CEINSYSCeinsys Tech Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $146,17 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹9,30 Mr | ₹5,78 Mr | ₹3,26 Mr | ₹3,13 Mr | ₹2,99 Mr | ₹2,56 Mr | ₹2,50 Mr | ₹2,54 Mr | ₹2,31 Mr | ₹1,94 Mr | ₹1,80 Mr | ₹1,23 Mr | ₹990,11 Mn | ₹752,48 Mn | ₹504,01 Mn | ₹305,33 Mn | ₹201,47 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹2,50 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹2,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹6,73 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹567,40 Mn | ₹491,50 Mn | ₹90,70 Mn | ₹568,72 Mn | ₹628,27 Mn | ₹866,50 Mn | ₹971,21 Mn | ₹1,22 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,18 Mr | ₹984,91 Mn | ₹567,02 Mn | ₹515,10 Mn | ₹352,57 Mn | ₹249,45 Mn | ₹106,82 Mn | ₹82,26 Mn |
| Net Borç† | -₹2,35 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | ₹6,61 Mr | ₹4,18 Mr | ₹2,53 Mr | ₹2,19 Mr | ₹2,03 Mr | ₹1,85 Mr | ₹1,97 Mr | ₹1,76 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,44 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,06 Mr | ₹718,55 Mn | ₹559,57 Mn | ₹503,16 Mn | ₹334,56 Mn | ₹204,09 Mn |
| Brüt Kâr | ₹2,06 Mr | ₹1,26 Mr | ₹838,10 Mn | ₹629,70 Mn | ₹433,67 Mn | ₹297,09 Mn | ₹636,11 Mn | ₹437,38 Mn | ₹324,84 Mn | ₹338,08 Mn | ₹397,31 Mn | ₹316,79 Mn | ₹310,44 Mn | ₹214,34 Mn | ₹167,28 Mn | ₹103,76 Mn | ₹39,28 Mn |
| FAVÖK | ₹1,50 Mr | ₹836,20 Mn | ₹442,90 Mn | ₹333,20 Mn | ₹241,82 Mn | ₹178,77 Mn | ₹508,20 Mn | ₹250,61 Mn | ₹215,60 Mn | ₹226,54 Mn | ₹234,79 Mn | ₹174,49 Mn | ₹101,36 Mn | ₹117,70 Mn | ₹104,26 Mn | ₹50,48 Mn | ₹15,61 Mn |
| Net Kâr | ₹1,33 Mr | ₹632,40 Mn | ₹350,00 Mn | ₹308,87 Mn | ₹91,95 Mn | ₹19,94 Mn | ₹221,49 Mn | ₹34,42 Mn | ₹45,25 Mn | ₹55,74 Mn | ₹45,23 Mn | ₹68,42 Mn | ₹64,80 Mn | ₹51,57 Mn | ₹49,46 Mn | ₹25,55 Mn | ₹6,69 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 67,87 | 37,37 | 22,52 | 20,02 | 7,85 | 1,79 | 19,92 | 3,10 | 4,31 | 5,03 | 4,47 | 6,73 | 6,50 | 5,17 | 4,96 | 2,56 | 0,67 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹38,90 Mn | ₹32,30 Mn | ₹526,20 Mn | ₹360,52 Mn | ₹172,50 Mn | ₹109,51 Mn | ₹197,65 Mn | ₹68,91 Mn | -₹230,11 Mn | -₹105,09 Mn | -₹421,83 Mn | -₹99,22 Mn | -₹145,62 Mn | -₹66,52 Mn | -₹85,11 Mn | -₹18,80 Mn | ₹11,31 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹135,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,1% | 8,5% | 2,8% | 18,2% | 21,0% | 33,8% | 38,8% | 48,0% | 50,9% | 60,6% | 54,7% | 46,2% | 52,0% | 46,9% | 49,5% | 35,0% | 40,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,71 | 0,72 | 0,78 | 0,70 | 0,68 | 0,72 | 0,79 | 0,69 | 0,61 | 0,74 | 0,74 | 0,86 | 0,73 | 0,74 | 1,00 | 1,10 | 1,01 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,98 | 0,62 | 0,38 | 0,33 | 0,30 | 0,28 | 0,29 | 0,26 | 0,21 | 0,21 | 0,20 | 0,16 | 0,11 | 0,08 | 0,07 | 0,05 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 31,1% | 30,1% | 33,1% | 28,7% | 21,4% | 16,0% | 32,2% | 24,8% | 23,1% | 23,5% | 29,9% | 29,9% | 43,2% | 38,3% | 33,2% | 31,0% | 19,2% |
| FAVÖK Marjı | 22,7% | 20,0% | 17,5% | 15,2% | 11,9% | 9,7% | 25,7% | 14,2% | 15,3% | 15,7% | 17,7% | 16,5% | 14,1% | 21,0% | 20,7% | 15,1% | 7,6% |
| Net Kâr Marjı | 20,2% | 15,1% | 13,8% | 14,1% | 4,5% | 1,1% | 11,2% | 2,0% | 3,2% | 3,9% | 3,4% | 6,5% | 9,0% | 9,2% | 9,8% | 7,6% | 3,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,6% | 0,8% | 20,8% | 16,4% | 8,5% | 5,9% | 10,0% | 3,9% | -16,4% | -7,3% | -31,8% | -9,4% | -20,3% | -11,9% | -16,9% | -5,6% | 5,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |