CRAVATEXCravatex Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $8,63 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,47 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,37 Mr | ₹3,65 Mr | ₹3,85 Mr | ₹4,42 Mr | ₹3,00 Mr | ₹2,12 Mr | ₹2,21 Mr | ₹1,75 Mr | ₹1,64 Mr | ₹1,68 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,08 Mr | ₹743,20 Mn | ₹555,66 Mn | ₹417,46 Mn | ₹407,35 Mn | ₹392,35 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹766,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹271,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹18,19 Mn | ₹23,52 Mn | ₹28,30 Mn | ₹21,67 Mn | ₹1,93 Mr | ₹1,87 Mr | ₹2,02 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,05 Mr | ₹1,35 Mr | ₹716,79 Mn | ₹664,02 Mn | ₹672,00 Mn | ₹460,76 Mn | ₹281,40 Mn | ₹176,43 Mn | ₹134,17 Mn | ₹108,60 Mn | ₹120,85 Mn | ₹126,07 Mn |
| Net Borç† | -₹935,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,51 Mr | ₹1,74 Mr | ₹2,03 Mr | ₹5,04 Mr | ₹5,94 Mr | ₹5,32 Mr | ₹8,65 Mr | ₹7,18 Mr | ₹3,56 Mr | ₹2,66 Mr | ₹2,55 Mr | ₹2,32 Mr | ₹2,44 Mr | ₹2,20 Mr | ₹2,40 Mr | ₹924,95 Mn | ₹584,25 Mn | ₹440,06 Mn | ₹505,80 Mn | ₹476,18 Mn |
| Brüt Kâr | ₹411,29 Mn | ₹395,46 Mn | ₹328,39 Mn | ₹649,76 Mn | ₹1,01 Mr | ₹858,54 Mn | ₹1,73 Mr | ₹1,46 Mr | ₹598,17 Mn | ₹501,03 Mn | ₹536,52 Mn | ₹559,47 Mn | ₹554,60 Mn | ₹555,55 Mn | ₹612,64 Mn | ₹276,33 Mn | ₹158,52 Mn | ₹106,18 Mn | ₹140,83 Mn | ₹102,90 Mn |
| FAVÖK | -₹63,72 Mn | -₹16,82 Mn | -₹76,23 Mn | -₹292,80 Mn | -₹20,13 Mn | -₹102,79 Mn | ₹230,91 Mn | ₹279,16 Mn | -₹37,93 Mn | -₹46,31 Mn | ₹59,27 Mn | ₹146,68 Mn | ₹134,13 Mn | ₹123,36 Mn | ₹140,45 Mn | ₹73,55 Mn | ₹38,21 Mn | -₹9,97 Mn | ₹36,99 Mn | ₹21,71 Mn |
| Net Kâr | ₹67,97 Mn | ₹48,28 Mn | ₹48,28 Mn | ₹589,33 Mn | -₹198,86 Mn | -₹306,09 Mn | -₹47,14 Mn | ₹106,62 Mn | -₹123,37 Mn | -₹138,66 Mn | -₹79,24 Mn | ₹23,86 Mn | ₹48,76 Mn | ₹74,60 Mn | ₹91,93 Mn | ₹67,98 Mn | ₹36,89 Mn | ₹18,47 Mn | ₹12,47 Mn | ₹13,30 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 26,30 | 18,68 | 18,68 | 228,05 | -76,96 | -118,45 | -18,24 | 41,26 | -47,74 | -53,66 | -30,66 | 9,23 | 18,87 | 28,87 | 35,57 | 26,31 | 14,28 | 7,15 | 4,83 | 5,15 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹30,06 Mn | ₹43,03 Mn | ₹199,67 Mn | — | -₹217,65 Mn | -₹203,12 Mn | ₹109,84 Mn | -₹153,63 Mn | -₹170,71 Mn | ₹35,76 Mn | — | — | — | — | — | — | -₹38,05 Mn | ₹46,37 Mn | ₹2,98 Mn | ₹13,80 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹3,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,2% | 1,7% | 2,3% | 1,6% | 52,8% | 48,6% | 45,7% | 38,9% | 49,6% | 61,0% | 41,1% | 40,5% | 40,0% | 32,1% | 26,0% | 23,7% | 24,1% | 26,0% | 29,7% | 32,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,03 | 1,23 | 1,62 | 3,68 | 1,63 | 1,38 | 1,96 | 2,39 | 1,68 | 1,21 | 1,46 | 1,42 | 1,45 | 1,53 | 2,23 | 1,24 | 1,05 | 1,05 | 1,24 | 1,21 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,26 | 1,45 | 1,70 | 4,22 | 4,98 | 4,45 | 7,24 | 6,01 | 2,98 | 2,23 | 2,13 | 1,95 | 2,04 | 1,84 | 2,01 | 0,77 | 0,49 | 0,37 | 0,42 | 0,40 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 27,3% | 22,8% | 16,2% | 12,9% | 17,0% | 16,1% | 20,0% | 20,3% | 16,8% | 18,8% | 21,1% | 24,1% | 22,8% | 25,3% | 25,5% | 29,9% | 27,1% | 24,1% | 27,8% | 21,6% |
| FAVÖK Marjı | -4,2% | -1,0% | -3,8% | -5,8% | -0,3% | -1,9% | 2,7% | 3,9% | -1,1% | -1,7% | 2,3% | 6,3% | 5,5% | 5,6% | 5,8% | 8,0% | 6,5% | -2,3% | 7,3% | 4,6% |
| Net Kâr Marjı | 4,5% | 2,8% | 2,4% | 11,7% | -3,3% | -5,8% | -0,5% | 1,5% | -3,5% | -5,2% | -3,1% | 1,0% | 2,0% | 3,4% | 3,8% | 7,3% | 6,3% | 4,2% | 2,5% | 2,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,0% | 2,5% | 9,9% | — | -3,7% | -3,8% | 1,3% | -2,1% | -4,8% | 1,3% | — | — | — | — | — | — | -6,5% | 10,5% | 0,6% | 2,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1215,00 | +%3,44 | |
| Bharti Airtel Limited | 1854,00 | +%3,31 | |
| HDFC Bank Limited | 726,85 | +%2,27 | |
| ICICI Bank Limited | 1389,40 | +%3,80 | |
| State Bank of India | 960,00 | +%0,53 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2350,00 | +%1,96 | |
| Bajaj Finance Limited | 965,25 | +%0,86 |