BHARATGEARBharat Gears Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $15,98 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹4,01 Mr | ₹3,65 Mr | ₹3,86 Mr | ₹4,09 Mr | ₹4,06 Mr | ₹3,84 Mr | ₹3,74 Mr | ₹4,20 Mr | ₹3,87 Mr | ₹2,98 Mr | ₹2,91 Mr | ₹3,15 Mr | ₹3,06 Mr | ₹2,85 Mr | ₹2,58 Mr | ₹2,32 Mr | ₹1,75 Mr | ₹1,71 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,71 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹77,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹2,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹728,93 Mn | ₹796,63 Mn | ₹1,13 Mr | ₹1,16 Mr | ₹1,07 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,34 Mr | ₹1,12 Mr | ₹984,13 Mn | ₹999,57 Mn | ₹997,97 Mn | ₹749,19 Mn | ₹621,68 Mn | ₹581,35 Mn | ₹414,30 Mn | ₹568,38 Mn | ₹506,22 Mn | ₹668,03 Mn |
| Net Borç† | ₹651,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹7,77 Mr | ₹6,42 Mr | ₹6,54 Mr | ₹7,57 Mr | ₹7,20 Mr | ₹4,97 Mr | ₹4,56 Mr | ₹5,84 Mr | ₹4,99 Mr | ₹4,01 Mr | ₹3,90 Mr | ₹4,12 Mr | ₹4,18 Mr | ₹3,90 Mr | ₹4,24 Mr | ₹3,31 Mr | ₹2,46 Mr | ₹2,39 Mr | ₹2,36 Mr | ₹1,97 Mr |
| Brüt Kâr | ₹694,99 Mn | ₹382,22 Mn | ₹320,36 Mn | ₹561,60 Mn | ₹754,87 Mn | ₹391,52 Mn | ₹76,48 Mn | ₹586,46 Mn | ₹482,83 Mn | ₹332,08 Mn | ₹320,10 Mn | ₹329,59 Mn | ₹358,18 Mn | ₹384,67 Mn | ₹746,05 Mn | ₹501,01 Mn | ₹329,63 Mn | ₹341,71 Mn | ₹472,19 Mn | ₹401,93 Mn |
| FAVÖK | ₹455,84 Mn | ₹200,29 Mn | ₹148,46 Mn | ₹370,01 Mn | ₹567,31 Mn | ₹296,91 Mn | ₹118,87 Mn | ₹481,54 Mn | ₹345,83 Mn | ₹219,26 Mn | ₹306,89 Mn | ₹195,24 Mn | ₹235,29 Mn | ₹260,00 Mn | ₹381,79 Mn | ₹272,95 Mn | ₹258,55 Mn | ₹160,68 Mn | ₹253,80 Mn | ₹242,55 Mn |
| Net Kâr | ₹165,04 Mn | ₹31,88 Mn | -₹97,38 Mn | ₹134,85 Mn | ₹258,39 Mn | -₹77,01 Mn | -₹187,78 Mn | ₹125,30 Mn | ₹63,03 Mn | -₹14,61 Mn | ₹2,40 Mn | -₹42,05 Mn | ₹5,95 Mn | ₹49,67 Mn | ₹185,92 Mn | ₹97,13 Mn | ₹61,42 Mn | ₹40,43 Mn | ₹100,85 Mn | ₹87,85 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 10,75 | 2,08 | -6,34 | 8,78 | 17,62 | -5,32 | -13,10 | 9,41 | 4,85 | -1,14 | 0,19 | -3,29 | 0,46 | 3,88 | 14,45 | 7,40 | 4,61 | 2,97 | 7,70 | 7,25 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹81,70 Mn | ₹218,57 Mn | ₹173,31 Mn | ₹6,54 Mn | ₹79,05 Mn | ₹362,16 Mn | ₹49,18 Mn | -₹258,74 Mn | -₹281,27 Mn | ₹27,63 Mn | ₹18,65 Mn | ₹4,37 Mn | -₹262,97 Mn | -₹103,52 Mn | -₹74,08 Mn | -₹37,63 Mn | ₹174,56 Mn | -₹19,79 Mn | ₹189,55 Mn | ₹20,45 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹109,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,2% | 21,9% | 29,3% | 28,3% | 26,3% | 30,8% | 40,5% | 38,5% | 34,6% | 37,6% | 33,8% | 31,7% | 32,6% | 26,2% | 24,1% | 25,1% | 23,7% | 33,2% | 29,3% | 39,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,94 | 1,76 | 1,69 | 1,85 | 1,77 | 1,30 | 1,22 | 1,39 | 1,29 | 1,35 | 1,34 | 1,31 | 1,36 | 1,37 | 1,65 | 1,43 | 1,41 | 1,39 | 1,36 | 1,15 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 5,93 | 4,89 | 4,99 | 5,77 | 5,49 | 3,79 | 3,48 | 4,45 | 3,80 | 3,05 | 2,98 | 3,14 | 3,18 | 2,98 | 3,23 | 2,52 | 1,88 | 1,82 | 1,80 | 1,50 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,9% | 6,0% | 4,9% | 7,4% | 10,5% | 7,9% | 1,7% | 10,0% | 9,7% | 8,3% | 8,2% | 8,0% | 8,6% | 9,9% | 17,6% | 15,2% | 13,4% | 14,3% | 20,0% | 20,4% |
| FAVÖK Marjı | 5,9% | 3,1% | 2,3% | 4,9% | 7,9% | 6,0% | 2,6% | 8,2% | 6,9% | 5,5% | 7,9% | 4,7% | 5,6% | 6,7% | 9,0% | 8,3% | 10,5% | 6,7% | 10,8% | 12,3% |
| Net Kâr Marjı | 2,1% | 0,5% | -1,5% | 1,8% | 3,6% | -1,5% | -4,1% | 2,1% | 1,3% | -0,4% | 0,1% | -1,0% | 0,1% | 1,3% | 4,4% | 2,9% | 2,5% | 1,7% | 4,3% | 4,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,1% | 3,4% | 2,6% | 0,1% | 1,1% | 7,3% | 1,1% | -4,4% | -5,6% | 0,7% | 0,5% | 0,1% | -6,3% | -2,7% | -1,7% | -1,1% | 7,1% | -0,8% | 8,0% | 1,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |