BHAGERIABhageria Industries Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $153,61 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹8,60 Mr | ₹7,33 Mr | ₹6,76 Mr | ₹6,31 Mr | ₹6,46 Mr | ₹5,75 Mr | ₹5,26 Mr | ₹4,67 Mr | ₹4,95 Mr | ₹5,25 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,24 Mr | ₹1,10 Mr | ₹543,09 Mn | ₹391,91 Mn | ₹400,82 Mn | ₹342,25 Mn | ₹269,77 Mn | ₹356,71 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹54,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹2,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹5,90 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,13 Mr | ₹498,44 Mn | ₹507,48 Mn | ₹398,06 Mn | ₹347,86 Mn | ₹314,31 Mn | ₹206,81 Mn | ₹234,95 Mn | ₹835,14 Mn | ₹1,45 Mr | ₹125,17 Mn | ₹169,90 Mn | ₹408,12 Mn | ₹101,85 Mn | ₹106,69 Mn | ₹124,94 Mn | ₹111,34 Mn | ₹85,43 Mn | ₹145,25 Mn |
| Net Borç† | ₹414,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹8,67 Mr | ₹5,93 Mr | ₹4,93 Mr | ₹5,01 Mr | ₹5,98 Mr | ₹4,01 Mr | ₹4,11 Mr | ₹4,56 Mr | ₹3,64 Mr | ₹3,44 Mr | ₹2,38 Mr | ₹4,10 Mr | ₹3,65 Mr | ₹1,28 Mr | ₹603,80 Mn | ₹599,87 Mn | ₹541,10 Mn | ₹520,59 Mn | ₹611,29 Mn |
| Brüt Kâr | ₹840,39 Mn | ₹839,59 Mn | ₹401,39 Mn | ₹399,93 Mn | ₹1,07 Mr | ₹937,41 Mn | ₹866,93 Mn | ₹1,11 Mr | ₹736,55 Mn | ₹695,27 Mn | ₹329,71 Mn | ₹600,91 Mn | ₹346,11 Mn | ₹63,37 Mn | ₹18,93 Mn | ₹55,87 Mn | ₹39,81 Mn | -₹32,87 Mn | -₹16,03 Mn |
| FAVÖK | ₹853,18 Mn | ₹807,27 Mn | ₹436,56 Mn | ₹556,53 Mn | ₹1,15 Mr | ₹1,06 Mr | ₹969,23 Mn | ₹1,20 Mr | ₹801,01 Mn | ₹610,57 Mn | ₹274,38 Mn | ₹551,17 Mn | ₹199,58 Mn | ₹24,24 Mn | -₹8,27 Mn | ₹22,49 Mn | ₹7,17 Mn | ₹8,42 Mn | ₹8,40 Mn |
| Net Kâr | ₹460,81 Mn | ₹404,04 Mn | ₹190,65 Mn | ₹147,45 Mn | ₹705,81 Mn | ₹626,62 Mn | ₹658,14 Mn | ₹715,06 Mn | ₹403,39 Mn | ₹434,64 Mn | ₹153,26 Mn | ₹366,06 Mn | ₹154,04 Mn | ₹12,63 Mn | -₹4,71 Mn | ₹9,03 Mn | ₹5,75 Mn | -₹12,36 Mn | ₹9,57 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 10,56 | 9,26 | 4,37 | 3,38 | 16,17 | 14,36 | 15,08 | 16,38 | 12,70 | 13,65 | 4,81 | 11,49 | 4,84 | 0,40 | -0,21 | 0,36 | 0,42 | -0,89 | 0,69 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹426,59 Mn | ₹271,32 Mn | -₹11,82 Mn | ₹129,12 Mn | ₹184,34 Mn | ₹197,64 Mn | -₹65,22 Mn | ₹1,07 Mr | -₹354,13 Mn | -₹474,47 Mn | ₹194,72 Mn | ₹261,48 Mn | -₹6,24 Mn | -₹32,61 Mn | ₹15,85 Mn | -₹86,66 Mn | -₹65,81 Mn | ₹78,85 Mn | ₹52,40 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 13,1% | 6,8% | 7,5% | 6,3% | 5,4% | 5,5% | 3,9% | 5,0% | 16,9% | 27,6% | 9,0% | 13,7% | 37,2% | 18,8% | 27,2% | 31,2% | 32,5% | 31,7% | 40,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,01 | 0,81 | 0,73 | 0,79 | 0,93 | 0,70 | 0,78 | 0,98 | 0,74 | 0,66 | 1,71 | 3,31 | 3,33 | 2,35 | 1,54 | 1,50 | 1,58 | 1,93 | 1,71 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,47 | 1,01 | 0,84 | 0,85 | 1,01 | 0,68 | 0,70 | 0,77 | 0,62 | 0,58 | 0,40 | 0,69 | 0,62 | 0,22 | 0,10 | 0,10 | 0,09 | 0,09 | 0,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,7% | 14,2% | 8,1% | 8,0% | 18,0% | 23,4% | 21,1% | 24,3% | 20,2% | 20,2% | 13,8% | 14,7% | 9,5% | 5,0% | 3,1% | 9,3% | 7,4% | -6,3% | -2,6% |
| FAVÖK Marjı | 9,8% | 13,6% | 8,9% | 11,1% | 19,3% | 26,3% | 23,6% | 26,3% | 22,0% | 17,7% | 11,5% | 13,5% | 5,5% | 1,9% | -1,4% | 3,7% | 1,3% | 1,6% | 1,4% |
| Net Kâr Marjı | 5,3% | 6,8% | 3,9% | 2,9% | 11,8% | 15,6% | 16,0% | 15,7% | 11,1% | 12,6% | 6,4% | 8,9% | 4,2% | 1,0% | -0,8% | 1,5% | 1,1% | -2,4% | 1,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -4,9% | 4,6% | -0,2% | 2,6% | 3,1% | 4,9% | -1,6% | 23,4% | -9,7% | -13,8% | 8,2% | 6,4% | -0,2% | -2,6% | 2,6% | -14,4% | -12,2% | 15,1% | 8,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |