ASIANTILESAsian Granito India Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $155,12 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹25,42 Mr | ₹24,75 Mr | ₹19,61 Mr | ₹19,73 Mr | ₹15,50 Mr | ₹13,87 Mr | ₹12,82 Mr | ₹13,02 Mr | ₹12,09 Mr | ₹10,82 Mr | ₹9,50 Mr | ₹6,51 Mr | ₹6,88 Mr | ₹6,48 Mr | ₹5,38 Mr | ₹4,57 Mr | ₹4,32 Mr | ₹3,58 Mr | ₹2,92 Mr | ₹1,71 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹453,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹9,99 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹15,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹4,39 Mr | ₹3,73 Mr | ₹2,48 Mr | ₹2,27 Mr | ₹1,99 Mr | ₹2,95 Mr | ₹3,32 Mr | ₹3,61 Mr | ₹3,40 Mr | ₹3,27 Mr | ₹3,41 Mr | ₹1,75 Mr | ₹2,61 Mr | ₹2,52 Mr | ₹1,94 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,10 Mr | ₹651,83 Mn | ₹625,83 Mn |
| Net Borç† | ₹3,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹18,53 Mr | ₹17,07 Mr | ₹15,24 Mr | ₹15,58 Mr | ₹15,61 Mr | ₹12,87 Mr | ₹12,17 Mr | ₹11,83 Mr | ₹11,52 Mr | ₹10,63 Mr | ₹9,92 Mr | ₹8,45 Mr | ₹7,69 Mr | ₹7,06 Mr | ₹6,23 Mr | ₹4,70 Mr | ₹4,04 Mr | ₹3,08 Mr | ₹2,15 Mr | ₹1,68 Mr |
| Brüt Kâr | ₹1,81 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,19 Mr | ₹542,92 Mn | ₹2,01 Mr | ₹1,87 Mr | ₹1,71 Mr | ₹1,61 Mr | ₹2,13 Mr | ₹1,78 Mr | ₹1,25 Mr | ₹936,75 Mn | ₹919,45 Mn | ₹1,13 Mr | ₹1,03 Mr | ₹902,48 Mn | ₹1,10 Mr | ₹922,52 Mn | ₹787,28 Mn | ₹458,59 Mn |
| FAVÖK | ₹896,32 Mn | ₹851,50 Mn | ₹450,03 Mn | -₹735,65 Mn | ₹1,18 Mr | ₹1,31 Mr | ₹1,06 Mr | ₹824,15 Mn | ₹1,37 Mr | ₹1,24 Mr | ₹900,70 Mn | ₹562,87 Mn | ₹649,26 Mn | ₹695,21 Mn | ₹662,27 Mn | ₹571,55 Mn | ₹495,32 Mn | ₹545,96 Mn | ₹550,22 Mn | ₹390,20 Mn |
| Net Kâr | ₹208,69 Mn | ₹104,77 Mn | -₹122,55 Mn | -₹726,95 Mn | ₹919,46 Mn | ₹570,00 Mn | ₹421,80 Mn | ₹208,70 Mn | ₹526,89 Mn | ₹450,74 Mn | ₹242,59 Mn | ₹147,99 Mn | ₹142,57 Mn | ₹171,09 Mn | ₹180,54 Mn | ₹200,94 Mn | ₹190,39 Mn | ₹250,14 Mn | ₹296,02 Mn | ₹229,89 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,70 | 0,37 | -0,97 | -6,10 | 12,11 | 10,57 | 8,86 | 4,38 | 11,06 | 9,46 | 5,43 | 4,14 | 4,04 | 4,89 | 5,41 | 6,03 | 5,71 | 7,50 | 10,15 | 6,90 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹688,70 Mn | -₹1,04 Mr | -₹1,83 Mr | -₹3,17 Mr | -₹982,18 Mn | ₹46,40 Mn | -₹340,66 Mn | -₹123,42 Mn | ₹66,45 Mn | -₹171,98 Mn | -₹2,32 Mr | ₹447,79 Mn | -₹150,64 Mn | -₹157,81 Mn | -₹326,30 Mn | -₹101,14 Mn | -₹155,74 Mn | -₹625,19 Mn | -₹471,69 Mn | -₹59,25 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,34 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 17,3% | 15,1% | 12,7% | 11,5% | 12,8% | 21,2% | 25,9% | 27,7% | 28,1% | 30,2% | 36,0% | 26,9% | 38,0% | 38,8% | 36,1% | 31,7% | 31,7% | 30,6% | 22,3% | 36,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,73 | 0,69 | 0,78 | 0,79 | 1,01 | 0,93 | 0,95 | 0,91 | 0,95 | 0,98 | 1,04 | 1,30 | 1,12 | 1,09 | 1,16 | 1,03 | 0,94 | 0,86 | 0,74 | 0,98 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,20 | 1,11 | 0,99 | 1,01 | 1,01 | 0,83 | 0,79 | 0,77 | 0,75 | 0,69 | 0,64 | 0,55 | 0,50 | 0,46 | 0,40 | 0,30 | 0,26 | 0,20 | 0,14 | 0,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,8% | 9,4% | 7,8% | 3,5% | 12,9% | 14,5% | 14,0% | 13,6% | 18,5% | 16,7% | 12,6% | 11,1% | 12,0% | 15,9% | 16,5% | 19,2% | 27,1% | 30,0% | 36,6% | 27,3% |
| FAVÖK Marjı | 4,8% | 5,0% | 3,0% | -4,7% | 7,6% | 10,2% | 8,7% | 7,0% | 11,9% | 11,7% | 9,1% | 6,7% | 8,4% | 9,8% | 10,6% | 12,2% | 12,3% | 17,7% | 25,6% | 23,2% |
| Net Kâr Marjı | 1,1% | 0,6% | -0,8% | -4,7% | 5,9% | 4,4% | 3,5% | 1,8% | 4,6% | 4,2% | 2,4% | 1,8% | 1,9% | 2,4% | 2,9% | 4,3% | 4,7% | 8,1% | 13,8% | 13,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -3,7% | -6,1% | -12,0% | -20,4% | -6,3% | 0,4% | -2,8% | -1,0% | 0,6% | -1,6% | -23,4% | 5,3% | -2,0% | -2,2% | -5,2% | -2,2% | -3,9% | -20,3% | -21,9% | -3,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |