BHAGYANGRBhagyanagar India Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $154,54 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹6,35 Mr | ₹5,21 Mr | ₹3,34 Mr | ₹4,24 Mr | ₹3,51 Mr | ₹3,02 Mr | ₹2,03 Mr | ₹2,41 Mr | ₹1,66 Mr | ₹1,93 Mr | ₹3,36 Mr | ₹3,51 Mr | ₹3,28 Mr | ₹3,08 Mr | ₹3,18 Mr | ₹3,17 Mr | ₹3,15 Mr | ₹3,42 Mr | ₹3,82 Mr | ₹3,29 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹8,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹3,77 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,58 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹2,59 Mr | ₹2,75 Mr | ₹1,01 Mr | ₹2,20 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,55 Mr | ₹660,54 Mn | ₹1,14 Mr | ₹456,35 Mn | ₹760,99 Mn | ₹1,02 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,10 Mr | ₹858,45 Mn | ₹806,73 Mn | ₹616,06 Mn | ₹757,51 Mn | ₹916,49 Mn | ₹1,22 Mr | ₹1,09 Mr |
| Net Borç† | ₹2,58 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹23,78 Mr | ₹16,26 Mr | ₹14,29 Mr | ₹18,47 Mr | ₹15,74 Mr | ₹7,87 Mr | ₹5,62 Mr | ₹5,69 Mr | ₹4,47 Mr | ₹2,97 Mr | ₹2,86 Mr | ₹2,69 Mr | ₹2,34 Mr | ₹1,97 Mr | ₹1,91 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,68 Mr | ₹1,84 Mr | ₹1,90 Mr | ₹2,31 Mr |
| Brüt Kâr | ₹1,18 Mr | ₹435,84 Mn | ₹373,14 Mn | ₹419,41 Mn | ₹366,14 Mn | ₹224,60 Mn | ₹195,02 Mn | ₹253,81 Mn | ₹165,40 Mn | ₹183,97 Mn | ₹150,34 Mn | ₹161,11 Mn | ₹129,02 Mn | ₹152,72 Mn | ₹216,57 Mn | ₹164,56 Mn | ₹124,27 Mn | ₹194,04 Mn | ₹243,89 Mn | ₹807,19 Mn |
| FAVÖK | ₹1,07 Mr | ₹377,96 Mn | ₹305,38 Mn | ₹349,03 Mn | ₹303,23 Mn | ₹188,88 Mn | ₹150,35 Mn | ₹211,74 Mn | ₹127,12 Mn | ₹156,11 Mn | ₹133,29 Mn | ₹139,79 Mn | ₹168,10 Mn | ₹140,14 Mn | ₹231,12 Mn | ₹171,46 Mn | ₹115,91 Mn | ₹143,80 Mn | ₹284,22 Mn | ₹785,06 Mn |
| Net Kâr | ₹501,71 Mn | ₹140,18 Mn | ₹457,24 Mn | ₹101,30 Mn | ₹110,82 Mn | ₹34,78 Mn | ₹10,37 Mn | ₹63,39 Mn | ₹127,11 Mn | ₹51,68 Mn | ₹24,99 Mn | ₹21,80 Mn | ₹31,75 Mn | ₹33,19 Mn | ₹4,84 Mn | ₹106,70 Mn | ₹131,79 Mn | ₹108,40 Mn | ₹373,63 Mn | ₹700,65 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 15,68 | 4,38 | 14,29 | 3,17 | 3,46 | 1,09 | 0,32 | 1,98 | 3,97 | 1,62 | 0,78 | 0,68 | 1,00 | 1,04 | 0,14 | 2,70 | 3,16 | 2,44 | 7,08 | 17,18 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹88,82 Mn | -₹1,71 Mr | ₹793,95 Mn | -₹632,79 Mn | -₹173,61 Mn | -₹887,28 Mn | ₹287,83 Mn | -₹730,62 Mn | ₹224,79 Mn | -₹173,79 Mn | ₹142,45 Mn | -₹263,14 Mn | ₹94,11 Mn | -₹153,57 Mn | ₹38,14 Mn | ₹43,70 Mn | ₹231,87 Mn | ₹265,83 Mn | -₹9,55 Mn | -₹1,66 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹144,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 40,8% | 52,8% | 30,2% | 52,0% | 51,0% | 51,2% | 32,5% | 47,1% | 27,5% | 39,4% | 30,4% | 35,0% | 33,5% | 27,9% | 25,4% | 19,5% | 24,0% | 26,8% | 32,0% | 33,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 3,75 | 3,12 | 4,29 | 4,36 | 4,48 | 2,61 | 2,76 | 2,36 | 2,69 | 1,54 | 0,85 | 0,77 | 0,71 | 0,64 | 0,60 | 0,56 | 0,53 | 0,54 | 0,50 | 0,70 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 9,23 | 6,31 | 5,55 | 7,17 | 6,11 | 3,06 | 2,18 | 2,21 | 1,74 | 1,15 | 1,11 | 1,04 | 0,91 | 0,77 | 0,74 | 0,69 | 0,65 | 0,71 | 0,74 | 0,90 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 5,0% | 2,7% | 2,6% | 2,3% | 2,3% | 2,9% | 3,5% | 4,5% | 3,7% | 6,2% | 5,2% | 6,0% | 5,5% | 7,7% | 11,4% | 9,2% | 7,4% | 10,6% | 12,9% | 34,9% |
| FAVÖK Marjı | 4,5% | 2,3% | 2,1% | 1,9% | 1,9% | 2,4% | 2,7% | 3,7% | 2,8% | 5,2% | 4,7% | 5,2% | 7,2% | 7,1% | 12,1% | 9,6% | 6,9% | 7,8% | 15,0% | 33,9% |
| Net Kâr Marjı | 2,1% | 0,9% | 3,2% | 0,5% | 0,7% | 0,4% | 0,2% | 1,1% | 2,8% | 1,7% | 0,9% | 0,8% | 1,4% | 1,7% | 0,3% | 6,0% | 7,9% | 5,9% | 19,7% | 30,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,4% | -10,5% | 5,6% | -3,4% | -1,1% | -11,3% | 5,1% | -12,8% | 5,0% | -5,8% | 5,0% | -9,8% | 4,0% | -7,8% | 2,0% | 2,4% | 13,8% | 14,5% | -0,5% | -71,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1158,90 | -%5,47 | |
| Bharti Airtel Limited | 1778,70 | -%0,38 | |
| HDFC Bank Limited | 704,90 | -%4,17 | |
| ICICI Bank Limited | 1340,00 | +%0,99 | |
| State Bank of India | 941,00 | -%4,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2125,00 | +%2,07 | |
| Bajaj Finance Limited | 957,25 | -%3,98 |