COMFINTEComfort Intech Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $19,74 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,22 Mr | ₹2,31 Mr | ₹2,70 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,10 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,06 Mr | ₹996,31 Mn | ₹963,82 Mn | ₹1,08 Mr | ₹1,13 Mr | ₹1,16 Mr | ₹904,59 Mn | ₹295,73 Mn | ₹247,79 Mn | ₹161,01 Mn | ₹141,90 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹31,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹385,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,83 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹191,52 Mn | ₹142,93 Mn | ₹288,75 Mn | ₹89,14 Mn | ₹31,03 Mn | ₹111,31 Mn | ₹27,20 Mn | ₹38,38 Mn | ₹17,23 Mn | ₹11,39 Mn | ₹30,68 Mn | ₹15,78 Mn | ₹138,60 Mn | ₹187,19 Mn | ₹244,76 Mn | ₹8,92 Mn | ₹12,71 Mn | ₹0,00 | ₹15,97 Mn | ₹3,33 Mn |
| Net Borç† | ₹124,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,41 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,11 Mr | ₹851,58 Mn | ₹592,94 Mn | ₹548,65 Mn | ₹232,95 Mn | ₹101,57 Mn | ₹101,86 Mn | ₹101,20 Mn | ₹123,16 Mn | ₹153,82 Mn | ₹161,06 Mn | ₹1,22 Mr | ₹459,34 Mn | ₹260,58 Mn | ₹551,40 Mn | ₹766,13 Mn |
| Brüt Kâr | ₹181,76 Mn | ₹240,64 Mn | ₹169,57 Mn | ₹123,13 Mn | ₹141,47 Mn | ₹137,98 Mn | ₹44,50 Mn | ₹50,38 Mn | ₹102,61 Mn | ₹37,61 Mn | ₹73,18 Mn | ₹69,78 Mn | ₹65,87 Mn | ₹145,43 Mn | ₹151,03 Mn | ₹1,22 Mr | ₹455,24 Mn | — | — | — |
| FAVÖK | ₹64,56 Mn | ₹133,58 Mn | ₹114,91 Mn | ₹87,71 Mn | ₹75,28 Mn | ₹66,25 Mn | ₹4,99 Mn | ₹15,33 Mn | ₹69,55 Mn | ₹22,13 Mn | ₹44,60 Mn | ₹61,63 Mn | ₹37,93 Mn | ₹64,53 Mn | ₹33,20 Mn | ₹21,77 Mn | ₹30,15 Mn | ₹11,13 Mn | ₹13,55 Mn | ₹17,50 Mn |
| Net Kâr | -₹31,74 Mn | ₹113,24 Mn | ₹172,55 Mn | ₹70,24 Mn | ₹77,72 Mn | ₹102,10 Mn | -₹22,17 Mn | ₹1,19 Mn | ₹36,73 Mn | ₹13,62 Mn | ₹33,06 Mn | ₹51,27 Mn | -₹32,32 Mn | ₹26,52 Mn | ₹20,82 Mn | ₹15,76 Mn | ₹20,97 Mn | ₹8,56 Mn | ₹8,95 Mn | ₹11,51 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,10 | 0,35 | 0,54 | 0,22 | 0,24 | 0,32 | -0,07 | 0,00 | 0,11 | 0,04 | 0,10 | 0,16 | -0,10 | 0,08 | 0,07 | 0,05 | 0,07 | 0,04 | 0,05 | 0,07 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹34,76 Mn | ₹176,33 Mn | -₹106,35 Mn | -₹33,40 Mn | ₹40,88 Mn | -₹135,70 Mn | -₹6,43 Mn | -₹51,81 Mn | ₹114,64 Mn | -₹52,32 Mn | ₹13,24 Mn | ₹89,76 Mn | ₹128,49 Mn | — | -₹391,13 Mn | -₹48,98 Mn | ₹20,31 Mn | -₹7,69 Mn | -₹10,85 Mn | ₹24,88 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹3,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,6% | 6,2% | 10,7% | 5,3% | 2,1% | 7,9% | 2,5% | 3,2% | 1,5% | 1,1% | 3,1% | 1,6% | 12,8% | 16,6% | 21,0% | 1,0% | 4,3% | 0,0% | 9,9% | 2,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,63 | 0,68 | 0,58 | 0,85 | 0,76 | 0,61 | 0,54 | 0,45 | 0,20 | 0,10 | 0,10 | 0,10 | 0,11 | 0,14 | 0,14 | 1,35 | 1,55 | 1,05 | 3,42 | 5,40 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,77 | 0,86 | 0,86 | 0,77 | 0,61 | 0,46 | 0,32 | 0,30 | 0,13 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,07 | 0,08 | 0,09 | 0,67 | 0,25 | 0,14 | 0,30 | 0,42 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,9% | 15,3% | 10,8% | 8,7% | 12,7% | 16,2% | 7,5% | 9,2% | 44,0% | 37,0% | 71,8% | 69,0% | 53,5% | 94,5% | 93,8% | 99,5% | 99,1% | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 4,6% | 8,5% | 7,3% | 6,2% | 6,8% | 7,8% | 0,8% | 2,8% | 29,9% | 21,8% | 43,8% | 60,9% | 30,8% | 41,9% | 20,6% | 1,8% | 6,6% | 4,3% | 2,5% | 2,3% |
| Net Kâr Marjı | -2,3% | 7,2% | 10,9% | 5,0% | 7,0% | 12,0% | -3,7% | 0,2% | 15,8% | 13,4% | 32,5% | 50,7% | -26,2% | 17,2% | 12,9% | 1,3% | 4,6% | 3,3% | 1,6% | 1,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,5% | 11,2% | -6,7% | -2,4% | 3,7% | -15,9% | -1,1% | -9,4% | 49,2% | -51,5% | 13,0% | 88,7% | 104,3% | — | -242,8% | -4,0% | 4,4% | -3,0% | -2,0% | 3,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |