CINELINECineline India Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $31,91 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,43 Mr | ₹3,20 Mr | ₹5,90 Mr | ₹5,88 Mr | ₹4,60 Mr | ₹4,83 Mr | ₹3,30 Mr | ₹2,93 Mr | ₹2,50 Mr | ₹2,45 Mr | ₹2,31 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,20 Mr | ₹3,88 Mr | ₹3,37 Mr | ₹2,98 Mr | ₹2,96 Mr | ₹3,00 Mr | ₹2,37 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹99,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,88 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,55 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,21 Mr | ₹1,06 Mr | ₹3,50 Mr | ₹3,54 Mr | ₹3,22 Mr | ₹3,22 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,24 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,24 Mr | ₹598,20 Mn | ₹606,49 Mn | ₹298,25 Mn | ₹996,14 Mn | ₹1,27 Mr | ₹480,48 Mn | ₹363,44 Mn | ₹628,17 Mn | ₹341,29 Mn |
| Net Borç† | ₹1,11 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,35 Mr | ₹2,09 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,41 Mr | ₹450,07 Mn | ₹285,71 Mn | ₹256,62 Mn | ₹242,30 Mn | ₹322,20 Mn | ₹328,50 Mn | ₹306,18 Mn | ₹265,97 Mn | ₹227,10 Mn | ₹189,79 Mn | ₹2,77 Mr | ₹1,92 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,44 Mr | ₹1,01 Mr | ₹999,16 Mn |
| Brüt Kâr | ₹776,63 Mn | ₹661,56 Mn | ₹630,78 Mn | ₹291,66 Mn | ₹41,89 Mn | ₹98,39 Mn | ₹154,95 Mn | ₹167,82 Mn | ₹228,30 Mn | ₹238,00 Mn | ₹186,60 Mn | ₹165,45 Mn | ₹140,00 Mn | ₹115,83 Mn | ₹384,29 Mn | ₹460,13 Mn | ₹424,37 Mn | ₹177,53 Mn | ₹224,80 Mn | ₹324,28 Mn |
| FAVÖK | ₹485,74 Mn | ₹387,73 Mn | ₹413,89 Mn | ₹247,93 Mn | ₹137,61 Mn | ₹146,24 Mn | ₹172,70 Mn | ₹168,22 Mn | ₹253,90 Mn | ₹268,00 Mn | ₹243,03 Mn | ₹121,97 Mn | ₹94,32 Mn | ₹134,49 Mn | ₹315,79 Mn | ₹317,54 Mn | ₹289,86 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | ₹115,16 Mn | -₹606,44 Mn | -₹45,10 Mn | ₹17,51 Mn | -₹354,64 Mn | ₹47,86 Mn | ₹76,33 Mn | ₹98,48 Mn | ₹105,50 Mn | ₹105,20 Mn | ₹57,66 Mn | ₹39,49 Mn | ₹31,06 Mn | ₹38,44 Mn | ₹35,06 Mn | ₹54,54 Mn | ₹169,66 Mn | ₹110,48 Mn | ₹137,71 Mn | ₹114,73 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 3,36 | -17,70 | -1,39 | 0,56 | -12,19 | 1,71 | 2,73 | 3,52 | 3,77 | 3,76 | 2,06 | 1,41 | 1,11 | 1,37 | 1,25 | 1,94 | 6,06 | 3,95 | 4,91 | 5,21 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹5,12 Mn | -₹64,17 Mn | -₹7,52 Mn | ₹521,49 Mn | — | — | — | -₹78,28 Mn | ₹52,00 Mn | -₹67,40 Mn | -₹640,98 Mn | ₹16,95 Mn | -₹285,91 Mn | -₹78,67 Mn | -₹76,43 Mn | -₹321,73 Mn | -₹2,38 Mn | -₹294,86 Mn | -₹770,82 Mn | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹401,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 35,2% | 33,1% | 59,3% | 60,3% | 70,0% | 66,7% | 52,3% | 53,9% | 49,6% | 52,7% | 53,8% | 38,8% | 40,3% | 24,8% | 25,7% | 37,7% | 16,1% | 12,3% | 20,9% | 14,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,69 | 0,65 | 0,32 | 0,24 | 0,10 | 0,06 | 0,08 | 0,08 | 0,13 | 0,13 | 0,13 | 0,17 | 0,15 | 0,16 | 0,71 | 0,57 | 0,56 | 0,49 | 0,34 | 0,42 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,52 | 1,35 | 1,22 | 0,91 | 0,29 | 0,18 | 0,17 | 0,16 | 0,21 | 0,21 | 0,20 | 0,17 | 0,15 | 0,12 | 1,79 | 1,24 | 1,08 | 0,93 | 0,65 | 0,65 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 33,0% | 31,6% | 33,3% | 20,7% | 9,3% | 34,4% | 60,4% | 69,3% | 70,9% | 72,5% | 60,9% | 62,2% | 61,6% | 61,0% | 13,9% | 24,0% | 25,5% | 12,3% | 22,3% | 32,5% |
| FAVÖK Marjı | 20,6% | 18,5% | 21,8% | 17,6% | 30,6% | 51,2% | 67,3% | 69,4% | 78,8% | 81,6% | 79,4% | 45,9% | 41,5% | 70,9% | 11,4% | 16,6% | 17,4% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 4,9% | -29,0% | -2,4% | 1,2% | -78,8% | 16,8% | 29,7% | 40,6% | 32,7% | 32,0% | 18,8% | 14,8% | 13,7% | 20,3% | 1,3% | 2,8% | 10,2% | 7,7% | 13,7% | 11,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,2% | -3,1% | -0,4% | 37,1% | — | — | — | -32,3% | 16,1% | -20,5% | -209,3% | 6,4% | -125,9% | -41,5% | -2,8% | -16,8% | -0,1% | -20,5% | -76,4% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |