BIOFILCHEMBiofil Chemicals & Pharmaceuticals Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,53 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹428,99 Mn | ₹510,06 Mn | ₹471,23 Mn | ₹314,36 Mn | ₹187,51 Mn | ₹332,42 Mn | ₹423,65 Mn | ₹242,13 Mn | ₹241,55 Mn | ₹218,40 Mn | ₹241,32 Mn | ₹137,56 Mn | ₹145,99 Mn | ₹134,93 Mn | ₹141,09 Mn | ₹103,81 Mn | ₹102,52 Mn | ₹83,97 Mn | ₹93,79 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹33,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹213,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹215,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹30,20 Mn | ₹4,71 Mn | ₹4,39 Mn | ₹5,22 Mn | ₹4,65 Mn | ₹4,30 Mn | ₹11,92 Mn | ₹16,37 Mn | ₹15,59 Mn | ₹14,28 Mn | ₹13,70 Mn | ₹29,80 Mn | ₹28,71 Mn | ₹27,95 Mn | ₹24,64 Mn | ₹12,98 Mn | ₹42,34 Mn | ₹51,43 Mn | ₹56,01 Mn |
| Net Borç† | -₹3,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹283,95 Mn | ₹334,02 Mn | ₹400,35 Mn | ₹300,35 Mn | ₹223,82 Mn | ₹357,50 Mn | ₹296,90 Mn | ₹231,29 Mn | ₹123,60 Mn | ₹134,54 Mn | ₹131,72 Mn | ₹58,62 Mn | ₹71,72 Mn | ₹60,11 Mn | ₹62,74 Mn | ₹21,52 Mn | ₹17,57 Mn | ₹13,53 Mn | ₹8,78 Mn |
| Brüt Kâr | ₹13,16 Mn | ₹12,86 Mn | ₹12,54 Mn | ₹11,79 Mn | ₹13,20 Mn | ₹16,45 Mn | ₹22,27 Mn | ₹13,92 Mn | ₹11,88 Mn | ₹32,71 Mn | ₹10,47 Mn | ₹7,27 Mn | ₹12,57 Mn | ₹10,81 Mn | ₹4,28 Mn | -₹6,39 Mn | -₹6,68 Mn | -₹2,07 Mn | -₹2,54 Mn |
| FAVÖK | ₹6,49 Mn | ₹8,47 Mn | ₹8,16 Mn | ₹11,68 Mn | ₹13,33 Mn | ₹15,99 Mn | ₹18,23 Mn | ₹10,24 Mn | ₹9,36 Mn | ₹26,20 Mn | ₹8,71 Mn | ₹7,34 Mn | ₹9,67 Mn | ₹10,11 Mn | ₹3,93 Mn | -₹4,11 Mn | ₹8,41 Mn | -₹148.690 | ₹299.930 |
| Net Kâr | ₹27,86 Mn | ₹5,58 Mn | ₹7,09 Mn | ₹5,60 Mn | ₹6,98 Mn | ₹12,41 Mn | ₹12,07 Mn | ₹4,82 Mn | ₹4,71 Mn | ₹17,94 Mn | ₹7,83 Mn | ₹5,87 Mn | ₹5,17 Mn | ₹5,42 Mn | ₹1,51 Mn | ₹9,92 Mn | ₹5,45 Mn | -₹2,63 Mn | -₹6,67 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,71 | 0,34 | 0,44 | 0,34 | 0,43 | 0,76 | 0,74 | 0,30 | 0,29 | 1,10 | 0,48 | 0,36 | 0,32 | 0,33 | 0,09 | 0,61 | 0,51 | -0,25 | -0,63 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹8,15 Mn | -₹20,61 Mn | ₹23,29 Mn | -₹1,65 Mn | -₹3,30 Mn | ₹4,76 Mn | — | -₹3,17 Mn | -₹657.000 | ₹279.840 | -₹504.660 | -₹1,61 Mn | -₹293.810 | -₹1,29 Mn | -₹1,92 Mn | -₹11,58 Mn | ₹21,47 Mn | -₹2,31 Mn | ₹3,62 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹2,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 7,0% | 0,9% | 0,9% | 1,7% | 2,5% | 1,3% | 2,8% | 6,8% | 6,5% | 6,5% | 5,7% | 21,7% | 19,7% | 20,7% | 17,5% | 12,5% | 41,3% | 61,2% | 59,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,66 | 0,65 | 0,85 | 0,96 | 1,19 | 1,08 | 0,70 | 0,96 | 0,51 | 0,62 | 0,55 | 0,43 | 0,49 | 0,45 | 0,44 | 0,21 | 0,17 | 0,16 | 0,09 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,32 | 1,55 | 1,86 | 1,39 | 1,04 | 1,66 | 1,38 | 1,07 | 0,57 | 0,62 | 0,61 | 0,27 | 0,33 | 0,28 | 0,29 | 0,10 | 0,08 | 0,06 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,6% | 3,9% | 3,1% | 3,9% | 5,9% | 4,6% | 7,5% | 6,0% | 9,6% | 24,3% | 7,9% | 12,4% | 17,5% | 18,0% | 6,8% | -29,7% | -38,0% | -15,3% | -29,0% |
| FAVÖK Marjı | 2,3% | 2,5% | 2,0% | 3,9% | 6,0% | 4,5% | 6,1% | 4,4% | 7,6% | 19,5% | 6,6% | 12,5% | 13,5% | 16,8% | 6,3% | -19,1% | 47,8% | -1,1% | 3,4% |
| Net Kâr Marjı | 9,8% | 1,7% | 1,8% | 1,9% | 3,1% | 3,5% | 4,1% | 2,1% | 3,8% | 13,3% | 5,9% | 10,0% | 7,2% | 9,0% | 2,4% | 46,1% | 31,0% | -19,5% | -76,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,9% | -6,2% | 5,8% | -0,5% | -1,5% | 1,3% | — | -1,4% | -0,5% | 0,2% | -0,4% | -2,8% | -0,4% | -2,1% | -3,1% | -53,8% | 122,2% | -17,1% | 41,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |