ASPINWALLAspinwall and Company Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $20,33 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,33 Mr | ₹3,12 Mr | ₹2,50 Mr | ₹2,46 Mr | ₹2,40 Mr | ₹2,33 Mr | ₹2,37 Mr | ₹2,56 Mr | ₹2,65 Mr | ₹2,14 Mr | ₹2,28 Mr | ₹2,08 Mr | ₹2,12 Mr | ₹1,76 Mr | ₹1,99 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,65 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,36 Mr | ₹961,50 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹98,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,32 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹794,60 Mn | ₹694,00 Mn | ₹234,90 Mn | ₹167,30 Mn | ₹236,70 Mn | ₹337,00 Mn | ₹464,90 Mn | ₹673,90 Mn | ₹690,30 Mn | ₹259,50 Mn | ₹389,70 Mn | ₹374,90 Mn | ₹408,90 Mn | ₹220,60 Mn | ₹401,40 Mn | ₹277,50 Mn | ₹230,70 Mn | ₹300,50 Mn | ₹200,74 Mn | ₹240,21 Mn |
| Net Borç† | ₹665,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹4,13 Mr | ₹3,32 Mr | ₹2,92 Mr | ₹2,92 Mr | ₹2,58 Mr | ₹2,50 Mr | ₹2,51 Mr | ₹2,69 Mr | ₹2,77 Mr | ₹2,41 Mr | ₹2,35 Mr | ₹2,19 Mr | ₹1,93 Mr | ₹2,01 Mr | ₹2,33 Mr | ₹2,06 Mr | ₹1,71 Mr | ₹1,92 Mr | ₹1,62 Mr | ₹1,51 Mr |
| Brüt Kâr | ₹1,48 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,09 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,19 Mr | ₹998,90 Mn | ₹997,90 Mn | ₹314,60 Mn | ₹254,40 Mn | ₹209,10 Mn | ₹145,70 Mn | ₹243,90 Mn | ₹139,40 Mn | ₹1,16 Mr | ₹208,60 Mn | ₹174,20 Mn | ₹160,90 Mn | ₹79,97 Mn | ₹882,58 Mn |
| FAVÖK | ₹168,00 Mn | ₹168,10 Mn | ₹67,80 Mn | ₹210,50 Mn | ₹174,60 Mn | ₹99,30 Mn | -₹21,00 Mn | ₹79,00 Mn | ₹227,40 Mn | ₹167,90 Mn | ₹114,10 Mn | ₹45,00 Mn | ₹95,70 Mn | ₹69,90 Mn | ₹201,20 Mn | ₹154,40 Mn | ₹125,20 Mn | ₹191,70 Mn | ₹101,88 Mn | ₹47,04 Mn |
| Net Kâr | ₹131,60 Mn | ₹145,30 Mn | ₹106,80 Mn | ₹285,50 Mn | ₹152,70 Mn | ₹64,30 Mn | -₹4,20 Mn | ₹72,60 Mn | ₹129,10 Mn | ₹99,10 Mn | ₹82,30 Mn | ₹49,90 Mn | ₹47,70 Mn | ₹52,20 Mn | ₹81,30 Mn | ₹107,40 Mn | ₹108,30 Mn | ₹86,70 Mn | ₹463,15 Mn | ₹45,17 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 16,83 | 18,59 | 13,66 | 36,52 | 19,53 | 8,22 | -0,54 | 9,29 | 16,51 | 12,68 | 10,53 | 6,38 | 6,10 | 6,68 | 10,40 | 13,73 | 13,88 | 11,12 | 118,48 | 11,55 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹360,40 Mn | -₹444,50 Mn | -₹92,10 Mn | ₹293,10 Mn | ₹81,20 Mn | ₹109,60 Mn | ₹241,80 Mn | ₹31,90 Mn | -₹439,70 Mn | ₹117,20 Mn | -₹8,70 Mn | -₹45,10 Mn | -₹241,50 Mn | ₹112,90 Mn | -₹105,30 Mn | -₹23,20 Mn | ₹63,30 Mn | -₹249,60 Mn | -₹17,15 Mn | ₹128,39 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹89,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,9% | 22,3% | 9,4% | 6,8% | 9,9% | 14,4% | 19,6% | 26,3% | 26,0% | 12,2% | 17,1% | 18,0% | 19,3% | 12,5% | 20,2% | 16,1% | 14,0% | 19,2% | 14,8% | 25,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,24 | 1,06 | 1,17 | 1,19 | 1,08 | 1,07 | 1,06 | 1,05 | 1,05 | 1,13 | 1,03 | 1,05 | 0,91 | 1,14 | 1,17 | 1,19 | 1,04 | 1,23 | 1,20 | 1,57 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,06 | 1,65 | 1,46 | 1,45 | 1,29 | 1,25 | 1,25 | 1,34 | 1,38 | 1,20 | 1,17 | 1,09 | 0,96 | 1,00 | 1,16 | 1,03 | 0,85 | 0,96 | 0,81 | 0,75 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 35,8% | 38,1% | 37,2% | 49,0% | 48,5% | 47,6% | 39,7% | 37,1% | 11,4% | 10,6% | 8,9% | 6,7% | 12,6% | 6,9% | 49,6% | 10,1% | 10,2% | 8,4% | 4,9% | 58,3% |
| FAVÖK Marjı | 4,1% | 5,1% | 2,3% | 7,2% | 6,8% | 4,0% | -0,8% | 2,9% | 8,2% | 7,0% | 4,9% | 2,1% | 5,0% | 3,5% | 8,6% | 7,5% | 7,3% | 10,0% | 6,3% | 3,1% |
| Net Kâr Marjı | 3,2% | 4,4% | 3,7% | 9,8% | 5,9% | 2,6% | -0,2% | 2,7% | 4,7% | 4,1% | 3,5% | 2,3% | 2,5% | 2,6% | 3,5% | 5,2% | 6,3% | 4,5% | 28,5% | 3,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -8,7% | -13,4% | -3,2% | 10,1% | 3,1% | 4,4% | 9,6% | 1,2% | -15,9% | 4,9% | -0,4% | -2,1% | -12,5% | 5,6% | -4,5% | -1,1% | 3,7% | -13,0% | -1,1% | 8,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |