2,52 Mr | ₹2,09 Mr | ₹1,71 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,24 Mr | ₹1,14 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,16 Mr | ₹813,18 Mn | ₹287,79 Mn | ₹115,32 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹4,23 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹4,95 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,59 Mr | ₹240,62 Mn | ₹223,67 Mn | ₹211,50 Mn | ₹80,76 Mn | ₹41,58 Mn | ₹28,92 Mn | ₹99,64 Mn | ₹259,03 Mn | ₹826,49 Mn | ₹1,10 Mr | ₹403,99 Mn | ₹466,46 Mn | ₹274,75 Mn | ₹200,35 Mn | ₹110,16 Mn | ₹65.961 | ₹30,91 Mn | ₹37,52 Mn | ₹17,09 Mn |
| Net Borç† | ₹117,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹7,91 Mr | ₹4,65 Mr | ₹3,05 Mr | ₹1,09 Mr | ₹2,58 Mr | ₹2,27 Mr | ₹2,73 Mr | ₹1,94 Mr | ₹2,22 Mr | ₹1,24 Mr | ₹776,68 Mn | ₹1,41 Mr | ₹1,22 Mr | ₹496,62 Mn | ₹414,33 Mn | ₹641,33 Mn | ₹241,25 Mn | ₹368,79 Mn | ₹273,33 Mn | ₹103,42 Mn |
| Brüt Kâr | ₹1,07 Mr | ₹665,04 Mn | ₹404,88 Mn | -₹229,39 Mn | ₹550,91 Mn | ₹434,58 Mn | ₹616,12 Mn | ₹254,18 Mn | ₹436,30 Mn | ₹296,35 Mn | -₹256,28 Mn | ₹309.752 | ₹227,78 Mn | ₹30,43 Mn | -₹30,92 Mn | ₹110,68 Mn | ₹42,92 Mn | ₹105,42 Mn | ₹78,06 Mn | ₹10,27 Mn |
| FAVÖK | ₹958,62 Mn | ₹666,41 Mn | ₹414,10 Mn | -₹236,03 Mn | ₹642,13 Mn | ₹425,23 Mn | ₹652,95 Mn | ₹298,26 Mn | ₹368,92 Mn | -₹107,98 Mn | -₹235,53 Mn | -₹176,00 Mn | -₹19,46 Mn | -₹24,32 Mn | -₹60,85 Mn | ₹56,13 Mn | ₹33,05 Mn | ₹122,73 Mn | ₹84,62 Mn | ₹13,98 Mn |
| Net Kâr | ₹511,57 Mn | ₹421,23 Mn | ₹254,67 Mn | -₹443,57 Mn | ₹388,11 Mn | ₹225,72 Mn | ₹292,35 Mn | ₹91,01 Mn | ₹103,02 Mn | -₹182,05 Mn | -₹270,56 Mn | -₹270,11 Mn | -₹234,28 Mn | -₹102,95 Mn | -₹90,42 Mn | -₹75,45 Mn | -₹11,69 Mn | ₹80,91 Mn | ₹50,90 Mn | ₹6,21 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 11,34 | 9,77 | 6,48 | -11,77 | 10,25 | 5,98 | 7,71 | 2,39 | 3,64 | -8,05 | -12,12 | -12,10 | -13,01 | -6,72 | -5,90 | -4,92 | -0,96 | 9,47 | 7,52 | 1,16 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹301,99 Mn | -₹294,27 Mn | -₹567,98 Mn | -₹155,52 Mn | ₹275,77 Mn | -₹529,84 Mn | ₹700,23 Mn | ₹131,81 Mn | ₹42,49 Mn | -₹503,76 Mn | -₹78,30 Mn | -₹156,13 Mn | -₹952,96 Mn | -₹274,30 Mn | -₹74,31 Mn | -₹214,21 Mn | -₹188,49 Mn | -₹45,20 Mn | -₹40,32 Mn | -₹2,96 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹606,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 17,3% | 4,0% | 5,8% | 7,1% | 2,4% | 1,2% | 0,9% | 4,6% | 10,3% | 39,5% | 64,6% | 27,0% | 27,0% | 22,1% | 17,6% | 9,0% | 0,0% | 3,8% | 13,0% | 14,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,86 | 0,78 | 0,79 | 0,37 | 0,76 | 0,65 | 0,89 | 0,89 | 0,88 | 0,59 | 0,46 | 0,94 | 0,71 | 0,40 | 0,36 | 0,53 | 0,21 | 0,45 | 0,95 | 0,90 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,60 | 0,94 | 0,62 | 0,22 | 0,52 | 0,46 | 0,55 | 0,39 | 0,45 | 0,25 | 0,16 | 0,28 | 0,25 | 0,10 | 0,08 | 0,13 | 0,05 | 0,07 | 0,06 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,6% | 14,3% | 13,3% | -21,1% | 21,4% | 19,1% | 22,6% | 13,1% | 19,6% | 23,8% | -33,0% | 0,0% | 18,7% | 6,1% | -7,5% | 17,3% | 17,8% | 28,6% | 28,6% | 9,9% |
| FAVÖK Marjı | 12,1% | 14,3% | 13,6% | -21,7% | 24,9% | 18,7% | 23,9% | 15,4% | 16,6% | -8,7% | -30,3% | -12,5% | -1,6% | -4,9% | -14,7% | 8,8% | 13,7% | 33,3% | 31,0% | 13,5% |
| Net Kâr Marjı | 6,5% | 9,1% | 8,4% | -40,7% | 15,1% | 9,9% | 10,7% | 4,7% | 4,6% | -14,6% | -34,8% | -19,2% | -19,2% | -20,7% | -21,8% | -11,8% | -4,8% | 21,9% | 18,6% | 6,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -3,8% | -6,3% | -18,6% | -14,3% | 10,7% | -23,3% | 25,6% | 6,8% | 1,9% | -40,5% | -10,1% | -11,1% | -78,2% | -55,2% | -17,9% | -33,4% | -78,1% | -12,3% | -14,7% | -2,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1178,90 | +%1,05 | |
| Bharti Airtel Limited | 1819,80 | +%0,74 | |
| HDFC Bank Limited | 712,65 | -%0,19 | |
| ICICI Bank Limited | 1348,70 | -%0,85 | |
| State Bank of India | 948,05 | -%0,94 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2307,90 | +%1,70 | |
| Bajaj Finance Limited | 966,95 | -%1,61 |