CIEINDIACIE Automotive India Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,52 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹107,57 Mr | ₹97,69 Mr | ₹97,62 Mr | ₹99,28 Mr | ₹99,56 Mr | ₹95,17 Mr | ₹87,01 Mr | ₹85,83 Mr | ₹75,92 Mr | ₹69,32 Mr | ₹52,02 Mr | ₹20,17 Mr | ₹19,47 Mr | ₹20,63 Mr | ₹18,93 Mr | ₹17,76 Mr | ₹20,77 Mr | ₹22,57 Mr | ₹2,58 Mr | ₹3,16 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹2,54 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹32,98 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹74,59 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹4,26 Mr | ₹5,70 Mr | ₹8,55 Mr | ₹9,85 Mr | ₹14,87 Mr | ₹19,00 Mr | ₹14,69 Mr | ₹16,13 Mr | ₹11,97 Mr | ₹13,92 Mr | ₹10,85 Mr | ₹7,34 Mr | ₹6,84 Mr | ₹6,06 Mr | ₹6,97 Mr | ₹6,54 Mr | ₹8,74 Mr | ₹8,11 Mr | ₹1,00 Mr | ₹715,99 Mn |
| Net Borç† | -₹12,34 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹94,06 Mr | ₹89,64 Mr | ₹92,80 Mr | ₹87,53 Mr | ₹67,65 Mr | ₹60,50 Mr | ₹79,08 Mr | ₹80,31 Mr | ₹64,28 Mr | ₹53,20 Mr | ₹51,54 Mr | ₹25,90 Mr | ₹20,96 Mr | ₹23,08 Mr | ₹19,11 Mr | ₹13,24 Mr | ₹22,39 Mr | ₹23,08 Mr | ₹2,10 Mr | ₹1,99 Mr |
| Brüt Kâr | ₹16,18 Mr | ₹15,48 Mr | ₹16,27 Mr | ₹13,86 Mr | ₹11,90 Mr | ₹5,00 Mr | ₹11,15 Mr | ₹12,05 Mr | ₹9,47 Mr | ₹6,48 Mr | ₹5,63 Mr | ₹1,31 Mr | -₹758,84 Mn | ₹1,77 Mr | ₹2,20 Mr | -₹335,38 Mn | ₹896,27 Mn | ₹1,19 Mr | -₹80,77 Mn | ₹15,88 Mn |
| FAVÖK | ₹13,77 Mr | ₹13,62 Mr | ₹14,32 Mr | ₹11,78 Mr | ₹9,48 Mr | ₹5,09 Mr | ₹9,70 Mr | ₹10,54 Mr | ₹8,24 Mr | ₹5,31 Mr | ₹4,31 Mr | ₹1,14 Mr | -₹746,98 Mn | ₹774,20 Mn | ₹1,70 Mr | ₹23,39 Mn | ₹1,34 Mr | ₹24,24 Mr | ₹171,71 Mn | ₹58,75 Mn |
| Net Kâr | ₹8,28 Mr | ₹8,28 Mr | ₹11,25 Mr | -₹1,36 Mr | ₹3,93 Mr | ₹1,06 Mr | ₹3,54 Mr | ₹4,98 Mr | ₹3,58 Mr | ₹1,69 Mr | ₹1,28 Mr | -₹814,92 Mn | -₹1,14 Mr | ₹511,74 Mn | ₹37,62 Mn | -₹1,84 Mr | -₹1,15 Mr | ₹164,67 Mn | -₹121,78 Mn | -₹119,47 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 21,83 | 21,81 | 29,66 | -3,59 | 10,36 | 2,81 | 9,34 | 13,15 | 9,46 | 4,99 | 3,95 | -8,83 | -12,36 | 5,66 | 0,43 | -26,21 | -16,80 | 2,40 | -4,83 | -4,60 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹8,77 Mr | ₹4,36 Mr | ₹7,87 Mr | ₹5,92 Mr | ₹4,82 Mr | ₹1,63 Mr | ₹5,51 Mr | ₹2,50 Mr | ₹1,57 Mr | ₹396,00 Mn | ₹4,44 Mr | ₹560,75 Mn | -₹131,90 Mn | ₹383,47 Mn | -₹898,85 Mn | -₹681,50 Mn | -₹1,81 Mr | ₹743,29 Mn | -₹650,77 Mn | -₹322,09 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹3,77 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,0% | 5,8% | 8,8% | 9,9% | 14,9% | 20,0% | 16,9% | 18,8% | 15,8% | 20,1% | 20,8% | 36,4% | 35,1% | 29,4% | 36,8% | 36,8% | 42,1% | 35,9% | 38,8% | 22,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,87 | 0,92 | 0,95 | 0,88 | 0,68 | 0,64 | 0,91 | 0,94 | 0,85 | 0,77 | 0,99 | 1,28 | 1,08 | 1,12 | 1,01 | 0,75 | 1,08 | 1,02 | 0,82 | 0,63 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,26 | 1,20 | 1,24 | 1,17 | 0,91 | 0,81 | 1,06 | 1,08 | 0,86 | 0,71 | 0,69 | 0,35 | 0,28 | 0,31 | 0,26 | 0,18 | 0,30 | 0,31 | 0,03 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,2% | 17,3% | 17,5% | 15,8% | 17,6% | 8,3% | 14,1% | 15,0% | 14,7% | 12,2% | 10,9% | 5,1% | -3,6% | 7,7% | 11,5% | -2,5% | 4,0% | 5,1% | -3,8% | 0,8% |
| FAVÖK Marjı | 14,6% | 15,2% | 15,4% | 13,5% | 14,0% | 8,4% | 12,3% | 13,1% | 12,8% | 10,0% | 8,4% | 4,4% | -3,6% | 3,4% | 8,9% | 0,2% | 6,0% | 105,0% | 8,2% | 3,0% |
| Net Kâr Marjı | 8,8% | 9,2% | 12,1% | -1,6% | 5,8% | 1,8% | 4,5% | 6,2% | 5,6% | 3,2% | 2,5% | -3,1% | -5,4% | 2,2% | 0,2% | -13,9% | -5,1% | 0,7% | -5,8% | -6,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,3% | 4,9% | 8,5% | 6,8% | 7,1% | 2,7% | 7,0% | 3,1% | 2,4% | 0,7% | 8,6% | 2,2% | -0,6% | 1,7% | -4,7% | -5,1% | -8,1% | 3,2% | -30,9% | -16,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1178,90 | +%1,05 | |
| Bharti Airtel Limited | 1819,80 | +%0,74 | |
| HDFC Bank Limited | 712,65 | -%0,19 | |
| ICICI Bank Limited | 1348,70 | -%0,85 | |
| State Bank of India | 948,05 | -%0,94 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2307,90 | +%1,70 | |
| Bajaj Finance Limited | 966,95 | -%1,61 |