CERACera Sanitaryware Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $752,01 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹19,58 Mr | ₹18,41 Mr | ₹18,46 Mr | ₹16,77 Mr | ₹15,55 Mr | ₹13,91 Mr | ₹12,32 Mr | ₹12,01 Mr | ₹10,56 Mr | ₹9,49 Mr | ₹8,06 Mr | ₹6,46 Mr | ₹4,55 Mr | ₹3,82 Mr | ₹2,95 Mr | ₹2,39 Mr | ₹1,91 Mr | ₹1,64 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,22 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹144,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹4,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹14,72 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹466,99 Mn | ₹634,44 Mn | ₹444,67 Mn | ₹530,92 Mn | ₹452,11 Mn | ₹1,00 Mr | ₹1,12 Mr | ₹908,98 Mn | ₹967,19 Mn | ₹1,02 Mr | ₹666,62 Mn | ₹681,62 Mn | ₹482,53 Mn | ₹610,40 Mn | ₹475,94 Mn | ₹378,84 Mn | ₹272,07 Mn | ₹365,96 Mn | ₹390,84 Mn | ₹295,22 Mn |
| Net Borç† | -₹8,03 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹20,35 Mr | ₹18,79 Mr | ₹18,70 Mr | ₹18,03 Mr | ₹14,44 Mr | ₹12,25 Mr | ₹12,23 Mr | ₹13,52 Mr | ₹11,87 Mr | ₹10,10 Mr | ₹9,17 Mr | ₹8,22 Mr | ₹6,64 Mr | ₹4,61 Mr | ₹3,19 Mr | ₹2,43 Mr | ₹1,91 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,07 Mr |
| Brüt Kâr | ₹5,89 Mr | ₹5,78 Mr | ₹6,22 Mr | ₹6,06 Mr | ₹4,45 Mr | ₹3,36 Mr | ₹3,66 Mr | ₹4,56 Mr | ₹4,00 Mr | ₹3,53 Mr | ₹2,83 Mr | ₹2,64 Mr | ₹2,11 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,15 Mr | ₹905,70 Mn | ₹761,62 Mn | ₹324,36 Mn | ₹245,29 Mn | ₹225,47 Mn |
| FAVÖK | ₹2,60 Mr | ₹2,62 Mr | ₹2,98 Mr | ₹2,98 Mr | ₹2,35 Mr | ₹1,64 Mr | ₹1,71 Mr | ₹2,02 Mr | ₹1,82 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,19 Mr | ₹951,09 Mn | ₹758,86 Mn | ₹539,90 Mn | ₹480,36 Mn | ₹372,90 Mn | ₹295,96 Mn | ₹211,66 Mn | ₹187,44 Mn |
| Net Kâr | ₹2,04 Mr | ₹2,46 Mr | ₹2,39 Mr | ₹2,09 Mr | ₹1,51 Mr | ₹1,01 Mr | ₹1,13 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,03 Mr | ₹1,02 Mr | ₹834,64 Mn | ₹676,65 Mn | ₹519,06 Mn | ₹462,06 Mn | ₹320,37 Mn | ₹265,41 Mn | ₹196,11 Mn | ₹131,09 Mn | ₹100,49 Mn | ₹90,67 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 158,37 | 190,40 | 183,76 | 161,01 | 116,18 | 77,48 | 87,08 | 88,52 | 79,33 | 78,23 | 64,17 | 53,36 | 41,02 | 36,51 | 25,32 | 21,02 | 15,72 | 10,58 | 8,03 | 8,32 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹14,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹1,92 Mr | ₹891,52 Mn | ₹1,72 Mr | ₹1,22 Mr | ₹748,67 Mn | ₹2,49 Mr | ₹760,32 Mn | ₹608,15 Mn | ₹105,78 Mn | ₹251,43 Mn | ₹223,67 Mn | -₹508,18 Mn | ₹170,21 Mn | -₹3,21 Mn | -₹173,79 Mn | ₹7,66 Mn | ₹200,66 Mn | ₹138,49 Mn | -₹109,93 Mn | -₹122,23 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹212,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,4% | 3,4% | 2,4% | 3,2% | 2,9% | 7,2% | 9,1% | 7,6% | 9,2% | 10,8% | 8,3% | 10,6% | 10,6% | 16,0% | 16,1% | 15,9% | 14,2% | 22,3% | 26,4% | 24,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,04 | 1,02 | 1,01 | 1,08 | 0,93 | 0,88 | 0,99 | 1,13 | 1,12 | 1,06 | 1,14 | 1,27 | 1,46 | 1,21 | 1,08 | 1,02 | 1,00 | 0,97 | 0,87 | 0,87 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,38 | 1,28 | 1,27 | 1,22 | 0,98 | 0,83 | 0,83 | 0,92 | 0,81 | 0,69 | 0,62 | 0,56 | 0,45 | 0,31 | 0,22 | 0,17 | 0,13 | 0,11 | 0,09 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 28,9% | 30,7% | 33,3% | 33,6% | 30,8% | 27,4% | 29,9% | 33,7% | 33,7% | 34,9% | 30,8% | 32,1% | 31,8% | 28,8% | 36,0% | 37,3% | 39,8% | 20,3% | 19,2% | 21,1% |
| FAVÖK Marjı | 12,8% | 13,9% | 16,0% | 16,5% | 16,3% | 13,3% | 14,0% | 15,0% | 15,3% | 17,9% | 15,6% | 14,4% | 14,3% | 16,5% | 16,9% | 19,8% | 19,5% | 18,6% | 16,5% | 17,6% |
| Net Kâr Marjı | 10,0% | 13,1% | 12,8% | 11,6% | 10,5% | 8,2% | 9,3% | 8,5% | 8,7% | 10,1% | 9,1% | 8,2% | 7,8% | 10,0% | 10,0% | 10,9% | 10,2% | 8,2% | 7,8% | 8,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,5% | 4,7% | 9,2% | 6,8% | 5,2% | 20,3% | 6,2% | 4,5% | 0,9% | 2,5% | 2,4% | -6,2% | 2,6% | -0,1% | -5,4% | 0,3% | 10,5% | 8,7% | -8,6% | -11,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1178,90 | +%1,05 | |
| Bharti Airtel Limited | 1819,80 | +%0,74 | |
| HDFC Bank Limited | 712,65 | -%0,19 | |
| ICICI Bank Limited | 1348,70 | -%0,85 | |
| State Bank of India | 948,05 | -%0,94 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2307,90 | +%1,70 | |
| Bajaj Finance Limited | 966,95 | -%1,61 |