BEPLBhansali Engineering Polymers Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $332,08 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹12,86 Mr | ₹11,04 Mr | ₹10,56 Mr | ₹11,67 Mr | ₹11,09 Mr | ₹7,78 Mr | ₹6,54 Mr | ₹5,31 Mr | ₹4,25 Mr | ₹4,22 Mr | ₹3,51 Mr | ₹3,97 Mr | ₹3,79 Mr | ₹3,77 Mr | ₹3,92 Mr | ₹4,28 Mr | ₹4,06 Mr | ₹4,03 Mr | ₹4,30 Mr | ₹4,32 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹4,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹2,03 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹10,83 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹1,37 Mr | ₹318,25 Mn | ₹415,67 Mn | ₹585,78 Mn | ₹301,42 Mn | ₹559,96 Mn | ₹558,63 Mn | ₹614,99 Mn | ₹917,23 Mn | ₹598,49 Mn | ₹652,62 Mn |
| Net Borç† | -₹4,42 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹12,76 Mr | ₹13,98 Mr | ₹12,22 Mr | ₹13,63 Mr | ₹13,94 Mr | ₹12,92 Mr | ₹11,04 Mr | ₹12,25 Mr | ₹10,32 Mr | ₹6,26 Mr | ₹5,31 Mr | ₹6,01 Mr | ₹5,07 Mr | ₹4,19 Mr | ₹4,14 Mr | ₹4,63 Mr | ₹3,13 Mr | ₹2,25 Mr | ₹2,57 Mr | ₹2,40 Mr |
| Brüt Kâr | ₹3,01 Mr | ₹2,84 Mr | ₹2,69 Mr | ₹2,65 Mr | ₹5,15 Mr | ₹4,88 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,26 Mr | ₹2,00 Mr | ₹846,11 Mn | ₹593,74 Mn | ₹325,01 Mn | ₹295,08 Mn | ₹289,40 Mn | ₹340,59 Mn | ₹575,29 Mn | ₹366,04 Mn | ₹148,23 Mn | ₹233,52 Mn | ₹289,60 Mn |
| FAVÖK | ₹2,35 Mr | ₹2,22 Mr | ₹2,18 Mr | ₹2,15 Mr | ₹4,78 Mr | ₹4,51 Mr | ₹898,40 Mn | ₹889,49 Mn | ₹1,65 Mr | ₹640,47 Mn | ₹452,60 Mn | ₹228,75 Mn | ₹242,20 Mn | ₹274,45 Mn | ₹333,76 Mn | ₹558,63 Mn | ₹370,99 Mn | ₹186,81 Mn | ₹289,20 Mn | ₹331,62 Mn |
| Net Kâr | ₹1,80 Mr | ₹1,80 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,37 Mr | ₹3,50 Mr | ₹3,34 Mr | ₹670,14 Mn | ₹472,12 Mn | ₹1,00 Mr | ₹354,53 Mn | ₹161,89 Mn | ₹53,99 Mn | ₹14,81 Mn | ₹11,85 Mn | ₹10,88 Mn | ₹334,10 Mn | ₹105,29 Mn | -₹114,19 Mn | ₹69,37 Mn | ₹52,52 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 7,24 | 7,23 | 7,21 | 5,50 | 14,07 | 13,42 | 2,69 | 1,90 | 4,02 | 1,43 | 0,65 | 0,22 | 0,06 | 0,05 | 0,05 | 1,34 | 0,42 | -0,46 | 0,28 | 0,21 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹10,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹1,70 Mr | ₹1,39 Mr | ₹2,45 Mr | ₹1,63 Mr | ₹2,99 Mr | ₹1,09 Mr | ₹800,24 Mn | ₹185,92 Mn | ₹1,56 Mr | ₹575,71 Mn | ₹120,37 Mn | ₹210,09 Mn | -₹222,00 Mn | ₹308,08 Mn | -₹22,63 Mn | ₹98,04 Mn | ₹326,81 Mn | -₹355,60 Mn | ₹132,42 Mn | ₹248,14 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹351,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 32,5% | 9,1% | 10,5% | 15,5% | 8,0% | 14,3% | 13,1% | 15,2% | 22,8% | 13,9% | 15,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,99 | 1,27 | 1,16 | 1,17 | 1,26 | 1,66 | 1,69 | 2,31 | 2,43 | 1,48 | 1,51 | 1,51 | 1,34 | 1,11 | 1,06 | 1,08 | 0,77 | 0,56 | 0,60 | 0,56 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,18 | 1,29 | 1,13 | 1,26 | 1,29 | 1,19 | 1,02 | 1,13 | 0,95 | 0,58 | 0,49 | 0,55 | 0,47 | 0,39 | 0,38 | 0,43 | 0,29 | 0,21 | 0,24 | 0,22 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,6% | 20,3% | 22,0% | 19,5% | 37,0% | 37,8% | 11,7% | 10,3% | 19,4% | 13,5% | 11,2% | 5,4% | 5,8% | 6,9% | 8,2% | 12,4% | 11,7% | 6,6% | 9,1% | 12,1% |
| FAVÖK Marjı | 18,4% | 15,8% | 17,8% | 15,8% | 34,3% | 34,9% | 8,1% | 7,3% | 16,0% | 10,2% | 8,5% | 3,8% | 4,8% | 6,6% | 8,1% | 12,1% | 11,9% | 8,3% | 11,3% | 13,8% |
| Net Kâr Marjı | 14,1% | 12,9% | 14,7% | 10,0% | 25,1% | 25,8% | 6,1% | 3,9% | 9,7% | 5,7% | 3,1% | 0,9% | 0,3% | 0,3% | 0,3% | 7,2% | 3,4% | -5,1% | 2,7% | 2,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 13,3% | 9,9% | 20,1% | 12,0% | 21,5% | 8,4% | 7,2% | 1,5% | 15,1% | 9,2% | 2,3% | 3,5% | -4,4% | 7,4% | -0,5% | 2,1% | 10,5% | -15,8% | 5,2% | 10,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1215,00 | +%3,44 | |
| Bharti Airtel Limited | 1854,00 | +%3,31 | |
| HDFC Bank Limited | 726,85 | +%2,27 | |
| ICICI Bank Limited | 1389,40 | +%3,80 | |
| State Bank of India | 960,00 | +%0,53 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2350,00 | +%1,96 | |
| Bajaj Finance Limited | 965,25 | +%0,86 |