BRIGHTBRBright Brothers Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $14,78 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,63 Mr | ₹2,38 Mr | ₹2,01 Mr | ₹1,70 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,72 Mr | ₹1,19 Mr | ₹886,59 Mn | ₹888,97 Mn | ₹870,72 Mn | ₹802,14 Mn | ₹869,25 Mn | ₹918,99 Mn | ₹877,81 Mn | ₹865,28 Mn | ₹843,63 Mn | ₹836,85 Mn | ₹756,76 Mn | ₹1,20 Mr | ₹1,07 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹90,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,82 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹809,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,09 Mr | ₹939,44 Mn | ₹816,74 Mn | ₹182,19 Mn | ₹106,32 Mn | ₹200,45 Mn | ₹129,72 Mn | ₹123,69 Mn | ₹48,94 Mn | ₹37,01 Mn | ₹38,48 Mn | ₹44,00 Mn | ₹53,21 Mn | ₹65,94 Mn | ₹32,95 Mn | ₹37,76 Mn | ₹35,70 Mn | ₹52,82 Mn | ₹91,58 Mn | ₹633,95 Mn |
| Net Borç† | ₹956,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹3,75 Mr | ₹3,36 Mr | ₹2,45 Mr | ₹2,07 Mr | ₹2,30 Mr | ₹2,02 Mr | ₹2,18 Mr | ₹2,31 Mr | ₹2,17 Mr | ₹1,84 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,62 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,27 Mr | ₹989,22 Mn | ₹709,27 Mn | ₹1,88 Mr | ₹1,50 Mr |
| Brüt Kâr | ₹418,48 Mn | ₹358,72 Mn | ₹133,82 Mn | ₹67,93 Mn | ₹160,85 Mn | ₹200,64 Mn | ₹195,42 Mn | ₹179,81 Mn | ₹176,25 Mn | ₹123,81 Mn | ₹90,81 Mn | ₹91,97 Mn | ₹117,58 Mn | ₹83,91 Mn | ₹84,64 Mn | ₹125,87 Mn | ₹96,92 Mn | ₹4,88 Mn | ₹84,63 Mn | ₹101,94 Mn |
| FAVÖK | ₹254,36 Mn | ₹286,48 Mn | ₹92,78 Mn | ₹13,37 Mn | ₹131,69 Mn | ₹177,12 Mn | ₹157,87 Mn | ₹136,73 Mn | ₹113,72 Mn | ₹77,17 Mn | ₹17,90 Mn | ₹53,30 Mn | ₹75,13 Mn | ₹50,94 Mn | ₹48,89 Mn | ₹70,68 Mn | ₹43,19 Mn | ₹3,21 Mn | ₹129,39 Mn | ₹134,76 Mn |
| Net Kâr | ₹59,18 Mn | ₹84,93 Mn | -₹47,66 Mn | -₹37,81 Mn | ₹319,60 Mn | ₹57,05 Mn | ₹34,55 Mn | ₹20,03 Mn | ₹12,04 Mn | -₹2,62 Mn | -₹58,91 Mn | -₹13,57 Mn | ₹26,29 Mn | -₹7,69 Mn | ₹22,91 Mn | ₹15,40 Mn | ₹28,32 Mn | -₹37,59 Mn | ₹371,90 Mn | -₹14,62 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 10,42 | 14,95 | -8,39 | -6,66 | 56,26 | 10,04 | 6,08 | 3,53 | 2,12 | -0,46 | -10,37 | -2,39 | 4,63 | -1,35 | 4,03 | 2,71 | 4,77 | -6,29 | 61,89 | -3,03 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹91,29 Mn | -₹59,02 Mn | -₹82,63 Mn | -₹227,97 Mn | -₹34,11 Mn | -₹57,76 Mn | ₹53,71 Mn | -₹57,75 Mn | -₹62,63 Mn | -₹151.000 | -₹29,82 Mn | -₹14,88 Mn | ₹42,40 Mn | -₹12,40 Mn | -₹58,99 Mn | -₹71,85 Mn | -₹50,31 Mn | -₹314,22 Mn | ₹29,48 Mn | -₹50,50 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹143,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 41,5% | 39,4% | 40,6% | 10,7% | 6,0% | 11,7% | 10,9% | 14,0% | 5,5% | 4,3% | 4,8% | 5,1% | 5,8% | 7,5% | 3,8% | 4,5% | 4,3% | 7,0% | 7,6% | 59,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,42 | 1,41 | 1,22 | 1,22 | 1,30 | 1,18 | 1,83 | 2,60 | 2,44 | 2,11 | 1,93 | 1,87 | 1,63 | 1,67 | 1,38 | 1,51 | 1,18 | 0,94 | 1,57 | 1,41 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,63 | 4,15 | 3,02 | 2,55 | 2,85 | 2,50 | 2,69 | 2,85 | 2,68 | 2,27 | 1,91 | 2,01 | 1,85 | 1,81 | 1,47 | 1,57 | 1,22 | 0,88 | 2,33 | 1,86 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,2% | 10,7% | 5,5% | 3,3% | 7,0% | 9,9% | 9,0% | 7,8% | 8,1% | 6,7% | 5,9% | 5,7% | 7,8% | 5,7% | 7,1% | 9,9% | 9,8% | 0,7% | 4,5% | 6,8% |
| FAVÖK Marjı | 6,8% | 8,5% | 3,8% | 0,6% | 5,7% | 8,8% | 7,2% | 5,9% | 5,2% | 4,2% | 1,2% | 3,3% | 5,0% | 3,5% | 4,1% | 5,5% | 4,4% | 0,5% | 6,9% | 9,0% |
| Net Kâr Marjı | 1,6% | 2,5% | -1,9% | -1,8% | 13,9% | 2,8% | 1,6% | 0,9% | 0,6% | -0,1% | -3,8% | -0,8% | 1,8% | -0,5% | 1,9% | 1,2% | 2,9% | -5,3% | 19,7% | -1,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,4% | -1,8% | -3,4% | -11,0% | -1,5% | -2,9% | 2,5% | -2,5% | -2,9% | -0,0% | -1,9% | -0,9% | 2,8% | -0,8% | -5,0% | -5,6% | -5,1% | -44,3% | 1,6% | -3,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |