CHEMBONDChembond Material Technologies Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $26,69 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,25 Mr | ₹2,10 Mr | ₹1,97 Mr | ₹4,03 Mr | ₹3,67 Mr | ₹3,60 Mr | ₹3,28 Mr | ₹3,28 Mr | ₹3,30 Mr | ₹3,24 Mr | ₹2,92 Mr | ₹2,05 Mr | ₹2,06 Mr | ₹1,84 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,14 Mr | ₹895,04 Mn | ₹733,19 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹95,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹580,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,67 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹41,57 Mn | ₹26,46 Mn | ₹66,83 Mn | ₹65,25 Mn | ₹15,06 Mn | ₹18,81 Mn | ₹33,78 Mn | ₹67,02 Mn | ₹90,90 Mn | ₹88,83 Mn | ₹111,70 Mn | ₹249,53 Mn | ₹330,73 Mn | ₹294,82 Mn | ₹361,88 Mn | ₹238,64 Mn | ₹222,72 Mn | ₹224,81 Mn | ₹123,43 Mn | ₹83,35 Mn |
| Net Borç† | -₹338,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,50 Mr | ₹2,01 Mr | ₹1,78 Mr | ₹4,40 Mr | ₹3,49 Mr | ₹2,74 Mr | ₹2,68 Mr | ₹2,96 Mr | ₹3,27 Mr | ₹2,90 Mr | ₹2,71 Mr | ₹2,99 Mr | ₹2,70 Mr | ₹2,62 Mr | ₹2,28 Mr | ₹2,06 Mr | ₹1,75 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,31 Mr | ₹1,16 Mr |
| Brüt Kâr | ₹514,86 Mn | ₹434,48 Mn | ₹317,75 Mn | ₹903,99 Mn | ₹612,28 Mn | ₹589,55 Mn | ₹521,94 Mn | ₹592,86 Mn | ₹566,98 Mn | ₹463,91 Mn | ₹412,75 Mn | ₹616,82 Mn | ₹506,11 Mn | ₹499,80 Mn | ₹491,03 Mn | ₹694,49 Mn | ₹611,65 Mn | ₹138,57 Mn | ₹164,65 Mn | ₹287,01 Mn |
| FAVÖK | ₹191,73 Mn | ₹139,53 Mn | ₹70,49 Mn | ₹372,78 Mn | ₹193,84 Mn | ₹190,10 Mn | ₹121,47 Mn | ₹206,49 Mn | ₹228,74 Mn | ₹172,91 Mn | ₹105,61 Mn | ₹253,74 Mn | ₹172,92 Mn | ₹187,83 Mn | ₹226,11 Mn | ₹263,10 Mn | ₹238,82 Mn | ₹138,89 Mn | ₹160,87 Mn | ₹126,71 Mn |
| Net Kâr | ₹128,91 Mn | ₹175,62 Mn | ₹111,76 Mn | ₹250,96 Mn | ₹139,21 Mn | ₹203,44 Mn | ₹18,73 Mn | ₹173,22 Mn | ₹219,72 Mn | ₹193,30 Mn | ₹1,54 Mr | ₹123,79 Mn | ₹77,59 Mn | ₹72,75 Mn | ₹123,24 Mn | ₹139,71 Mn | ₹121,29 Mn | ₹78,90 Mn | ₹99,39 Mn | ₹77,56 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 9,58 | 13,06 | 8,31 | 18,66 | 10,35 | 15,13 | 1,39 | 12,88 | 16,34 | 14,40 | 113,29 | 9,06 | 5,66 | 5,70 | 9,69 | 10,99 | 9,54 | 6,58 | 8,28 | 6,46 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹35,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹48,05 Mn | ₹153,54 Mn | ₹831,74 Mn | -₹134,35 Mn | -₹153,63 Mn | ₹202,86 Mn | ₹33,85 Mn | -₹219,87 Mn | -₹767,46 Mn | -₹15,26 Mn | -₹22,11 Mn | ₹174,89 Mn | -₹4,55 Mn | -₹38,12 Mn | -₹8,90 Mn | ₹96,30 Mn | ₹101,50 Mn | -₹77,16 Mn | -₹10,65 Mn | ₹13,75 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹210,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,8% | 1,3% | 3,4% | 1,6% | 0,4% | 0,5% | 1,0% | 2,0% | 2,8% | 2,7% | 3,8% | 12,2% | 16,0% | 16,0% | 20,4% | 17,1% | 18,4% | 19,7% | 13,8% | 11,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,11 | 0,96 | 0,90 | 1,09 | 0,95 | 0,76 | 0,82 | 0,90 | 0,99 | 0,90 | 0,93 | 1,46 | 1,31 | 1,42 | 1,29 | 1,48 | 1,44 | 1,24 | 1,46 | 1,59 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,50 | 1,21 | 1,07 | 2,64 | 2,09 | 1,64 | 1,61 | 1,77 | 1,96 | 1,74 | 1,62 | 1,79 | 1,62 | 1,57 | 1,37 | 1,24 | 1,05 | 0,85 | 0,78 | 0,70 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,6% | 21,6% | 17,8% | 20,5% | 17,6% | 21,5% | 19,5% | 20,0% | 17,3% | 16,0% | 15,3% | 20,6% | 18,7% | 19,1% | 21,5% | 33,7% | 35,0% | 9,8% | 12,6% | 24,7% |
| FAVÖK Marjı | 7,7% | 6,9% | 4,0% | 8,5% | 5,6% | 6,9% | 4,5% | 7,0% | 7,0% | 6,0% | 3,9% | 8,5% | 6,4% | 7,2% | 9,9% | 12,8% | 13,7% | 9,8% | 12,3% | 10,9% |
| Net Kâr Marjı | 5,2% | 8,7% | 6,3% | 5,7% | 4,0% | 7,4% | 0,7% | 5,8% | 6,7% | 6,7% | 56,8% | 4,1% | 2,9% | 2,8% | 5,4% | 6,8% | 6,9% | 5,6% | 7,6% | 6,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,9% | 7,6% | 46,7% | -3,1% | -4,4% | 7,4% | 1,3% | -7,4% | -23,5% | -0,5% | -0,8% | 5,8% | -0,2% | -1,5% | -0,4% | 4,7% | 5,8% | -5,5% | -0,8% | 1,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |