CRESTCrest Ventures Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $105,89 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹19,29 Mr | ₹14,25 Mr | ₹13,75 Mr | ₹11,84 Mr | ₹8,55 Mr | ₹7,12 Mr | ₹6,83 Mr | ₹6,10 Mr | ₹5,20 Mr | ₹4,20 Mr | ₹3,57 Mr | ₹3,11 Mr | ₹4,48 Mr | ₹4,73 Mr | ₹3,15 Mr | ₹3,23 Mr | ₹3,18 Mr | ₹2,84 Mr | ₹2,51 Mr | ₹1,29 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹5,96 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹13,33 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹2,05 Mr | ₹1,66 Mr | ₹2,05 Mr | ₹1,75 Mr | ₹612,74 Mn | ₹590,55 Mn | ₹590,05 Mn | ₹649,95 Mn | ₹653,23 Mn | ₹588,37 Mn | ₹647,34 Mn | ₹433,72 Mn | ₹719,32 Mn | ₹490,97 Mn | ₹654,50 Mn | ₹421,25 Mn | ₹158,64 Mn | ₹254,76 Mn | ₹164,93 Mn | ₹197,26 Mn |
| Net Borç† | ₹207,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,59 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,03 Mr | ₹569,08 Mn | ₹544,87 Mn | ₹669,37 Mn | ₹524,30 Mn | ₹962,38 Mn | ₹490,68 Mn | ₹489,19 Mn | ₹1,74 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,34 Mr | ₹985,54 Mn | ₹1,05 Mr | ₹800,58 Mn | ₹985,74 Mn | ₹456,26 Mn |
| Brüt Kâr | ₹1,45 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,45 Mr | ₹894,30 Mn | ₹451,80 Mn | ₹464,09 Mn | ₹585,65 Mn | ₹466,95 Mn | ₹805,35 Mn | ₹298,83 Mn | ₹332,95 Mn | ₹281,57 Mn | ₹346,05 Mn | ₹1,08 Mr | ₹1,04 Mr | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | ₹894,88 Mn | ₹1,32 Mr | ₹1,11 Mr | ₹568,47 Mn | -₹81,28 Mn | ₹10,88 Mn | ₹270,48 Mn | ₹211,14 Mn | ₹664,93 Mn | ₹167,47 Mn | ₹196,64 Mn | ₹85,17 Mn | ₹152,26 Mn | ₹99,78 Mn | ₹47,61 Mn | -₹109,64 Mn | ₹122,77 Mn | ₹42,90 Mn | ₹419,28 Mn | ₹230,74 Mn |
| Net Kâr | ₹468,34 Mn | ₹885,07 Mn | ₹601,41 Mn | ₹3,96 Mr | ₹120,99 Mn | ₹29,80 Mn | ₹453,03 Mn | ₹478,53 Mn | ₹940,13 Mn | ₹380,83 Mn | ₹371,86 Mn | ₹223,28 Mn | ₹101,48 Mn | ₹14,07 Mn | -₹9,28 Mn | -₹102,16 Mn | ₹66,70 Mn | ₹5,14 Mn | ₹328,71 Mn | ₹174,55 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 16,46 | 31,11 | 21,33 | 140,38 | 4,25 | 1,05 | 15,92 | 17,12 | 36,08 | 16,46 | 19,37 | 11,03 | 5,01 | 0,78 | -0,53 | -5,90 | 3,86 | 0,30 | 18,41 | 12,29 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹297,41 Mn | -₹552,44 Mn | ₹83,43 Mn | -₹6,58 Mr | -₹1,11 Mr | ₹92,25 Mn | -₹406,60 Mn | ₹91,36 Mn | -₹117,02 Mn | -₹85,37 Mn | -₹148,52 Mn | -₹133,54 Mn | ₹21,31 Mn | ₹79,95 Mn | -₹177,30 Mn | ₹290,66 Mn | ₹27,28 Mn | -₹64,48 Mn | -₹367,86 Mn | ₹96,27 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹109,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,6% | 11,6% | 14,9% | 14,8% | 7,2% | 8,3% | 8,6% | 10,7% | 12,6% | 14,0% | 18,1% | 13,9% | 16,1% | 10,4% | 20,8% | 13,0% | 5,0% | 9,0% | 6,6% | 15,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,08 | 0,12 | 0,13 | 0,09 | 0,07 | 0,08 | 0,10 | 0,09 | 0,18 | 0,12 | 0,14 | 0,56 | 0,39 | 0,30 | 0,43 | 0,30 | 0,33 | 0,28 | 0,39 | 0,35 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,12 | 0,13 | 0,13 | 0,08 | 0,04 | 0,04 | 0,05 | 0,04 | 0,07 | 0,04 | 0,04 | 0,13 | 0,13 | 0,11 | 0,10 | 0,07 | 0,08 | 0,06 | 0,07 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 90,8% | 81,7% | 81,2% | 86,9% | 79,4% | 85,2% | 87,5% | 89,1% | 83,7% | 60,9% | 68,1% | 16,1% | 20,0% | 76,7% | 77,6% | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 56,2% | 79,1% | 62,3% | 55,2% | -14,3% | 2,0% | 40,4% | 40,3% | 69,1% | 34,1% | 40,2% | 4,9% | 8,8% | 7,1% | 3,6% | -11,1% | 11,7% | 5,4% | 42,5% | 50,6% |
| Net Kâr Marjı | 29,4% | 53,0% | 33,6% | 384,5% | 21,3% | 5,5% | 67,7% | 91,3% | 97,7% | 77,6% | 76,0% | 12,8% | 5,9% | 1,0% | -0,7% | -10,4% | 6,3% | 0,6% | 33,3% | 38,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 18,7% | -33,1% | 4,7% | -639,5% | -195,6% | 16,9% | -60,7% | 17,4% | -12,2% | -17,4% | -30,4% | -7,7% | 1,2% | 5,7% | -13,2% | 29,5% | 2,6% | -8,1% | -37,3% | 21,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |