ASIANTNEAsian Tea & Exports Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,48 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹923,49 Mn | ₹1,01 Mr | ₹939,28 Mn | ₹909,45 Mn | ₹1,16 Mr | ₹821,78 Mn | ₹854,78 Mn | ₹924,37 Mn | ₹454,93 Mn | ₹422,69 Mn | ₹365,81 Mn | ₹410,65 Mn | ₹546,83 Mn | ₹596,83 Mn | ₹626,58 Mn | ₹607,57 Mn | ₹595,79 Mn | ₹311,57 Mn | ₹392,48 Mn | ₹327,74 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹2,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹218,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹704,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹134,92 Mn | ₹178,22 Mn | ₹241,18 Mn | ₹255,04 Mn | ₹374,01 Mn | ₹320,85 Mn | ₹304,90 Mn | ₹421,11 Mn | ₹77,09 Mn | ₹68,55 Mn | ₹16,53 Mn | ₹54,36 Mn | ₹53,07 Mn | ₹173,10 Mn | ₹323,78 Mn | ₹297,78 Mn | ₹289,98 Mn | ₹122,98 Mn | ₹210,93 Mn | ₹152,70 Mn |
| Net Borç† | ₹128,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹685,25 Mn | ₹535,50 Mn | ₹418,84 Mn | ₹340,31 Mn | ₹815,38 Mn | ₹1,18 Mr | ₹2,36 Mr | ₹1,53 Mr | ₹105,88 Mn | ₹201,10 Mn | ₹294,47 Mn | ₹299,98 Mn | ₹588,42 Mn | ₹1,43 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,00 Mr | ₹723,37 Mn | ₹651,92 Mn |
| Brüt Kâr | ₹24,31 Mn | ₹17,67 Mn | ₹10,62 Mn | ₹15,13 Mn | ₹49,46 Mn | ₹88,15 Mn | ₹311,82 Mn | ₹331,48 Mn | ₹7,27 Mn | ₹8,83 Mn | -₹410.441 | ₹12,67 Mn | ₹3,82 Mn | ₹166,86 Mn | ₹112,96 Mn | ₹96,64 Mn | ₹110,59 Mn | ₹107,35 Mn | ₹60,31 Mn | ₹45,38 Mn |
| FAVÖK | ₹5,25 Mn | ₹10,16 Mn | ₹840.000 | -₹14,58 Mn | ₹34,58 Mn | ₹18,25 Mn | ₹76,57 Mn | ₹27,65 Mn | -₹2,95 Mn | ₹3,59 Mn | -₹4,43 Mn | ₹7,56 Mn | ₹516.460 | ₹58,69 Mn | ₹18,87 Mn | ₹1,33 Mn | ₹30,34 Mn | ₹32,77 Mn | ₹23,58 Mn | ₹10,00 Mn |
| Net Kâr | ₹5,71 Mn | ₹5,00 Mn | ₹956.000 | ₹14,23 Mn | ₹28,65 Mn | ₹36,70 Mn | ₹27,74 Mn | ₹12,65 Mn | ₹9,19 Mn | ₹12,61 Mn | ₹16,31 Mn | ₹12,31 Mn | ₹16,09 Mn | ₹15,23 Mn | ₹9,57 Mn | ₹12,18 Mn | ₹14,13 Mn | ₹5,44 Mn | ₹3,53 Mn | ₹5,61 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,23 | 0,24 | 0,05 | 0,71 | 2,22 | 2,91 | 2,20 | 0,73 | 0,73 | 1,00 | 1,29 | 0,97 | 1,28 | 1,20 | 0,76 | 0,96 | 1,31 | 0,51 | 0,33 | 0,52 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹85,33 Mn | -₹43,50 Mn | -₹4,97 Mn | ₹16,63 Mn | -₹118,76 Mn | -₹63,06 Mn | ₹272,06 Mn | -₹522,28 Mn | -₹33,42 Mn | -₹97,99 Mn | ₹28,74 Mn | -₹10,40 Mn | ₹171,52 Mn | ₹102,47 Mn | ₹12,79 Mn | -₹25,75 Mn | -₹169,05 Mn | ₹116,49 Mn | -₹58,41 Mn | -₹6,65 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹39,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,6% | 17,6% | 25,7% | 28,0% | 32,2% | 39,0% | 35,7% | 45,6% | 16,9% | 16,2% | 4,5% | 13,2% | 9,7% | 29,0% | 51,7% | 49,0% | 48,7% | 39,5% | 53,7% | 46,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,74 | 0,53 | 0,45 | 0,37 | 0,70 | 1,44 | 2,76 | 1,65 | 0,23 | 0,48 | 0,80 | 0,73 | 1,08 | 2,39 | 1,88 | 2,19 | 2,15 | 3,22 | 1,84 | 1,99 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,97 | 0,76 | 0,59 | 0,48 | 1,16 | 1,67 | 3,35 | 2,17 | 0,15 | 0,29 | 0,42 | 0,43 | 0,83 | 2,03 | 1,67 | 1,89 | 1,82 | 1,42 | 1,03 | 0,92 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 3,5% | 3,3% | 2,5% | 4,4% | 6,1% | 7,5% | 13,2% | 21,7% | 6,9% | 4,4% | -0,1% | 4,2% | 0,6% | 11,7% | 9,6% | 7,3% | 8,6% | 10,7% | 8,3% | 7,0% |
| FAVÖK Marjı | 0,8% | 1,9% | 0,2% | -4,3% | 4,2% | 1,5% | 3,2% | 1,8% | -2,8% | 1,8% | -1,5% | 2,5% | 0,1% | 4,1% | 1,6% | 0,1% | 2,4% | 3,3% | 3,3% | 1,5% |
| Net Kâr Marjı | 0,8% | 0,9% | 0,2% | 4,2% | 3,5% | 3,1% | 1,2% | 0,8% | 8,7% | 6,3% | 5,5% | 4,1% | 2,7% | 1,1% | 0,8% | 0,9% | 1,1% | 0,5% | 0,5% | 0,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 12,5% | -8,1% | -1,2% | 4,9% | -14,6% | -5,3% | 11,5% | -34,2% | -31,6% | -48,7% | 9,8% | -3,5% | 29,1% | 7,2% | 1,1% | -1,9% | -13,2% | 11,6% | -8,1% | -1,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |