AUSTENGAustin Engineering Co. Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,03 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,11 Mr | ₹981,98 Mn | ₹943,63 Mn | ₹1,04 Mr | ₹982,99 Mn | ₹926,91 Mn | ₹936,80 Mn | ₹895,07 Mn | ₹884,93 Mn | ₹892,86 Mn | ₹947,51 Mn | ₹983,16 Mn | ₹927,10 Mn | ₹899,78 Mn | ₹879,30 Mn | ₹803,07 Mn | ₹688,32 Mn | ₹716,91 Mn | ₹696,45 Mn | ₹578,07 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹96,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹402,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹703,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹5,97 Mn | ₹13,78 Mn | ₹13,41 Mn | ₹0,00 | ₹37,63 Mn | ₹58,04 Mn | ₹61,89 Mn | ₹75,59 Mn | ₹56,86 Mn | ₹75,39 Mn | ₹92,53 Mn | ₹101,54 Mn | ₹62,87 Mn | ₹81,17 Mn | ₹86,30 Mn | ₹86,40 Mn | ₹93,06 Mn | ₹135,45 Mn | ₹164,72 Mn | ₹125,51 Mn |
| Net Borç† | -₹308,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,24 Mr | ₹1,06 Mr | ₹1,10 Mr | ₹1,10 Mr | ₹897,56 Mn | ₹687,45 Mn | ₹710,57 Mn | ₹954,42 Mn | ₹757,13 Mn | ₹700,42 Mn | ₹696,10 Mn | ₹975,51 Mn | ₹869,91 Mn | ₹851,20 Mn | ₹1,02 Mr | ₹817,13 Mn | ₹672,04 Mn | ₹823,22 Mn | ₹736,39 Mn | ₹636,20 Mn |
| Brüt Kâr | ₹212,35 Mn | ₹158,23 Mn | ₹102,74 Mn | ₹161,53 Mn | ₹107,61 Mn | ₹50,99 Mn | ₹44,36 Mn | ₹108,17 Mn | ₹57,00 Mn | ₹47,45 Mn | ₹51,35 Mn | ₹167,11 Mn | ₹117,06 Mn | ₹126,94 Mn | ₹190,10 Mn | ₹153,28 Mn | ₹131,63 Mn | ₹322,05 Mn | ₹293,11 Mn | ₹259,35 Mn |
| FAVÖK | ₹72,87 Mn | ₹48,31 Mn | ₹39,26 Mn | ₹25,75 Mn | ₹15,65 Mn | -₹9,32 Mn | -₹25,01 Mn | ₹18,76 Mn | -₹15,29 Mn | -₹23,18 Mn | -₹19,22 Mn | ₹59,17 Mn | ₹46,04 Mn | ₹50,88 Mn | ₹89,80 Mn | ₹74,95 Mn | ₹85,03 Mn | ₹139,32 Mn | ₹114,03 Mn | ₹103,16 Mn |
| Net Kâr | ₹48,44 Mn | ₹38,44 Mn | ₹36,76 Mn | ₹43,36 Mn | ₹16,67 Mn | -₹9,98 Mn | -₹16,36 Mn | ₹19,54 Mn | -₹11,90 Mn | -₹29,79 Mn | -₹15,79 Mn | ₹30,78 Mn | ₹35,18 Mn | ₹31,73 Mn | ₹66,20 Mn | ₹63,77 Mn | ₹64,22 Mn | ₹54,16 Mn | ₹69,10 Mn | ₹57,95 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 13,93 | 11,05 | 10,57 | 12,47 | 4,79 | -2,87 | -4,70 | 5,62 | -3,42 | -8,57 | -4,54 | 8,85 | 10,12 | 9,12 | 19,04 | 18,33 | 18,47 | 9,83 | 19,57 | 16,41 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹40,04 Mn | ₹35,55 Mn | ₹121,94 Mn | ₹24,69 Mn | -₹10,75 Mn | ₹82,20 Mn | ₹28,82 Mn | -₹15,12 Mn | ₹30,05 Mn | ₹29,37 Mn | -₹5,92 Mn | -₹30,81 Mn | ₹18,42 Mn | ₹17,41 Mn | -₹8,40 Mn | -₹10,82 Mn | ₹96,87 Mn | ₹39,90 Mn | -₹16,59 Mn | -₹21,18 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹21,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,5% | 1,4% | 1,4% | 0,0% | 3,8% | 6,3% | 6,6% | 8,4% | 6,4% | 8,4% | 9,8% | 10,3% | 6,8% | 9,0% | 9,8% | 10,8% | 13,5% | 18,9% | 23,7% | 21,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,12 | 1,08 | 1,17 | 1,06 | 0,91 | 0,74 | 0,76 | 1,07 | 0,86 | 0,78 | 0,73 | 0,99 | 0,94 | 0,95 | 1,16 | 1,02 | 0,98 | 1,15 | 1,06 | 1,10 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,76 | 1,50 | 1,57 | 1,56 | 1,28 | 0,98 | 1,01 | 1,36 | 1,08 | 1,00 | 0,99 | 1,39 | 1,24 | 1,21 | 1,45 | 1,16 | 0,96 | 1,17 | 1,05 | 0,90 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,1% | 15,0% | 9,3% | 14,7% | 12,0% | 7,4% | 6,2% | 11,3% | 7,5% | 6,8% | 7,4% | 17,1% | 13,5% | 14,9% | 18,6% | 18,8% | 19,6% | 39,1% | 39,8% | 40,8% |
| FAVÖK Marjı | 5,9% | 4,6% | 3,6% | 2,3% | 1,7% | -1,4% | -3,5% | 2,0% | -2,0% | -3,3% | -2,8% | 6,1% | 5,3% | 6,0% | 8,8% | 9,2% | 12,7% | 16,9% | 15,5% | 16,2% |
| Net Kâr Marjı | 3,9% | 3,6% | 3,3% | 4,0% | 1,9% | -1,5% | -2,3% | 2,0% | -1,6% | -4,3% | -2,3% | 3,2% | 4,0% | 3,7% | 6,5% | 7,8% | 9,6% | 6,6% | 9,4% | 9,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,2% | 3,4% | 11,0% | 2,3% | -1,2% | 12,0% | 4,1% | -1,6% | 4,0% | 4,2% | -0,8% | -3,2% | 2,1% | 2,0% | -0,8% | -1,3% | 14,4% | 4,8% | -2,3% | -3,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |