BATAINDIABata India Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $850,11 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹37,78 Mr | ₹38,23 Mr | ₹33,50 Mr | ₹32,72 Mr | ₹35,25 Mr | ₹33,32 Mr | ₹37,32 Mr | ₹24,74 Mr | ₹21,41 Mr | ₹19,23 Mr | ₹17,33 Mr | ₹16,37 Mr | ₹13,82 Mr | ₹11,30 Mr | ₹9,84 Mr | ₹9,23 Mr | ₹6,94 Mr | ₹6,58 Mr | ₹6,14 Mr | ₹4,93 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹136,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹21,83 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹15,96 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹13,87 Mr | ₹14,46 Mr | ₹13,57 Mr | ₹12,46 Mr | ₹10,94 Mr | ₹10,32 Mr | ₹12,49 Mr | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹194,05 Mn | ₹761,74 Mn | ₹302,47 Mn | ₹448,94 Mn | ₹515,62 Mn | ₹730,33 Mn |
| Net Borç† | ₹8,55 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹35,15 Mr | ₹34,89 Mr | ₹34,79 Mr | ₹34,52 Mr | ₹23,88 Mr | ₹17,08 Mr | ₹30,56 Mr | ₹29,31 Mr | ₹26,34 Mr | ₹24,74 Mr | ₹24,23 Mr | ₹26,92 Mr | ₹20,64 Mr | ₹18,41 Mr | ₹15,49 Mr | ₹12,76 Mr | ₹10,91 Mr | ₹9,87 Mr | ₹8,67 Mr | ₹7,70 Mr |
| Brüt Kâr | ₹9,77 Mr | ₹10,56 Mr | ₹11,53 Mr | ₹11,55 Mr | ₹6,23 Mr | ₹2,17 Mr | ₹10,05 Mr | ₹11,72 Mr | ₹10,05 Mr | ₹9,13 Mr | ₹8,66 Mr | ₹9,89 Mr | ₹7,82 Mr | ₹6,71 Mr | ₹5,36 Mr | ₹4,08 Mr | ₹3,35 Mr | ₹870,53 Mn | ₹2,31 Mr | ₹472,78 Mn |
| FAVÖK | ₹7,57 Mr | ₹7,66 Mr | ₹8,02 Mr | ₹8,10 Mr | ₹4,35 Mr | ₹1,78 Mr | ₹8,55 Mr | ₹4,96 Mr | ₹3,71 Mr | ₹3,02 Mr | ₹2,96 Mr | ₹3,51 Mr | ₹3,25 Mr | ₹2,78 Mr | ₹2,40 Mr | ₹1,65 Mr | ₹1,30 Mr | ₹838,40 Mn | ₹618,25 Mn | ₹425,33 Mn |
| Net Kâr | ₹1,34 Mr | ₹3,31 Mr | ₹2,63 Mr | ₹3,23 Mr | ₹1,03 Mr | -₹893,11 Mn | ₹3,29 Mr | ₹3,29 Mr | ₹2,21 Mr | ₹1,59 Mr | ₹2,17 Mr | ₹2,31 Mr | ₹1,91 Mr | ₹1,72 Mr | ₹2,59 Mr | ₹883,73 Mn | ₹625,78 Mn | ₹590,57 Mn | ₹406,12 Mn | ₹273,82 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 10,44 | 25,73 | 20,42 | 25,13 | 8,01 | -6,95 | 25,59 | 25,60 | 17,16 | 12,37 | 16,91 | 14,89 | 14,86 | 13,39 | 20,14 | 6,88 | 4,87 | 4,60 | 3,45 | 2,13 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹52,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹5,47 Mr | ₹7,02 Mr | ₹3,91 Mr | ₹5,65 Mr | ₹2,09 Mr | ₹4,98 Mr | ₹5,58 Mr | ₹3,11 Mr | ₹1,21 Mr | ₹2,30 Mr | ₹1,79 Mr | -₹96,29 Mn | ₹1,05 Mr | ₹1,07 Mr | -₹563,50 Mn | ₹37,91 Mn | ₹535,74 Mn | -₹69,90 Mn | ₹320,43 Mn | ₹91,23 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹658,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 36,7% | 37,8% | 40,5% | 38,1% | 31,0% | 31,0% | 33,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 2,0% | 8,3% | 4,4% | 6,8% | 8,4% | 14,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,93 | 0,91 | 1,04 | 1,05 | 0,68 | 0,51 | 0,82 | 1,18 | 1,23 | 1,29 | 1,40 | 1,64 | 1,49 | 1,63 | 1,57 | 1,38 | 1,57 | 1,50 | 1,41 | 1,56 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,20 | 2,19 | 2,18 | 2,16 | 1,50 | 1,07 | 1,92 | 1,84 | 1,65 | 1,55 | 1,52 | 1,69 | 1,29 | 1,15 | 0,97 | 0,80 | 0,68 | 0,62 | 0,54 | 0,48 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 27,8% | 30,3% | 33,2% | 33,5% | 26,1% | 12,7% | 32,9% | 40,0% | 38,1% | 36,9% | 35,7% | 36,7% | 37,9% | 36,5% | 34,6% | 31,9% | 30,7% | 8,8% | 26,6% | 6,1% |
| FAVÖK Marjı | 21,5% | 22,0% | 23,1% | 23,5% | 18,2% | 10,4% | 28,0% | 16,9% | 14,1% | 12,2% | 12,2% | 13,0% | 15,7% | 15,1% | 15,5% | 13,0% | 11,9% | 8,5% | 7,1% | 5,5% |
| Net Kâr Marjı | 3,8% | 9,5% | 7,5% | 9,4% | 4,3% | -5,2% | 10,8% | 11,2% | 8,4% | 6,4% | 9,0% | 8,6% | 9,2% | 9,3% | 16,7% | 6,9% | 5,7% | 6,0% | 4,7% | 3,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 15,6% | 20,1% | 11,2% | 16,4% | 8,7% | 29,2% | 18,3% | 10,6% | 4,6% | 9,3% | 7,4% | -0,4% | 5,1% | 5,8% | -3,6% | 0,3% | 4,9% | -0,7% | 3,7% | 1,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1174,60 | +%0,68 | |
| Bharti Airtel Limited | 1794,60 | -%0,66 | |
| HDFC Bank Limited | 710,70 | -%0,46 | |
| ICICI Bank Limited | 1338,60 | -%1,59 | |
| State Bank of India | 954,90 | -%0,22 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2304,90 | +%1,57 | |
| Bajaj Finance Limited | 957,00 | -%2,62 |