CEMPROCemindia Projects Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,24 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹71,13 Mr | ₹58,70 Mr | ₹59,37 Mr | ₹50,44 Mr | ₹36,42 Mr | ₹32,17 Mr | ₹31,27 Mr | ₹26,31 Mr | ₹23,96 Mr | ₹19,18 Mr | ₹24,70 Mr | ₹22,22 Mr | ₹18,60 Mr | ₹17,91 Mr | ₹16,92 Mr | ₹14,82 Mr | ₹13,18 Mr | ₹14,23 Mr | ₹9,63 Mr | ₹6,74 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹7,90 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹47,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹24,00 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹10,01 Mr | ₹9,93 Mr | ₹8,89 Mr | ₹7,66 Mr | ₹5,60 Mr | ₹4,58 Mr | ₹5,39 Mr | ₹5,32 Mr | ₹4,89 Mr | ₹3,56 Mr | ₹6,01 Mr | ₹7,65 Mr | ₹10,62 Mr | ₹7,84 Mr | ₹6,51 Mr | ₹5,47 Mr | ₹5,00 Mr | ₹4,35 Mr | ₹847,80 Mn | ₹1,66 Mr |
| Net Borç† | ₹523,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹100,61 Mr | ₹92,46 Mr | ₹77,18 Mr | ₹50,91 Mr | ₹38,09 Mr | ₹27,19 Mr | ₹28,49 Mr | ₹25,30 Mr | ₹20,61 Mr | ₹29,38 Mr | ₹29,87 Mr | ₹16,58 Mr | ₹15,34 Mr | ₹15,93 Mr | ₹16,72 Mr | ₹14,29 Mr | ₹14,43 Mr | ₹13,13 Mr | ₹8,31 Mr | ₹4,61 Mr |
| Brüt Kâr | ₹15,64 Mr | ₹13,08 Mr | ₹14,25 Mr | ₹9,36 Mr | ₹6,93 Mr | ₹5,14 Mr | ₹5,38 Mr | ₹5,21 Mr | ₹5,24 Mr | ₹5,95 Mr | ₹4,99 Mr | ₹2,71 Mr | ₹3,56 Mr | ₹3,75 Mr | ₹4,36 Mr | ₹3,58 Mr | ₹3,67 Mr | ₹2,80 Mr | ₹2,07 Mr | ₹2,42 Mr |
| FAVÖK | ₹10,37 Mr | ₹8,70 Mr | ₹8,02 Mr | ₹4,29 Mr | ₹3,08 Mr | ₹2,28 Mr | ₹2,72 Mr | ₹2,70 Mr | ₹2,83 Mr | ₹2,87 Mr | ₹1,89 Mr | ₹859,70 Mn | ₹1,68 Mr | ₹1,86 Mr | ₹1,70 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,39 Mr | ₹685,28 Mn | ₹583,97 Mn | ₹94,44 Mn |
| Net Kâr | ₹5,98 Mr | ₹3,73 Mr | ₹2,74 Mr | ₹1,24 Mr | ₹688,05 Mn | ₹157,56 Mn | ₹431,62 Mn | ₹654,97 Mn | ₹728,15 Mn | ₹508,44 Mn | -₹593,08 Mn | ₹194,14 Mn | ₹93,09 Mn | ₹219,77 Mn | ₹225,75 Mn | ₹93,85 Mn | ₹54,06 Mn | ₹54,99 Mn | ₹90,46 Mn | ₹27,00 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 34,79 | 21,70 | 15,93 | 7,23 | 4,01 | 0,92 | 2,51 | 4,80 | 4,69 | 3,28 | -3,82 | 1,51 | 0,81 | 1,91 | 1,96 | 0,82 | 0,47 | 0,48 | 1,26 | 0,42 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹700.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹1,29 Mr | -₹2,66 Mr | ₹1,39 Mr | -₹987,15 Mn | ₹968,32 Mn | -₹792,53 Mn | ₹2,24 Mr | -₹3,90 Mr | -₹1,80 Mr | ₹1,55 Mr | ₹2,72 Mr | -₹1,43 Mr | ₹97,44 Mn | -₹1,35 Mr | -₹1,17 Mr | -₹390,87 Mn | -₹710,96 Mn | -₹3,85 Mr | — | -₹826,20 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹2,64 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,1% | 16,9% | 15,0% | 15,2% | 15,4% | 14,2% | 17,2% | 20,2% | 20,4% | 18,6% | 24,3% | 34,4% | 57,1% | 43,8% | 38,5% | 36,9% | 38,0% | 30,6% | 8,8% | 24,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,41 | 1,58 | 1,30 | 1,01 | 1,05 | 0,85 | 0,91 | 0,96 | 0,86 | 1,53 | 1,21 | 0,75 | 0,82 | 0,89 | 0,99 | 0,96 | 1,10 | 0,92 | 0,86 | 0,68 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,19 | 3,85 | 3,22 | 2,12 | 1,59 | 1,13 | 1,19 | 1,05 | 0,86 | 1,22 | 1,24 | 0,69 | 0,64 | 0,66 | 0,70 | 0,60 | 0,60 | 0,55 | 0,35 | 0,19 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,5% | 14,1% | 18,5% | 18,4% | 18,2% | 18,9% | 18,9% | 20,6% | 25,4% | 20,3% | 16,7% | 16,3% | 23,2% | 23,5% | 26,1% | 25,1% | 25,4% | 21,3% | 25,0% | 52,6% |
| FAVÖK Marjı | 10,3% | 9,4% | 10,4% | 8,4% | 8,1% | 8,4% | 9,6% | 10,7% | 13,7% | 9,8% | 6,3% | 5,2% | 10,9% | 11,7% | 10,2% | 9,9% | 9,6% | 5,2% | 7,0% | 2,0% |
| Net Kâr Marjı | 5,9% | 4,0% | 3,5% | 2,4% | 1,8% | 0,6% | 1,5% | 2,6% | 3,5% | 1,7% | -2,0% | 1,2% | 0,6% | 1,4% | 1,3% | 0,7% | 0,4% | 0,4% | 1,1% | 0,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,3% | -2,9% | 1,8% | -1,9% | 2,5% | -2,9% | 7,9% | -15,4% | -8,7% | 5,3% | 9,1% | -8,6% | 0,6% | -8,5% | -7,0% | -2,7% | -4,9% | -29,3% | — | -17,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1167,80 | +%0,77 | |
| Bharti Airtel Limited | 1797,20 | +%1,04 | |
| HDFC Bank Limited | 714,95 | +%1,43 | |
| ICICI Bank Limited | 1361,60 | +%1,61 | |
| State Bank of India | 953,35 | +%1,31 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2262,00 | +%6,45 | |
| Bajaj Finance Limited | 981,50 | +%2,53 |