CARERATINGCARE Ratings Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $518,01 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹11,13 Mr | ₹9,66 Mr | ₹8,50 Mr | ₹7,77 Mr | ₹7,33 Mr | ₹6,77 Mr | ₹6,19 Mr | ₹6,15 Mr | ₹6,64 Mr | ₹10,14 Mr | ₹8,66 Mr | ₹7,52 Mr | ₹8,27 Mr | ₹5,22 Mr | ₹4,31 Mr | ₹3,36 Mr | ₹2,45 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,03 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹433,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹9,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹261,84 Mn | ₹237,69 Mn | ₹195,54 Mn | ₹174,78 Mn | ₹89,13 Mn | ₹72,26 Mn | ₹112,02 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | -₹5,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹4,73 Mr | ₹4,02 Mr | ₹3,32 Mr | ₹2,79 Mr | ₹2,48 Mr | ₹2,48 Mr | ₹2,44 Mr | ₹3,19 Mr | ₹3,33 Mr | ₹2,87 Mr | ₹2,79 Mr | ₹2,61 Mr | ₹2,36 Mr | ₹2,03 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,66 Mr | ₹1,36 Mr | ₹941,73 Mn | ₹519,70 Mn |
| Brüt Kâr | ₹2,40 Mr | ₹1,98 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,12 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,23 Mr | ₹2,10 Mr | ₹2,40 Mr | ₹2,09 Mr | ₹1,97 Mr | ₹1,78 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,13 Mr | ₹781,46 Mn | ₹407,09 Mn |
| FAVÖK | ₹2,01 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,14 Mr | ₹1,07 Mr | ₹821,93 Mn | ₹975,13 Mn | ₹865,89 Mn | ₹1,79 Mr | ₹2,11 Mr | ₹1,83 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,36 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,08 Mr | ₹728,33 Mn | ₹373,54 Mn |
| Net Kâr | ₹1,71 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,01 Mr | ₹835,29 Mn | ₹751,08 Mn | ₹895,16 Mn | ₹823,70 Mn | ₹1,37 Mr | ₹1,62 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,20 Mr | ₹1,38 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,14 Mr | ₹1,16 Mr | ₹879,49 Mn | ₹856,90 Mn | ₹523,99 Mn | ₹266,85 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 56,83 | 45,69 | 33,67 | 28,17 | 25,31 | 30,33 | 27,96 | 46,66 | 54,56 | 50,14 | 40,88 | 47,08 | 44,94 | 39,78 | 40,55 | 30,80 | 30,01 | 18,35 | 9,35 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹8,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹2,44 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,22 Mr | ₹894,62 Mn | ₹741,33 Mn | ₹984,04 Mn | -₹215,98 Mn | ₹832,13 Mn | ₹1,36 Mr | ₹1,51 Mr | ₹1,12 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,40 Mr | ₹842,47 Mn | ₹899,49 Mn | -₹1,36 Mr | -₹2,67 Mr | -₹1,05 Mr | -₹579,07 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹83,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,4% | 2,5% | 2,3% | 2,2% | 1,2% | 1,1% | 1,8% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,42 | 0,42 | 0,39 | 0,36 | 0,34 | 0,37 | 0,39 | 0,52 | 0,50 | 0,28 | 0,32 | 0,35 | 0,28 | 0,39 | 0,44 | 0,49 | 0,56 | 0,60 | 0,50 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,50 | 0,43 | 0,35 | 0,30 | 0,26 | 0,26 | 0,26 | 0,34 | 0,35 | 0,30 | 0,30 | 0,28 | 0,25 | 0,22 | 0,20 | 0,18 | 0,14 | 0,10 | 0,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 50,7% | 49,3% | 44,8% | 47,3% | 45,4% | 48,1% | 50,7% | 65,9% | 72,1% | 72,6% | 70,6% | 68,5% | 71,0% | 71,8% | 77,0% | 80,2% | 83,1% | 83,0% | 78,3% |
| FAVÖK Marjı | 42,4% | 39,3% | 34,5% | 38,3% | 33,2% | 39,2% | 35,5% | 56,0% | 63,5% | 63,6% | 62,2% | 61,3% | 62,7% | 66,4% | 71,1% | 75,6% | 79,2% | 77,3% | 71,9% |
| Net Kâr Marjı | 36,2% | 34,1% | 30,3% | 29,9% | 30,3% | 36,0% | 33,8% | 43,1% | 48,8% | 51,4% | 42,8% | 52,9% | 54,9% | 55,9% | 60,8% | 52,8% | 62,9% | 55,6% | 51,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 51,6% | 38,9% | 36,7% | 32,1% | 29,9% | 39,6% | -8,9% | 26,1% | 40,9% | 52,4% | 40,0% | 53,8% | 59,6% | 41,5% | 47,2% | -81,9% | -196,0% | -111,5% | -111,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |