BVCLBarak Valley Cements Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $9,55 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,12 Mr | ₹2,21 Mr | ₹2,37 Mr | ₹2,37 Mr | ₹2,34 Mr | ₹2,94 Mr | ₹2,78 Mr | ₹2,72 Mr | ₹2,72 Mr | ₹2,78 Mr | ₹2,13 Mr | ₹2,23 Mr | ₹2,25 Mr | ₹2,26 Mr | ₹2,25 Mr | ₹2,21 Mr | ₹2,11 Mr | ₹1,62 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,12 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹2,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹858,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,25 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹293,81 Mn | ₹330,32 Mn | ₹487,07 Mn | ₹614,37 Mn | ₹779,66 Mn | ₹1,15 Mr | ₹1,05 Mr | ₹1,03 Mr | ₹1,02 Mr | ₹1,01 Mr | ₹860,31 Mn | ₹901,84 Mn | ₹1,05 Mr | ₹1,07 Mr | ₹1,07 Mr | ₹968,68 Mn | ₹734,83 Mn | ₹624,68 Mn | ₹548,95 Mn | ₹556,48 Mn |
| Net Borç† | ₹283,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,12 Mr | ₹2,08 Mr | ₹2,34 Mr | ₹1,83 Mr | ₹1,76 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,24 Mr | ₹1,31 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,14 Mr | ₹1,51 Mr | ₹1,16 Mr | ₹783,06 Mn | ₹671,21 Mn |
| Brüt Kâr | ₹346,46 Mn | ₹448,81 Mn | ₹508,26 Mn | ₹441,21 Mn | ₹949,11 Mn | ₹365,24 Mn | ₹486,56 Mn | ₹456,49 Mn | ₹537,30 Mn | ₹544,48 Mn | ₹437,51 Mn | ₹612,51 Mn | ₹385,86 Mn | ₹445,37 Mn | ₹387,46 Mn | ₹438,06 Mn | ₹552,39 Mn | ₹117,28 Mn | ₹186,03 Mn | ₹141,35 Mn |
| FAVÖK | ₹116,33 Mn | ₹201,35 Mn | ₹247,40 Mn | ₹235,98 Mn | ₹784,49 Mn | ₹199,20 Mn | ₹174,96 Mn | ₹149,31 Mn | ₹184,28 Mn | ₹112,46 Mn | ₹67,93 Mn | ₹178,25 Mn | ₹119,41 Mn | ₹157,02 Mn | ₹89,62 Mn | ₹144,53 Mn | ₹278,62 Mn | ₹203,16 Mn | ₹243,86 Mn | ₹194,02 Mn |
| Net Kâr | ₹2,94 Mn | ₹51,67 Mn | ₹72,55 Mn | ₹52,21 Mn | -₹45,21 Mn | ₹23,51 Mn | ₹60,77 Mn | ₹3,36 Mn | -₹22,81 Mn | -₹27,30 Mn | -₹86,68 Mn | -₹9,85 Mn | -₹76,40 Mn | -₹44,80 Mn | -₹106,51 Mn | -₹37,55 Mn | ₹115,22 Mn | ₹59,30 Mn | ₹130,25 Mn | ₹142,69 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,13 | 2,33 | 3,27 | 2,36 | -2,04 | 1,06 | 2,74 | 0,15 | -1,03 | -1,23 | -3,91 | -0,44 | -3,45 | -2,02 | -4,81 | -1,69 | 5,20 | 2,68 | 6,99 | 8,65 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹12,51 Mn | ₹43,89 Mn | ₹72,75 Mn | ₹149,56 Mn | -₹194,15 Mn | -₹144,46 Mn | -₹185,66 Mn | ₹29,49 Mn | -₹57,45 Mn | -₹168,40 Mn | ₹10,72 Mn | ₹178,17 Mn | ₹15,94 Mn | -₹197,01 Mn | -₹121,07 Mn | -₹241,10 Mn | -₹309,79 Mn | -₹26,65 Mn | -₹130,65 Mn | -₹199,34 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹34,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 13,9% | 14,9% | 20,6% | 25,9% | 33,3% | 39,1% | 37,9% | 37,9% | 37,7% | 36,2% | 40,5% | 40,5% | 46,6% | 47,5% | 47,4% | 43,7% | 34,7% | 38,7% | 37,5% | 49,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,00 | 0,94 | 0,99 | 0,77 | 0,75 | 0,49 | 0,56 | 0,55 | 0,58 | 0,47 | 0,60 | 0,71 | 0,55 | 0,58 | 0,54 | 0,51 | 0,71 | 0,72 | 0,53 | 0,60 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,69 | 1,66 | 1,87 | 1,46 | 1,40 | 1,16 | 1,24 | 1,18 | 1,26 | 1,04 | 1,02 | 1,26 | 0,99 | 1,04 | 0,97 | 0,91 | 1,21 | 0,93 | 0,62 | 0,54 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,3% | 21,6% | 21,7% | 24,2% | 54,0% | 25,2% | 31,2% | 30,7% | 34,1% | 41,8% | 34,2% | 38,9% | 31,2% | 34,1% | 31,8% | 38,4% | 36,5% | 10,1% | 23,8% | 21,1% |
| FAVÖK Marjı | 5,5% | 9,7% | 10,6% | 12,9% | 44,6% | 13,7% | 11,2% | 10,1% | 11,7% | 8,6% | 5,3% | 11,3% | 9,6% | 12,0% | 7,3% | 12,7% | 18,4% | 17,5% | 31,1% | 28,9% |
| Net Kâr Marjı | 0,1% | 2,5% | 3,1% | 2,9% | -2,6% | 1,6% | 3,9% | 0,2% | -1,4% | -2,1% | -6,8% | -0,6% | -6,2% | -3,4% | -8,7% | -3,3% | 7,6% | 5,1% | 16,6% | 21,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,6% | 2,1% | 3,1% | 8,2% | -11,1% | -10,0% | -11,9% | 2,0% | -3,6% | -12,9% | 0,8% | 11,3% | 1,3% | -15,1% | -9,9% | -21,1% | -20,5% | -2,3% | -16,7% | -29,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |