CONCORContainer Corporation of India Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,86 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹154,60 Mr | ₹147,31 Mr | ₹142,59 Mr | ₹136,85 Mr | ₹132,26 Mr | ₹126,37 Mr | ₹120,26 Mr | ₹128,00 Mr | ₹109,20 Mr | ₹101,27 Mr | ₹95,81 Mr | ₹90,19 Mr | ₹80,44 Mr | ₹72,55 Mr | ₹65,34 Mr | ₹57,83 Mr | ₹51,94 Mr | ₹45,97 Mr | ₹39,38 Mr | ₹32,96 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹7,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹24,07 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹130,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹9,65 Mr | ₹8,61 Mr | ₹9,39 Mr | ₹7,78 Mr | ₹7,35 Mr | ₹7,23 Mr | ₹4,52 Mr | ₹7,71 Mr | ₹620,00 Mn | ₹620,00 Mn | ₹100,60 Mn | ₹1,65 Mr | ₹0,00 | ₹384,60 Mn | ₹580,90 Mn | ₹594,70 Mn | ₹1,01 Mr | ₹1,51 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,42 Mr |
| Net Borç† | -₹25,23 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹90,79 Mr | ₹88,87 Mr | ₹86,53 Mr | ₹81,69 Mr | ₹76,53 Mr | ₹64,08 Mr | ₹65,25 Mr | ₹65,84 Mr | ₹63,36 Mr | ₹57,47 Mr | ₹62,78 Mr | ₹59,84 Mr | ₹49,47 Mr | ₹43,15 Mr | ₹39,90 Mr | ₹38,66 Mr | ₹36,78 Mr | ₹34,06 Mr | ₹33,40 Mr | ₹30,42 Mr |
| Brüt Kâr | ₹16,59 Mr | ₹16,20 Mr | ₹15,75 Mr | ₹15,42 Mr | ₹14,01 Mr | ₹7,23 Mr | ₹13,63 Mr | ₹11,65 Mr | ₹9,95 Mr | ₹8,18 Mr | ₹11,37 Mr | ₹11,03 Mr | ₹9,30 Mr | ₹8,91 Mr | ₹8,78 Mr | ₹9,39 Mr | ₹8,91 Mr | ₹9,77 Mr | ₹8,37 Mr | ₹8,61 Mr |
| FAVÖK | ₹19,94 Mr | ₹19,69 Mr | ₹19,82 Mr | ₹18,93 Mr | ₹17,71 Mr | ₹10,02 Mr | ₹8,46 Mr | ₹14,34 Mr | ₹12,47 Mr | ₹10,56 Mr | ₹13,86 Mr | ₹12,43 Mr | ₹10,08 Mr | ₹9,88 Mr | ₹9,66 Mr | ₹10,39 Mr | ₹9,76 Mr | ₹9,38 Mr | ₹8,78 Mr | ₹8,93 Mr |
| Net Kâr | ₹12,42 Mr | ₹12,90 Mr | ₹12,47 Mr | ₹11,74 Mr | ₹10,56 Mr | ₹5,05 Mr | ₹4,04 Mr | ₹12,29 Mr | ₹10,69 Mr | ₹8,57 Mr | ₹9,66 Mr | ₹10,55 Mr | ₹9,50 Mr | ₹9,31 Mr | ₹8,66 Mr | ₹8,76 Mr | ₹7,77 Mr | ₹7,79 Mr | ₹7,34 Mr | ₹7,04 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 16,31 | 13,55 | 16,37 | 15,41 | 13,87 | 6,63 | 5,30 | 16,14 | 5,61 | 11,26 | 12,68 | 13,85 | 12,47 | 12,22 | 11,37 | 11,51 | 10,20 | 10,23 | 9,64 | 9,24 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹6,95 Mr | ₹12,11 Mr | ₹8,82 Mr | ₹9,38 Mr | ₹7,61 Mr | ₹6,64 Mr | ₹33,73 Mr | -₹23,73 Mr | ₹7,47 Mr | ₹11,27 Mr | -₹13,42 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,27 Mr | ₹5,83 Mr | ₹8,69 Mr | ₹5,32 Mr | ₹4,20 Mr | ₹4,76 Mr | ₹5,31 Mr | ₹4,98 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹11,49 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,2% | 5,8% | 6,6% | 5,7% | 5,6% | 5,7% | 3,8% | 6,0% | 0,6% | 0,6% | 0,1% | 1,8% | 0,0% | 0,5% | 0,9% | 1,0% | 1,9% | 3,3% | 4,4% | 4,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,59 | 0,60 | 0,61 | 0,60 | 0,58 | 0,51 | 0,54 | 0,51 | 0,58 | 0,57 | 0,66 | 0,66 | 0,61 | 0,59 | 0,61 | 0,67 | 0,71 | 0,74 | 0,85 | 0,92 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,70 | 0,68 | 0,66 | 0,63 | 0,59 | 0,49 | 0,50 | 0,50 | 0,49 | 0,44 | 0,48 | 0,46 | 0,38 | 0,33 | 0,31 | 0,30 | 0,28 | 0,26 | 0,26 | 0,23 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,3% | 18,2% | 18,2% | 18,9% | 18,3% | 11,3% | 20,9% | 17,7% | 15,7% | 14,2% | 18,1% | 18,4% | 18,8% | 20,7% | 22,0% | 24,3% | 24,2% | 28,7% | 25,1% | 28,3% |
| FAVÖK Marjı | 22,0% | 22,2% | 22,9% | 23,2% | 23,1% | 15,6% | 13,0% | 21,8% | 19,7% | 18,4% | 22,1% | 20,8% | 20,4% | 22,9% | 24,2% | 26,9% | 26,5% | 27,5% | 26,3% | 29,4% |
| Net Kâr Marjı | 13,7% | 14,5% | 14,4% | 14,4% | 13,8% | 7,9% | 6,2% | 18,7% | 16,9% | 14,9% | 15,4% | 17,6% | 19,2% | 21,6% | 21,7% | 22,7% | 21,1% | 22,9% | 22,0% | 23,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,7% | 13,6% | 10,2% | 11,5% | 9,9% | 10,4% | 51,7% | -36,0% | 11,8% | 19,6% | -21,4% | 2,5% | 2,6% | 13,5% | 21,8% | 13,8% | 11,4% | 14,0% | 15,9% | 16,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1167,80 | +%0,77 | |
| Bharti Airtel Limited | 1797,20 | +%1,04 | |
| HDFC Bank Limited | 714,95 | +%1,43 | |
| ICICI Bank Limited | 1361,60 | +%1,61 | |
| State Bank of India | 953,35 | +%1,31 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2262,00 | +%6,45 | |
| Bajaj Finance Limited | 981,50 | +%2,53 |