CAPLIPOINTCaplin Point Laboratories Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,16 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹40,45 Mr | ₹32,11 Mr | ₹27,07 Mr | ₹22,06 Mr | ₹17,58 Mr | ₹13,83 Mr | ₹11,38 Mr | ₹7,47 Mr | ₹5,00 Mr | ₹3,58 Mr | ₹2,67 Mr | ₹1,80 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,07 Mr | ₹742,04 Mn | ₹605,04 Mn | ₹613,25 Mn | ₹559,55 Mn | ₹379,79 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹4,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹36,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹46,10 Mn | ₹50,20 Mn | ₹19,70 Mn | ₹54,80 Mn | ₹21,30 Mn | ₹183,92 Mn | ₹386,11 Mn | ₹5,41 Mn | ₹5,37 Mn | ₹7,24 Mn | ₹20,04 Mn | ₹33,33 Mn | ₹46,96 Mn | ₹68,82 Mn | ₹97,37 Mn | ₹103,70 Mn | ₹85,66 Mn | ₹109,86 Mn | ₹68,47 Mn |
| Net Borç† | -₹10,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹21,71 Mr | ₹19,21 Mr | ₹16,77 Mr | ₹14,54 Mr | ₹12,63 Mr | ₹10,48 Mr | ₹8,45 Mr | ₹6,33 Mr | ₹5,26 Mr | ₹3,90 Mr | ₹3,08 Mr | ₹1,69 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,04 Mr | ₹779,21 Mn | ₹580,53 Mn | ₹591,19 Mn | ₹495,14 Mn | ₹377,71 Mn |
| Brüt Kâr | ₹9,49 Mr | ₹8,22 Mr | ₹6,82 Mr | ₹5,58 Mr | ₹5,02 Mr | ₹4,06 Mr | ₹3,02 Mr | ₹2,45 Mr | ₹2,05 Mr | ₹1,37 Mr | ₹903,64 Mn | ₹416,98 Mn | ₹250,94 Mn | ₹166,01 Mn | ₹89,92 Mn | ₹39,42 Mn | ₹12,84 Mn | ₹2,10 Mn | ₹38,28 Mn |
| FAVÖK | ₹7,58 Mr | ₹6,41 Mr | ₹5,41 Mr | ₹4,34 Mr | ₹3,93 Mr | ₹3,21 Mr | ₹2,42 Mr | ₹2,16 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,14 Mr | ₹798,59 Mn | ₹351,43 Mn | ₹205,36 Mn | ₹125,81 Mn | ₹61,68 Mn | ₹24,31 Mn | ₹31,34 Mn | ₹20,06 Mn | ₹31,40 Mn |
| Net Kâr | ₹6,41 Mr | ₹5,36 Mr | ₹4,57 Mr | ₹3,76 Mr | ₹3,00 Mr | ₹2,42 Mr | ₹2,15 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,45 Mr | ₹956,12 Mn | ₹609,75 Mn | ₹258,49 Mn | ₹139,84 Mn | ₹80,06 Mn | ₹62,82 Mn | ₹33,32 Mn | ₹22,26 Mn | ₹8,02 Mn | ₹14,44 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 84,11 | 70,25 | 59,90 | 49,18 | 39,26 | 31,74 | 28,20 | 23,23 | 19,06 | 12,65 | 8,07 | 3,42 | 1,85 | 1,06 | 0,83 | 0,44 | 0,29 | 0,11 | 0,22 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹798,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹3,25 Mr | ₹2,92 Mr | ₹2,16 Mr | ₹1,04 Mr | ₹2,64 Mr | ₹2,07 Mr | -₹280,84 Mn | ₹195,35 Mn | ₹232,56 Mn | ₹477,26 Mn | ₹363,56 Mn | ₹106,50 Mn | -₹116,98 Mn | ₹129,69 Mn | ₹76,04 Mn | -₹32,33 Mn | ₹90,16 Mn | -₹1,00 Mn | ₹7,10 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹2,48 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,1% | 0,2% | 0,1% | 0,2% | 0,1% | 1,3% | 3,4% | 0,1% | 0,1% | 0,2% | 0,8% | 1,9% | 3,5% | 6,4% | 13,1% | 17,1% | 14,0% | 19,6% | 18,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,54 | 0,60 | 0,62 | 0,66 | 0,72 | 0,76 | 0,74 | 0,85 | 1,05 | 1,09 | 1,15 | 0,94 | 0,91 | 0,97 | 1,05 | 0,96 | 0,96 | 0,88 | 0,99 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,60 | 0,53 | 0,46 | 0,40 | 0,35 | 0,29 | 0,23 | 0,17 | 0,14 | 0,11 | 0,08 | 0,05 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 43,7% | 42,8% | 40,7% | 38,4% | 39,7% | 38,8% | 35,8% | 38,6% | 39,0% | 35,1% | 29,3% | 24,7% | 20,4% | 16,0% | 11,5% | 6,8% | 2,2% | 0,4% | 10,1% |
| FAVÖK Marjı | 34,9% | 33,4% | 32,3% | 29,8% | 31,1% | 30,6% | 28,7% | 34,2% | 34,5% | 29,2% | 25,9% | 20,8% | 16,7% | 12,1% | 7,9% | 4,2% | 5,3% | 4,1% | 8,3% |
| Net Kâr Marjı | 29,5% | 27,9% | 27,3% | 25,9% | 23,7% | 23,1% | 25,5% | 27,9% | 27,5% | 24,5% | 19,8% | 15,3% | 11,4% | 7,7% | 8,1% | 5,7% | 3,8% | 1,6% | 3,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 15,0% | 15,2% | 12,9% | 7,1% | 20,9% | 19,8% | -3,3% | 3,1% | 4,4% | 12,2% | 11,8% | 6,3% | -9,5% | 12,5% | 9,8% | -5,6% | 15,2% | -0,2% | 1,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1178,90 | +%1,05 | |
| Bharti Airtel Limited | 1819,80 | +%0,74 | |
| HDFC Bank Limited | 712,65 | -%0,19 | |
| ICICI Bank Limited | 1348,70 | -%0,85 | |
| State Bank of India | 948,05 | -%0,94 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2307,90 | +%1,70 | |
| Bajaj Finance Limited | 966,95 | -%1,61 |