BPLBPL Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $23,17 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹7,14 Mr | ₹6,13 Mr | ₹6,16 Mr | ₹5,99 Mr | ₹5,36 Mr | ₹3,55 Mr | ₹3,77 Mr | ₹3,67 Mr | ₹3,60 Mr | ₹3,77 Mr | ₹3,01 Mr | ₹2,66 Mr | ₹5,48 Mr | ₹4,56 Mr | ₹4,88 Mr | ₹5,22 Mr | ₹6,16 Mr | ₹6,64 Mr | ₹6,79 Mr | ₹8,71 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹10,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹3,38 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹3,75 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹2,97 Mr | ₹1,99 Mr | ₹2,00 Mr | ₹1,92 Mr | ₹2,01 Mr | ₹126,20 Mn | ₹1,82 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,76 Mr | ₹1,94 Mr | ₹65,21 Mn | ₹0,00 | ₹1,00 Mn | ₹231,00 Mn | ₹481,00 Mn | ₹1,23 Mr | ₹2,74 Mr | ₹2,84 Mr | ₹3,24 Mr | ₹3,49 Mr |
| Net Borç† | ₹2,94 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹781,24 Mn | ₹783,59 Mn | ₹664,25 Mn | ₹522,16 Mn | ₹382,49 Mn | ₹437,57 Mn | ₹945,63 Mn | ₹1,40 Mr | ₹1,24 Mr | ₹939,14 Mn | ₹402,92 Mn | ₹238,87 Mn | ₹1,08 Mr | ₹1,07 Mr | ₹771,22 Mn | ₹906,99 Mn | ₹815,49 Mn | ₹936,70 Mn | ₹1,98 Mr | ₹2,03 Mr |
| Brüt Kâr | ₹175,42 Mn | ₹263,72 Mn | ₹243,99 Mn | ₹126,08 Mn | ₹36,34 Mn | ₹70,35 Mn | ₹16,35 Mn | ₹147,74 Mn | ₹218,92 Mn | ₹172,66 Mn | ₹50,15 Mn | ₹32,86 Mn | -₹15,97 Mn | ₹211,60 Mn | -₹43,75 Mn | -₹14,74 Mn | -₹43,53 Mn | -₹663,86 Mn | -₹350,87 Mn | -₹91,53 Mn |
| FAVÖK | ₹52,19 Mn | ₹123,83 Mn | ₹142,77 Mn | ₹63,86 Mn | ₹1,33 Mn | ₹20,86 Mn | -₹167,13 Mn | ₹30,74 Mn | ₹98,73 Mn | ₹5,42 Mn | -₹7,35 Mn | ₹6,21 Mn | -₹220,31 Mn | ₹78,29 Mn | -₹100,93 Mn | -₹76,52 Mn | -₹78,34 Mn | -₹529,02 Mn | -₹205,83 Mn | -₹263,44 Mn |
| Net Kâr | -₹84,19 Mn | ₹2,48 Mn | ₹132,91 Mn | ₹50,91 Mn | ₹129,49 Mn | -₹214,65 Mn | ₹37,50 Mn | ₹9,32 Mn | ₹73,45 Mn | ₹530,71 Mn | -₹84,47 Mn | ₹77,94 Mn | -₹1,42 Mr | -₹86,75 Mn | ₹583,95 Mn | ₹755,50 Mn | -₹21,49 Mn | ₹39,43 Mn | -₹1,46 Mr | -₹703,02 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -1,72 | 0,05 | 2,71 | 1,04 | 2,65 | -4,39 | 0,77 | 0,19 | 1,50 | 10,86 | -1,73 | 1,59 | -29,01 | -1,80 | 13,40 | 15,57 | -0,44 | 0,81 | -30,00 | -15,73 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹875,04 Mn | ₹154,80 Mn | -₹1,07 Mn | ₹88,49 Mn | ₹77,69 Mn | -₹4,31 Mn | -₹66,85 Mn | -₹126,20 Mn | ₹18,65 Mn | -₹629,79 Mn | -₹207,69 Mn | -₹1,21 Mr | -₹402,25 Mn | ₹230,29 Mn | -₹526,87 Mn | -₹261,93 Mn | -₹585,92 Mn | -₹220,97 Mn | -₹234,04 Mn | -₹227,61 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹2,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 41,6% | 32,5% | 32,4% | 32,1% | 37,4% | 3,6% | 48,2% | 48,7% | 48,9% | 51,3% | 2,2% | 0,0% | 0,0% | 5,1% | 9,9% | 23,6% | 44,4% | 42,8% | 47,7% | 40,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,11 | 0,13 | 0,11 | 0,09 | 0,07 | 0,12 | 0,25 | 0,38 | 0,35 | 0,25 | 0,13 | 0,09 | 0,20 | 0,23 | 0,16 | 0,17 | 0,13 | 0,14 | 0,29 | 0,23 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,21 | 0,21 | 0,18 | 0,14 | 0,10 | 0,12 | 0,25 | 0,37 | 0,33 | 0,25 | 0,11 | 0,06 | 0,29 | 0,28 | 0,21 | 0,24 | 0,22 | 0,25 | 0,53 | 0,54 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 22,5% | 33,7% | 36,7% | 24,1% | 9,5% | 16,1% | 1,7% | 10,5% | 17,6% | 18,4% | 12,4% | 13,8% | -1,5% | 19,8% | -5,7% | -1,6% | -5,3% | -70,9% | -17,7% | -4,5% |
| FAVÖK Marjı | 6,7% | 15,8% | 21,5% | 12,2% | 0,3% | 4,8% | -17,7% | 2,2% | 7,9% | 0,6% | -1,8% | 2,6% | -20,5% | 7,3% | -13,1% | -8,4% | -9,6% | -56,5% | -10,4% | -13,0% |
| Net Kâr Marjı | -10,8% | 0,3% | 20,0% | 9,7% | 33,9% | -49,1% | 4,0% | 0,7% | 5,9% | 56,5% | -21,0% | 32,6% | -131,7% | -8,1% | 75,7% | 83,3% | -2,6% | 4,2% | -73,5% | -34,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -112,0% | 19,8% | -0,2% | 16,9% | 20,3% | -1,0% | -7,1% | -9,0% | 1,5% | -67,1% | -51,5% | -505,5% | -37,4% | 21,5% | -68,3% | -28,9% | -71,8% | -23,6% | -11,8% | -11,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |