BALRAMCHINBalrampur Chini Mills Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,47 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹84,15 Mr | ₹71,94 Mr | ₹61,90 Mr | ₹55,55 Mr | ₹46,40 Mr | ₹48,15 Mr | ₹50,01 Mr | ₹49,00 Mr | ₹37,91 Mr | ₹43,23 Mr | ₹38,64 Mr | ₹39,72 Mr | ₹42,29 Mr | ₹42,80 Mr | ₹42,65 Mr | ₹38,74 Mr | ₹27,52 Mr | ₹29,60 Mr | ₹27,81 Mr | ₹18,21 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹42,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹42,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹41,38 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹31,70 Mr | ₹26,27 Mr | ₹20,09 Mr | ₹18,80 Mr | ₹12,11 Mr | ₹12,40 Mr | ₹14,82 Mr | ₹17,34 Mr | ₹9,90 Mr | ₹17,82 Mr | ₹16,67 Mr | ₹16,78 Mr | ₹15,30 Mr | ₹17,66 Mr | ₹19,90 Mr | ₹20,10 Mr | ₹9,91 Mr | ₹13,80 Mr | ₹12,90 Mr | ₹5,47 Mr |
| Net Borç† | ₹31,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹62,71 Mr | ₹54,15 Mr | ₹55,94 Mr | ₹46,66 Mr | ₹47,73 Mr | ₹46,73 Mr | ₹44,63 Mr | ₹42,76 Mr | ₹43,43 Mr | ₹34,60 Mr | ₹27,57 Mr | ₹29,87 Mr | ₹26,65 Mr | ₹32,75 Mr | ₹23,10 Mr | ₹19,82 Mr | ₹17,47 Mr | ₹14,89 Mr | ₹13,93 Mr | ₹18,98 Mr |
| Brüt Kâr | ₹8,46 Mr | ₹7,81 Mr | ₹8,97 Mr | ₹5,93 Mr | ₹7,33 Mr | ₹6,65 Mr | ₹4,61 Mr | ₹7,39 Mr | ₹4,49 Mr | ₹9,22 Mr | ₹4,24 Mr | ₹971,36 Mn | ₹2,08 Mr | ₹3,97 Mr | ₹2,07 Mr | ₹3,07 Mr | ₹4,04 Mr | ₹2,89 Mr | ₹915,22 Mn | ₹4,55 Mr |
| FAVÖK | ₹7,59 Mr | ₹7,20 Mr | ₹8,00 Mr | ₹5,36 Mr | ₹6,46 Mr | ₹5,86 Mr | ₹4,15 Mr | ₹6,86 Mr | ₹4,59 Mr | ₹9,07 Mr | ₹4,26 Mr | ₹1,31 Mr | ₹2,35 Mr | ₹4,28 Mr | ₹2,51 Mr | ₹3,52 Mr | ₹4,65 Mr | ₹3,21 Mr | ₹845,12 Mn | ₹4,60 Mr |
| Net Kâr | ₹3,78 Mr | ₹4,37 Mr | ₹5,34 Mr | ₹2,84 Mr | ₹4,65 Mr | ₹4,80 Mr | ₹5,19 Mr | ₹5,76 Mr | ₹2,32 Mr | ₹5,93 Mr | ₹1,00 Mr | -₹579,46 Mn | ₹84,58 Mn | ₹1,61 Mr | ₹4,34 Mn | ₹1,06 Mr | ₹2,09 Mr | ₹783,37 Mn | -₹472,81 Mn | ₹2,92 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 18,59 | 21,57 | 26,49 | 13,94 | 22,44 | 22,48 | 23,44 | 25,21 | 9,86 | 24,28 | 4,09 | -2,37 | 0,35 | 6,60 | 0,02 | 4,08 | 8,16 | 3,09 | -1,90 | 12,19 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹4,73 Mr | -₹5,68 Mr | -₹1,74 Mr | -₹4,43 Mr | ₹2,76 Mr | ₹5,06 Mr | ₹5,37 Mr | -₹6,92 Mr | ₹9,92 Mr | ₹1,59 Mr | -₹771,19 Mn | -₹2,07 Mr | ₹2,74 Mr | ₹4,05 Mr | ₹463,12 Mn | -₹8,38 Mr | ₹5,42 Mr | -₹1,45 Mr | — | -₹3,28 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹9,49 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 37,7% | 36,5% | 32,5% | 33,8% | 26,1% | 25,8% | 29,6% | 35,4% | 26,1% | 41,2% | 43,1% | 42,2% | 36,2% | 41,3% | 46,7% | 51,9% | 36,0% | 46,6% | 46,4% | 30,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,75 | 0,75 | 0,90 | 0,84 | 1,03 | 0,97 | 0,89 | 0,87 | 1,15 | 0,80 | 0,71 | 0,75 | 0,63 | 0,77 | 0,54 | 0,51 | 0,63 | 0,50 | 0,50 | 1,04 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,52 | 1,31 | 1,35 | 1,13 | 1,15 | 1,13 | 1,08 | 1,03 | 1,05 | 0,84 | 0,67 | 0,72 | 0,64 | 0,79 | 0,56 | 0,48 | 0,42 | 0,36 | 0,34 | 0,46 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,5% | 14,4% | 16,0% | 12,7% | 15,4% | 14,2% | 10,3% | 17,3% | 10,3% | 26,7% | 15,4% | 3,3% | 7,8% | 12,1% | 9,0% | 15,5% | 23,1% | 19,4% | 6,6% | 24,0% |
| FAVÖK Marjı | 12,1% | 13,3% | 14,3% | 11,5% | 13,5% | 12,5% | 9,3% | 16,0% | 10,6% | 26,2% | 15,5% | 4,4% | 8,8% | 13,1% | 10,9% | 17,7% | 26,6% | 21,5% | 6,1% | 24,2% |
| Net Kâr Marjı | 6,0% | 8,1% | 9,6% | 6,1% | 9,7% | 10,3% | 11,6% | 13,5% | 5,3% | 17,1% | 3,6% | -1,9% | 0,3% | 4,9% | 0,0% | 5,3% | 12,0% | 5,3% | -3,4% | 15,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,5% | -10,5% | -3,1% | -9,5% | 5,8% | 10,8% | 12,0% | -16,2% | 22,9% | 4,6% | -2,8% | -6,9% | 10,3% | 12,4% | 2,0% | -42,3% | 31,0% | -9,7% | — | -17,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1178,90 | +%1,05 | |
| Bharti Airtel Limited | 1819,80 | +%0,74 | |
| HDFC Bank Limited | 712,65 | -%0,19 | |
| ICICI Bank Limited | 1348,70 | -%0,85 | |
| State Bank of India | 948,05 | -%0,94 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2307,90 | +%1,70 | |
| Bajaj Finance Limited | 966,95 | -%1,61 |