BANSWRASBanswara Syntex Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $38,62 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹12,86 Mr | ₹12,05 Mr | ₹10,79 Mr | ₹10,77 Mr | ₹8,95 Mr | ₹7,60 Mr | ₹8,70 Mr | ₹10,03 Mr | ₹10,87 Mr | ₹10,74 Mr | ₹10,55 Mr | ₹10,98 Mr | ₹11,23 Mr | ₹10,82 Mr | ₹10,26 Mr | ₹9,16 Mr | ₹6,73 Mr | ₹5,70 Mr | ₹5,27 Mr | ₹4,06 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹18,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹6,99 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹5,85 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹4,75 Mr | ₹4,54 Mr | ₹3,55 Mr | ₹3,73 Mr | ₹2,62 Mr | ₹2,27 Mr | ₹3,21 Mr | ₹4,72 Mr | ₹5,36 Mr | ₹5,60 Mr | ₹5,62 Mr | ₹6,34 Mr | ₹6,99 Mr | ₹6,78 Mr | ₹6,85 Mr | ₹5,75 Mr | ₹4,41 Mr | ₹3,68 Mr | ₹3,45 Mr | ₹2,47 Mr |
| Net Borç† | ₹4,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹13,27 Mr | ₹12,67 Mr | ₹12,42 Mr | ₹14,78 Mr | ₹11,72 Mr | ₹7,77 Mr | ₹12,70 Mr | ₹13,28 Mr | ₹12,62 Mr | ₹11,96 Mr | ₹12,26 Mr | ₹11,75 Mr | ₹11,60 Mr | ₹10,43 Mr | ₹8,65 Mr | ₹8,08 Mr | ₹6,31 Mr | ₹5,47 Mr | ₹4,38 Mr | ₹3,81 Mr |
| Brüt Kâr | ₹1,38 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,16 Mr | ₹2,24 Mr | ₹1,41 Mr | ₹765,17 Mn | ₹1,52 Mr | ₹1,20 Mr | ₹1,10 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,04 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,17 Mr | ₹919,48 Mn | ₹1,66 Mr | ₹1,20 Mr | ₹1,13 Mr | ₹925,75 Mn | ₹866,31 Mn |
| FAVÖK | ₹1,01 Mr | ₹786,98 Mn | ₹859,17 Mn | ₹1,78 Mr | ₹1,02 Mr | ₹672,13 Mn | ₹1,25 Mr | ₹981,84 Mn | ₹883,79 Mn | ₹863,52 Mn | ₹1,19 Mr | ₹893,01 Mn | ₹1,27 Mr | ₹949,67 Mn | ₹788,79 Mn | ₹1,35 Mr | ₹989,71 Mn | ₹811,61 Mn | ₹502,47 Mn | ₹383,71 Mn |
| Net Kâr | ₹312,00 Mn | ₹221,56 Mn | ₹355,41 Mn | ₹1,13 Mr | ₹456,20 Mn | ₹145,11 Mn | ₹532,87 Mn | ₹243,51 Mn | ₹83,99 Mn | ₹191,19 Mn | ₹272,11 Mn | ₹80,30 Mn | ₹258,80 Mn | ₹120,66 Mn | ₹148,87 Mn | ₹469,28 Mn | ₹308,77 Mn | ₹95,91 Mn | ₹44,23 Mn | ₹149,43 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 9,11 | 6,47 | 10,38 | 32,93 | 13,33 | 4,24 | 15,57 | 7,11 | 2,45 | 5,59 | 8,06 | 2,45 | 7,92 | 4,07 | 5,03 | 15,90 | 10,46 | 3,65 | 1,67 | 5,70 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹212,09 Mn | -₹1,14 Mr | ₹144,23 Mn | -₹983,41 Mn | -₹259,49 Mn | ₹890,51 Mn | ₹1,52 Mr | ₹690,16 Mn | ₹196,67 Mn | ₹121,78 Mn | ₹736,67 Mn | ₹555,77 Mn | — | -₹69,23 Mn | -₹924,06 Mn | -₹1,32 Mr | -₹716,97 Mn | -₹584,19 Mn | -₹1,11 Mr | -₹554,61 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹971,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 36,9% | 37,7% | 32,9% | 34,7% | 29,3% | 29,9% | 36,9% | 47,0% | 49,3% | 52,1% | 53,3% | 57,7% | 62,3% | 62,7% | 66,8% | 62,7% | 65,5% | 64,6% | 65,4% | 60,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,03 | 1,05 | 1,15 | 1,37 | 1,31 | 1,02 | 1,46 | 1,32 | 1,16 | 1,11 | 1,16 | 1,07 | 1,03 | 0,96 | 0,84 | 0,88 | 0,94 | 0,96 | 0,83 | 0,94 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,27 | 2,17 | 2,12 | 2,53 | 2,00 | 1,33 | 2,17 | 2,27 | 2,16 | 2,05 | 2,10 | 2,01 | 1,98 | 1,78 | 1,48 | 1,38 | 1,08 | 0,94 | 0,75 | 0,65 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,4% | 9,7% | 9,4% | 15,2% | 12,0% | 9,8% | 12,0% | 9,0% | 8,7% | 9,8% | 11,8% | 8,9% | 13,9% | 11,2% | 10,6% | 20,5% | 19,0% | 20,7% | 21,1% | 22,7% |
| FAVÖK Marjı | 7,6% | 6,2% | 6,9% | 12,1% | 8,7% | 8,6% | 9,9% | 7,4% | 7,0% | 7,2% | 9,7% | 7,6% | 11,0% | 9,1% | 9,1% | 16,7% | 15,7% | 14,8% | 11,5% | 10,1% |
| Net Kâr Marjı | 2,4% | 1,7% | 2,9% | 7,6% | 3,9% | 1,9% | 4,2% | 1,8% | 0,7% | 1,6% | 2,2% | 0,7% | 2,2% | 1,2% | 1,7% | 5,8% | 4,9% | 1,8% | 1,0% | 3,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,6% | -9,0% | 1,2% | -6,7% | -2,2% | 11,5% | 12,0% | 5,2% | 1,6% | 1,0% | 6,0% | 4,7% | — | -0,7% | -10,7% | -16,3% | -11,4% | -10,7% | -25,4% | -14,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |