BHANDARIBhandari Hosiery Exports Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $10,26 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,18 Mr | ₹2,76 Mr | ₹2,51 Mr | ₹2,17 Mr | ₹2,18 Mr | ₹2,07 Mr | ₹2,05 Mr | ₹1,80 Mr | ₹1,72 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,16 Mr | ₹883,22 Mn | ₹847,64 Mn | ₹560,83 Mn | ₹551,25 Mn | ₹462,86 Mn | ₹424,41 Mn | ₹401,41 Mn | ₹292,99 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹191,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,34 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,83 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,06 Mr | ₹1,02 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,04 Mr | ₹1,14 Mr | ₹1,14 Mr | ₹1,10 Mr | ₹921,33 Mn | ₹870,62 Mn | ₹732,18 Mn | ₹552,70 Mn | ₹467,84 Mn | ₹293,04 Mn | ₹233,27 Mn | ₹199,24 Mn | ₹184,69 Mn | ₹184,26 Mn | ₹152,58 Mn | ₹138,89 Mn | ₹79,47 Mn |
| Net Borç† | ₹868,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,80 Mr | ₹2,78 Mr | ₹2,67 Mr | ₹2,83 Mr | ₹2,83 Mr | ₹2,25 Mr | ₹2,77 Mr | ₹2,66 Mr | ₹2,48 Mr | ₹2,14 Mr | ₹1,98 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,10 Mr | ₹949,21 Mn | ₹967,12 Mn | ₹901,62 Mn | ₹844,30 Mn | ₹802,76 Mn | ₹743,28 Mn | ₹645,69 Mn |
| Brüt Kâr | ₹280,26 Mn | ₹303,82 Mn | ₹261,92 Mn | ₹259,99 Mn | ₹321,25 Mn | ₹162,87 Mn | ₹206,98 Mn | ₹192,39 Mn | ₹169,51 Mn | ₹136,94 Mn | ₹153,21 Mn | ₹94,65 Mn | ₹101,37 Mn | ₹105,64 Mn | ₹119,87 Mn | ₹75,55 Mn | ₹76,83 Mn | ₹115,08 Mn | ₹131,64 Mn | ₹156,15 Mn |
| FAVÖK | ₹278,36 Mn | ₹283,11 Mn | ₹251,79 Mn | ₹235,51 Mn | ₹226,81 Mn | ₹181,87 Mn | ₹215,49 Mn | ₹198,82 Mn | ₹175,39 Mn | ₹130,79 Mn | ₹152,02 Mn | ₹80,89 Mn | ₹80,47 Mn | ₹82,72 Mn | ₹91,57 Mn | ₹49,64 Mn | ₹47,25 Mn | ₹55,80 Mn | ₹45,10 Mn | ₹39,82 Mn |
| Net Kâr | ₹77,68 Mn | ₹77,13 Mn | ₹65,33 Mn | ₹65,06 Mn | ₹62,70 Mn | ₹16,69 Mn | ₹53,12 Mn | ₹53,55 Mn | ₹49,57 Mn | ₹42,04 Mn | ₹40,68 Mn | ₹21,91 Mn | ₹19,77 Mn | ₹28,78 Mn | ₹30,60 Mn | ₹11,46 Mn | ₹11,11 Mn | ₹9,36 Mn | ₹15,99 Mn | ₹16,81 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,32 | 0,31 | 0,34 | 0,34 | 0,33 | 0,09 | 0,28 | 0,28 | 0,26 | 0,22 | 0,21 | 0,11 | 0,10 | 0,17 | 0,23 | 0,09 | 0,08 | 0,07 | 0,15 | 0,18 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹87,23 Mn | -₹270,08 Mn | -₹207,29 Mn | ₹91,40 Mn | ₹16,62 Mn | -₹28,79 Mn | -₹197,95 Mn | -₹51,54 Mn | -₹117,84 Mn | -₹164,04 Mn | -₹77,17 Mn | -₹279,16 Mn | -₹84,45 Mn | -₹232,39 Mn | -₹59,76 Mn | ₹27,11 Mn | -₹30,18 Mn | -₹38,94 Mn | -₹67,04 Mn | -₹80,20 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹17,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 33,4% | 37,0% | 48,6% | 48,0% | 52,3% | 55,2% | 53,8% | 51,3% | 50,7% | 49,1% | 44,3% | 40,5% | 33,2% | 27,5% | 35,5% | 33,5% | 39,8% | 36,0% | 34,6% | 27,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,88 | 1,01 | 1,06 | 1,30 | 1,30 | 1,09 | 1,35 | 1,48 | 1,45 | 1,43 | 1,59 | 1,08 | 1,24 | 1,12 | 1,72 | 1,64 | 1,82 | 1,89 | 1,85 | 2,20 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,53 | 1,52 | 1,45 | 1,54 | 1,54 | 1,23 | 1,51 | 1,45 | 1,35 | 1,17 | 1,08 | 0,68 | 0,60 | 0,52 | 0,53 | 0,49 | 0,46 | 0,44 | 0,41 | 0,35 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,0% | 10,9% | 9,8% | 9,2% | 11,3% | 7,2% | 7,5% | 7,2% | 6,8% | 6,4% | 7,7% | 7,6% | 9,2% | 11,1% | 12,4% | 8,4% | 9,1% | 14,3% | 17,7% | 24,2% |
| FAVÖK Marjı | 9,9% | 10,2% | 9,4% | 8,3% | 8,0% | 8,1% | 7,8% | 7,5% | 7,1% | 6,1% | 7,7% | 6,5% | 7,3% | 8,7% | 9,5% | 5,5% | 5,6% | 7,0% | 6,1% | 6,2% |
| Net Kâr Marjı | 2,8% | 2,8% | 2,4% | 2,3% | 2,2% | 0,7% | 1,9% | 2,0% | 2,0% | 2,0% | 2,1% | 1,8% | 1,8% | 3,0% | 3,2% | 1,3% | 1,3% | 1,2% | 2,2% | 2,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -3,1% | -9,7% | -7,8% | 3,2% | 0,6% | -1,3% | -7,2% | -1,9% | -4,7% | -7,7% | -3,9% | -22,4% | -7,7% | -24,5% | -6,2% | 3,0% | -3,6% | -4,9% | -9,0% | -12,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |