AURIONPROAurionpro Solutions Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $391,44 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹23,35 Mr | ₹19,50 Mr | ₹13,98 Mr | ₹8,49 Mr | ₹6,47 Mr | ₹6,15 Mr | ₹9,76 Mr | ₹9,17 Mr | ₹8,14 Mr | ₹7,01 Mr | ₹9,26 Mr | ₹8,26 Mr | ₹9,40 Mr | ₹7,36 Mr | ₹6,17 Mr | ₹5,50 Mr | ₹4,33 Mr | ₹3,49 Mr | ₹2,34 Mr | ₹1,18 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹5,90 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹17,45 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹606,74 Mn | ₹305,03 Mn | ₹812,49 Mn | ₹883,08 Mn | ₹613,56 Mn | ₹1,24 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,15 Mr | ₹731,89 Mn | ₹1,10 Mr | ₹1,95 Mr | ₹2,09 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,13 Mr | ₹702,28 Mn | ₹435,06 Mn | ₹536,58 Mn | ₹134,37 Mn |
| Net Borç† | -₹1,44 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹14,11 Mr | ₹11,73 Mr | ₹8,87 Mr | ₹6,58 Mr | ₹5,00 Mr | ₹3,73 Mr | ₹4,65 Mr | ₹5,22 Mr | ₹4,18 Mr | ₹4,93 Mr | ₹7,10 Mr | ₹7,37 Mr | ₹6,49 Mr | ₹5,69 Mr | ₹4,83 Mr | ₹4,24 Mr | ₹3,37 Mr | ₹2,74 Mr | ₹1,76 Mr | ₹1,02 Mr |
| Brüt Kâr | ₹3,52 Mr | ₹3,01 Mr | ₹2,36 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,25 Mr | -₹249,42 Mn | ₹880,69 Mn | ₹1,44 Mr | ₹876,53 Mn | ₹776,44 Mn | ₹1,50 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,20 Mr | ₹1,09 Mr | ₹974,19 Mn | ₹1,28 Mr | ₹937,22 Mn | ₹1,21 Mr | ₹921,02 Mn | ₹452,53 Mn |
| FAVÖK | ₹2,84 Mr | ₹2,47 Mr | ₹1,94 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,12 Mr | ₹867,59 Mn | ₹905,55 Mn | ₹1,21 Mr | ₹790,09 Mn | ₹520,11 Mn | ₹948,92 Mn | ₹1,25 Mr | ₹800,73 Mn | ₹838,84 Mn | ₹768,28 Mn | ₹898,97 Mn | ₹802,02 Mn | ₹449,75 Mn | ₹518,17 Mn | ₹205,59 Mn |
| Net Kâr | ₹2,09 Mr | ₹1,86 Mr | ₹1,41 Mr | ₹973,29 Mn | ₹706,72 Mn | -₹1,22 Mr | ₹319,31 Mn | ₹569,55 Mn | ₹885,59 Mn | ₹450,17 Mn | ₹541,72 Mn | -₹1,44 Mr | ₹600,35 Mn | ₹458,27 Mn | ₹434,50 Mn | ₹484,57 Mn | ₹408,95 Mn | ₹405,15 Mn | ₹309,16 Mn | ₹172,36 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 37,89 | 34,21 | 13,81 | 21,34 | 15,50 | -26,74 | 6,82 | 12,05 | 19,24 | 9,81 | 13,00 | -36,85 | 17,26 | 14,02 | 13,64 | 15,37 | 13,37 | 14,01 | 12,35 | 7,85 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹1,10 Mr | ₹736,37 Mn | ₹1,25 Mr | -₹210,63 Mn | ₹424,57 Mn | ₹283,63 Mn | -₹398,52 Mn | -₹1,01 Mr | ₹1,14 Mr | ₹186,15 Mn | -₹241,54 Mn | -₹343,41 Mn | -₹314,78 Mn | -₹274,40 Mn | -₹257,78 Mn | -₹487,64 Mn | -₹221,76 Mn | -₹217,93 Mn | -₹143,35 Mn | -₹209,35 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,6% | 1,6% | 5,8% | 10,4% | 9,5% | 20,2% | 15,8% | 12,5% | 9,0% | 15,7% | 21,0% | 25,3% | 19,2% | 19,8% | 22,6% | 20,6% | 16,2% | 12,5% | 22,9% | 11,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,60 | 0,60 | 0,63 | 0,77 | 0,77 | 0,61 | 0,48 | 0,57 | 0,51 | 0,70 | 0,77 | 0,89 | 0,69 | 0,77 | 0,78 | 0,77 | 0,78 | 0,79 | 0,75 | 0,87 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,81 | 0,67 | 0,51 | 0,38 | 0,29 | 0,21 | 0,27 | 0,30 | 0,24 | 0,28 | 0,41 | 0,42 | 0,37 | 0,33 | 0,28 | 0,24 | 0,19 | 0,16 | 0,10 | 0,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,9% | 25,6% | 26,6% | 26,5% | 25,0% | -6,7% | 19,0% | 27,6% | 20,9% | 15,8% | 21,1% | 21,6% | 18,5% | 19,2% | 20,2% | 30,2% | 27,8% | 44,0% | 52,3% | 44,2% |
| FAVÖK Marjı | 20,1% | 21,0% | 21,9% | 22,4% | 22,4% | 23,3% | 19,5% | 23,2% | 18,9% | 10,6% | 13,4% | 17,0% | 12,3% | 14,8% | 15,9% | 21,2% | 23,8% | 16,4% | 29,4% | 20,1% |
| Net Kâr Marjı | 14,8% | 15,9% | 15,9% | 14,8% | 14,1% | -32,7% | 6,9% | 10,9% | 21,2% | 9,1% | 7,6% | -19,5% | 9,3% | 8,1% | 9,0% | 11,4% | 12,1% | 14,8% | 17,6% | 16,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,8% | 6,3% | 14,1% | -3,2% | 8,5% | 7,6% | -8,6% | -19,3% | 27,4% | 3,8% | -3,4% | -4,7% | -4,9% | -4,8% | -5,3% | -11,5% | -6,6% | -7,9% | -8,1% | -20,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |