CELEBRITYCelebrity Fashions Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,56 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,12 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,34 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,31 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,44 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,63 Mr | ₹2,52 Mr | ₹2,41 Mr | ₹4,14 Mr | ₹3,93 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹3,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹96,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹582,20 Mn | ₹679,10 Mn | ₹671,60 Mn | ₹863,50 Mn | ₹812,20 Mn | ₹890,10 Mn | ₹842,30 Mn | ₹914,00 Mn | ₹978,30 Mn | ₹931,60 Mn | ₹697,90 Mn | ₹803,20 Mn | ₹930,70 Mn | ₹1,44 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,53 Mr | ₹1,95 Mr | ₹1,83 Mr | ₹1,87 Mr | ₹1,77 Mr |
| Net Borç† | ₹317,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,68 Mr | ₹1,59 Mr | ₹3,41 Mr | ₹3,56 Mr | ₹3,25 Mr | ₹2,27 Mr | ₹2,27 Mr | ₹2,20 Mr | ₹1,96 Mr | ₹1,85 Mr | ₹1,79 Mr | ₹2,00 Mr | ₹2,35 Mr | ₹1,92 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,71 Mr | ₹2,89 Mr | ₹2,56 Mr | ₹3,13 Mr | ₹3,20 Mr |
| Brüt Kâr | ₹100,00 Mn | ₹50,10 Mn | ₹378,10 Mn | ₹455,50 Mn | ₹328,40 Mn | ₹134,80 Mn | ₹262,70 Mn | ₹251,70 Mn | ₹172,70 Mn | ₹134,80 Mn | ₹51,50 Mn | ₹206,10 Mn | ₹271,90 Mn | ₹213,50 Mn | ₹175,90 Mn | -₹238,58 Mn | ₹307,29 Mn | -₹809,18 Mn | -₹254,78 Mn | -₹53,54 Mn |
| FAVÖK | -₹81,30 Mn | -₹126,90 Mn | ₹184,40 Mn | ₹164,30 Mn | ₹187,30 Mn | ₹3,50 Mn | ₹165,80 Mn | ₹58,90 Mn | ₹30,30 Mn | -₹4,50 Mn | -₹100,00 Mn | ₹43,90 Mn | ₹86,50 Mn | ₹86,70 Mn | ₹72,50 Mn | -₹230,91 Mn | ₹22,27 Mn | -₹724,70 Mn | -₹156,36 Mn | ₹39,48 Mn |
| Net Kâr | -₹157,20 Mn | -₹182,60 Mn | ₹18,40 Mn | ₹61,50 Mn | ₹87,80 Mn | -₹55,70 Mn | ₹168,40 Mn | ₹32,40 Mn | -₹8,80 Mn | -₹128,70 Mn | ₹214,00 Mn | -₹22,90 Mn | ₹83,40 Mn | -₹46,80 Mn | -₹136,70 Mn | -₹195,09 Mn | -₹122,28 Mn | -₹1,19 Mr | -₹195,99 Mn | -₹55,02 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -2,63 | -3,23 | 0,34 | 1,19 | 1,81 | -1,17 | 3,53 | 0,69 | -0,21 | -3,28 | 5,49 | -0,59 | 3,09 | -2,32 | -7,00 | -10,28 | -6,78 | -66,91 | -11,00 | -3,09 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹248,80 Mn | -₹24,30 Mn | ₹190,20 Mn | ₹19,40 Mn | ₹59,40 Mn | -₹121,10 Mn | ₹97,60 Mn | ₹63,60 Mn | -₹71,00 Mn | -₹25,20 Mn | — | ₹6,70 Mn | -₹38,30 Mn | ₹4,00 Mn | ₹48,70 Mn | ₹283,22 Mn | -₹46,46 Mn | -₹847,20 Mn | -₹266,56 Mn | -₹395,52 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹2,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 52,2% | 46,2% | 47,1% | 47,7% | 44,9% | 56,5% | 58,1% | 68,3% | 76,6% | 78,7% | 53,2% | 68,9% | 62,8% | 100,2% | 94,7% | 94,0% | 77,7% | 75,8% | 45,2% | 45,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,51 | 1,08 | 2,39 | 1,97 | 1,79 | 1,44 | 1,56 | 1,64 | 1,54 | 1,56 | 1,36 | 1,72 | 1,59 | 1,33 | 1,28 | 1,05 | 1,15 | 1,06 | 0,76 | 0,81 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 17,46 | 16,49 | 35,43 | 36,97 | 33,75 | 23,60 | 23,59 | 22,84 | 20,42 | 19,18 | 18,56 | 20,79 | 24,42 | 19,93 | 19,80 | 17,77 | 30,05 | 26,58 | 32,57 | 33,31 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 6,0% | 3,2% | 11,1% | 12,8% | 10,1% | 5,9% | 11,6% | 11,5% | 8,8% | 7,3% | 2,9% | 10,3% | 11,6% | 11,1% | 9,2% | -14,0% | 10,6% | -31,6% | -8,1% | -1,7% |
| FAVÖK Marjı | -4,8% | -8,0% | 5,4% | 4,6% | 5,8% | 0,2% | 7,3% | 2,7% | 1,5% | -0,2% | -5,6% | 2,2% | 3,7% | 4,5% | 3,8% | -13,5% | 0,8% | -28,3% | -5,0% | 1,2% |
| Net Kâr Marjı | -9,4% | -11,5% | 0,5% | 1,7% | 2,7% | -2,5% | 7,4% | 1,5% | -0,4% | -7,0% | 12,0% | -1,1% | 3,5% | -2,4% | -7,2% | -11,4% | -4,2% | -46,7% | -6,3% | -1,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 14,8% | -1,5% | 5,6% | 0,5% | 1,8% | -5,3% | 4,3% | 2,9% | -3,6% | -1,4% | — | 0,3% | -1,6% | 0,2% | 2,6% | 16,6% | -1,6% | -33,1% | -8,5% | -12,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |