AUTOINDAutoline Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $36,80 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹7,49 Mr | ₹7,58 Mr | ₹5,75 Mr | ₹4,39 Mr | ₹4,87 Mr | ₹4,27 Mr | ₹4,32 Mr | ₹5,26 Mr | ₹4,97 Mr | ₹5,07 Mr | ₹5,00 Mr | ₹5,16 Mr | ₹6,64 Mr | ₹6,93 Mr | ₹6,78 Mr | ₹6,14 Mr | ₹5,55 Mr | ₹4,91 Mr | ₹3,78 Mr | ₹1,73 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹3,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹5,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,97 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹3,25 Mr | ₹2,88 Mr | ₹1,94 Mr | ₹1,73 Mr | ₹2,37 Mr | ₹1,97 Mr | ₹1,88 Mr | ₹2,20 Mr | ₹2,50 Mr | ₹2,24 Mr | ₹1,99 Mr | ₹1,84 Mr | ₹2,68 Mr | ₹2,46 Mr | ₹2,45 Mr | ₹2,28 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,26 Mr | ₹375,16 Mn |
| Net Borç† | ₹3,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹8,24 Mr | ₹6,56 Mr | ₹6,54 Mr | ₹6,50 Mr | ₹5,68 Mr | ₹2,85 Mr | ₹3,16 Mr | ₹4,52 Mr | ₹3,85 Mr | ₹3,59 Mr | ₹2,85 Mr | ₹4,70 Mr | ₹6,44 Mr | ₹7,46 Mr | ₹6,93 Mr | ₹6,57 Mr | ₹4,47 Mr | ₹3,22 Mr | ₹3,10 Mr | ₹1,66 Mr |
| Brüt Kâr | ₹901,90 Mn | ₹744,13 Mn | ₹637,55 Mn | ₹426,33 Mn | ₹496,49 Mn | ₹32,79 Mn | -₹137,60 Mn | ₹109,92 Mn | -₹143,27 Mn | -₹50,52 Mn | -₹410,25 Mn | -₹536,75 Mn | -₹143,05 Mn | ₹61,71 Mn | ₹276,62 Mn | ₹801,79 Mn | ₹548,19 Mn | ₹657,40 Mn | ₹765,58 Mn | ₹296,52 Mn |
| FAVÖK | ₹795,93 Mn | ₹652,31 Mn | ₹522,45 Mn | ₹383,47 Mn | ₹465,32 Mn | ₹85,49 Mn | -₹114,76 Mn | ₹72,48 Mn | -₹29,87 Mn | ₹58,64 Mn | -₹270,07 Mn | -₹413,30 Mn | -₹101,75 Mn | ₹93,10 Mn | ₹295,70 Mn | ₹711,40 Mn | ₹507,18 Mn | ₹258,49 Mn | ₹477,96 Mn | ₹261,82 Mn |
| Net Kâr | ₹385,07 Mn | ₹180,51 Mn | ₹164,10 Mn | ₹111,21 Mn | ₹80,72 Mn | -₹389,33 Mn | -₹658,67 Mn | -₹46,13 Mn | -₹518,69 Mn | -₹712,58 Mn | -₹388,46 Mn | -₹569,22 Mn | -₹387,02 Mn | ₹119,89 Mn | ₹396,75 Mn | ₹273,39 Mn | ₹205,97 Mn | ₹46,84 Mn | ₹302,20 Mn | ₹151,97 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 8,59 | 4,27 | 4,04 | 2,85 | 2,15 | -13,47 | -24,37 | -2,16 | -28,76 | -49,85 | -30,85 | -46,17 | -32,17 | 8,87 | 32,51 | 22,40 | 16,88 | 3,99 | 28,74 | 20,98 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹988,46 Mn | -₹1,13 Mr | -₹938,76 Mn | ₹469,33 Mn | -₹875,04 Mn | -₹317,40 Mn | -₹103,03 Mn | ₹153,71 Mn | -₹568,50 Mn | ₹23,41 Mn | — | ₹690,66 Mn | -₹620,02 Mn | ₹90,60 Mn | ₹474,28 Mn | -₹485,66 Mn | -₹244,55 Mn | -₹458,99 Mn | -₹1,07 Mr | -₹422,15 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹826,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 43,3% | 38,0% | 33,7% | 39,4% | 48,6% | 46,2% | 43,5% | 41,8% | 50,3% | 44,2% | 39,8% | 35,6% | 40,3% | 35,5% | 36,2% | 37,1% | 32,7% | 30,0% | 33,4% | 21,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,10 | 0,87 | 1,14 | 1,48 | 1,17 | 0,67 | 0,73 | 0,86 | 0,77 | 0,71 | 0,57 | 0,91 | 0,97 | 1,08 | 1,02 | 1,07 | 0,81 | 0,66 | 0,82 | 0,96 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,18 | 3,33 | 3,32 | 3,30 | 2,88 | 1,44 | 1,60 | 2,29 | 1,95 | 1,82 | 1,44 | 2,38 | 3,27 | 3,78 | 3,52 | 3,33 | 2,27 | 1,63 | 1,57 | 0,84 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,9% | 11,3% | 9,7% | 6,6% | 8,7% | 1,2% | -4,4% | 2,4% | -3,7% | -1,4% | -14,4% | -11,4% | -2,2% | 0,8% | 4,0% | 12,2% | 12,3% | 20,4% | 24,7% | 17,8% |
| FAVÖK Marjı | 9,7% | 9,9% | 8,0% | 5,9% | 8,2% | 3,0% | -3,6% | 1,6% | -0,8% | 1,6% | -9,5% | -8,8% | -1,6% | 1,2% | 4,3% | 10,8% | 11,4% | 8,0% | 15,4% | 15,7% |
| Net Kâr Marjı | 4,7% | 2,8% | 2,5% | 1,7% | 1,4% | -13,7% | -20,8% | -1,0% | -13,5% | -19,8% | -13,6% | -12,1% | -6,0% | 1,6% | 5,7% | 4,2% | 4,6% | 1,5% | 9,8% | 9,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -12,0% | -17,3% | -14,4% | 7,2% | -15,4% | -11,1% | -3,3% | 3,4% | -14,8% | 0,7% | — | 14,7% | -9,6% | 1,2% | 6,8% | -7,4% | -5,5% | -14,2% | -34,6% | -25,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |