CINEVISTACinevista Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $8,40 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,40 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,75 Mr | ₹1,86 Mr | ₹2,02 Mr | ₹2,15 Mr | ₹2,18 Mr | ₹2,11 Mr | ₹2,10 Mr | ₹2,04 Mr | ₹2,04 Mr | ₹2,04 Mr | ₹2,00 Mr | ₹1,91 Mr | ₹1,92 Mr | ₹1,95 Mr | ₹2,05 Mr | ₹2,01 Mr | ₹1,82 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹2,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹836,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹566,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹153,60 Mn | ₹250,63 Mn | ₹241,37 Mn | ₹782,04 Mn | ₹144,05 Mn | ₹143,97 Mn | ₹145,52 Mn | ₹0,00 | ₹366,31 Mn | ₹395,95 Mn | ₹277,56 Mn | ₹224,92 Mn | ₹243,06 Mn | ₹228,63 Mn | ₹189,75 Mn | ₹185,38 Mn | ₹177,85 Mn | ₹176,95 Mn | ₹198,86 Mn | ₹173,31 Mn |
| Net Borç† | ₹150,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹239,73 Mn | ₹115,44 Mn | ₹4,41 Mn | ₹8,00 Mn | ₹10,20 Mn | ₹7,26 Mn | ₹192,13 Mn | ₹408,59 Mn | ₹218,19 Mn | ₹237,00 Mn | ₹405,22 Mn | ₹590,16 Mn | ₹519,57 Mn | ₹571,81 Mn | ₹373,60 Mn | ₹368,47 Mn | ₹490,52 Mn | ₹583,90 Mn | ₹242,98 Mn | ₹202,69 Mn |
| Brüt Kâr | ₹124,19 Mn | -₹124,03 Mn | -₹17,87 Mn | -₹277,77 Mn | -₹4,76 Mn | -₹5,33 Mn | ₹42,59 Mn | ₹72,43 Mn | -₹31,47 Mn | ₹16,02 Mn | ₹27,62 Mn | ₹69,39 Mn | ₹82,63 Mn | ₹88,79 Mn | ₹56,22 Mn | ₹86,55 Mn | ₹144,96 Mn | ₹145,73 Mn | ₹69,83 Mn | ₹73,67 Mn |
| FAVÖK | ₹108,01 Mn | -₹180,51 Mn | -₹31,99 Mn | -₹382,25 Mn | -₹29,72 Mn | -₹22,10 Mn | ₹22,32 Mn | ₹46,76 Mn | -₹50,56 Mn | -₹12,46 Mn | ₹8,10 Mn | ₹50,64 Mn | ₹56,95 Mn | ₹55,97 Mn | ₹47,11 Mn | ₹12,82 Mn | ₹50,93 Mn | ₹57,26 Mn | ₹65,63 Mn | ₹56,74 Mn |
| Net Kâr | ₹60,99 Mn | -₹316,19 Mn | -₹75,00 Mn | -₹279,85 Mn | -₹164,71 Mn | -₹95,42 Mn | -₹30,73 Mn | -₹13,13 Mn | -₹24,50 Mn | ₹1,58 Mn | ₹384.557 | -₹9,37 Mn | ₹1,24 Mn | ₹3,63 Mn | -₹1,76 Mn | -₹28,07 Mn | ₹2,78 Mn | ₹7,21 Mn | ₹28,29 Mn | ₹85,89 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,06 | -5,51 | -1,31 | -4,87 | -2,87 | -1,66 | -0,54 | -0,23 | -0,43 | 0,03 | 0,01 | -0,16 | 0,02 | 0,06 | -0,03 | -0,49 | 0,05 | 0,13 | 0,56 | 1,70 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹73,34 Mn | ₹1,21 Mn | -₹127,53 Mn | -₹110,21 Mn | -₹111,92 Mn | ₹394.000 | -₹55,55 Mn | -₹42,21 Mn | ₹44,84 Mn | -₹119,70 Mn | -₹127,66 Mn | ₹11,01 Mn | -₹18,18 Mn | -₹38,07 Mn | -₹17,51 Mn | -₹21,72 Mn | ₹16,23 Mn | -₹23,28 Mn | -₹56,66 Mn | -₹73,76 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹458.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,0% | 16,1% | 13,5% | 44,7% | 7,8% | 7,1% | 6,8% | 0,0% | 17,4% | 18,8% | 13,6% | 11,0% | 11,9% | 11,4% | 9,9% | 9,7% | 9,1% | 8,6% | 9,9% | 9,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,17 | 0,07 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,09 | 0,19 | 0,10 | 0,11 | 0,20 | 0,29 | 0,25 | 0,29 | 0,20 | 0,19 | 0,25 | 0,29 | 0,12 | 0,11 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,42 | 0,20 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,01 | 0,34 | 0,72 | 0,39 | 0,42 | 0,72 | 1,04 | 0,92 | 1,01 | 0,66 | 0,65 | 0,87 | 1,03 | 0,43 | 0,36 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 51,8% | -107,4% | -405,6% | -3.472,1% | -46,7% | -73,3% | 22,2% | 17,7% | -14,4% | 6,8% | 6,8% | 11,8% | 15,9% | 15,5% | 15,0% | 23,5% | 29,6% | 25,0% | 28,7% | 36,3% |
| FAVÖK Marjı | 45,1% | -156,4% | -726,1% | -4.778,2% | -291,4% | -304,2% | 11,6% | 11,4% | -23,2% | -5,3% | 2,0% | 8,6% | 11,0% | 9,8% | 12,6% | 3,5% | 10,4% | 9,8% | 27,0% | 28,0% |
| Net Kâr Marjı | 25,4% | -273,9% | -1.702,6% | -3.498,1% | -1.614,8% | -1.313,5% | -16,0% | -3,2% | -11,2% | 0,7% | 0,1% | -1,6% | 0,2% | 0,6% | -0,5% | -7,6% | 0,6% | 1,2% | 11,6% | 42,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 30,6% | 1,1% | -2.895,1% | -1.377,6% | -1.097,3% | 5,4% | -28,9% | -10,3% | 20,5% | -50,5% | -31,5% | 1,9% | -3,5% | -6,7% | -4,7% | -5,9% | 3,3% | -4,0% | -23,3% | -36,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |