CTECambridge Technology Enterprises Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $8,41 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,86 Mr | ₹1,97 Mr | ₹2,72 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,34 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,03 Mr | ₹1,08 Mr | ₹897,50 Mn | ₹849,34 Mn | ₹563,89 Mn | ₹372,02 Mn | ₹319,55 Mn | ₹313,47 Mn | ₹660,77 Mn | ₹1,22 Mr | ₹1,11 Mr | ₹1,70 Mr | ₹1,58 Mr | ₹435,48 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹128,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹803,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹808,66 Mn | ₹862,42 Mn | ₹1,20 Mr | ₹569,28 Mn | ₹356,78 Mn | ₹166,40 Mn | ₹180,44 Mn | ₹151,41 Mn | ₹121,83 Mn | ₹124,06 Mn | ₹65,26 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹832,93 Mn | ₹721,59 Mn | ₹546,61 Mn | ₹654,59 Mn | ₹406,34 Mn | ₹14,88 Mn |
| Net Borç† | ₹676,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,81 Mr | ₹1,99 Mr | ₹2,06 Mr | ₹1,82 Mr | ₹1,12 Mr | ₹1,09 Mr | ₹1,06 Mr | ₹1,03 Mr | ₹991,03 Mn | ₹1,01 Mr | ₹658,25 Mn | ₹322,56 Mn | ₹251,72 Mn | ₹904,76 Mn | ₹749,98 Mn | ₹589,10 Mn | ₹703,28 Mn | ₹1,78 Mr | ₹902,75 Mn | ₹234,02 Mn |
| Brüt Kâr | ₹231,30 Mn | -₹20,95 Mn | ₹287,56 Mn | ₹264,34 Mn | ₹179,61 Mn | ₹190,28 Mn | ₹142,65 Mn | ₹430,12 Mn | ₹279,51 Mn | ₹493,27 Mn | ₹176,86 Mn | ₹113,63 Mn | ₹40,78 Mn | ₹339,63 Mn | ₹79,20 Mn | -₹94,53 Mn | -₹76,63 Mn | ₹188,92 Mn | ₹875,16 Mn | ₹231,51 Mn |
| FAVÖK | ₹188,77 Mn | -₹206,06 Mn | ₹217,83 Mn | ₹201,27 Mn | ₹169,05 Mn | ₹111,63 Mn | ₹136,16 Mn | ₹233,24 Mn | ₹172,12 Mn | ₹230,55 Mn | ₹114,29 Mn | ₹57,53 Mn | ₹20,45 Mn | ₹120,45 Mn | ₹15,57 Mn | -₹99,58 Mn | -₹73,12 Mn | ₹219,32 Mn | ₹744,28 Mn | ₹56,16 Mn |
| Net Kâr | ₹4,76 Mn | -₹480,62 Mn | ₹55,79 Mn | ₹81,46 Mn | ₹97,96 Mn | ₹88,12 Mn | ₹47,66 Mn | ₹188,48 Mn | ₹129,11 Mn | ₹162,98 Mn | ₹90,57 Mn | ₹31,24 Mn | ₹11,08 Mn | -₹135,40 Mn | -₹569,33 Mn | -₹185,28 Mn | -₹204,23 Mn | ₹56,46 Mn | ₹154,38 Mn | ₹50,46 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,24 | -24,48 | 2,84 | 4,15 | 4,99 | 4,49 | 2,43 | 9,60 | 6,58 | 8,30 | 4,61 | 1,59 | 0,56 | -6,90 | -29,00 | -11,07 | -12,89 | 2,81 | 8,85 | 4,86 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹256,99 Mn | ₹96,60 Mn | -₹324,15 Mn | -₹333,37 Mn | -₹196,44 Mn | ₹80,74 Mn | -₹21,85 Mn | -₹18,53 Mn | -₹19,26 Mn | ₹261,00 Mn | ₹4,98 Mn | ₹9,41 Mn | -₹9,57 Mn | ₹62,20 Mn | -₹36,80 Mn | -₹202,79 Mn | ₹56,50 Mn | -₹312,30 Mn | -₹61,18 Mn | -₹28,60 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹28,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 43,4% | 43,8% | 44,0% | 32,2% | 26,6% | 14,5% | 17,4% | 14,1% | 13,6% | 14,6% | 11,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 126,1% | 59,3% | 49,3% | 38,4% | 25,8% | 3,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,97 | 1,01 | 0,76 | 1,03 | 0,84 | 0,96 | 1,02 | 0,95 | 1,10 | 1,18 | 1,17 | 0,87 | 0,79 | 2,89 | 1,14 | 0,48 | 0,63 | 1,05 | 0,57 | 0,54 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,25 | 2,47 | 2,57 | 2,26 | 1,40 | 1,36 | 1,32 | 1,28 | 1,23 | 1,25 | 0,82 | 0,40 | 0,31 | 1,13 | 0,93 | 0,73 | 0,87 | 2,22 | 1,12 | 0,29 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,8% | -1,1% | 13,9% | 14,5% | 16,0% | 17,4% | 13,5% | 41,9% | 28,2% | 49,0% | 26,9% | 35,2% | 16,2% | 37,5% | 10,6% | -16,0% | -10,9% | 10,6% | 96,9% | 98,9% |
| FAVÖK Marjı | 10,4% | -10,4% | 10,6% | 11,1% | 15,1% | 10,2% | 12,9% | 22,7% | 17,4% | 22,9% | 17,4% | 17,8% | 8,1% | 13,3% | 2,1% | -16,9% | -10,4% | 12,3% | 82,4% | 24,0% |
| Net Kâr Marjı | 0,3% | -24,2% | 2,7% | 4,5% | 8,7% | 8,0% | 4,5% | 18,4% | 13,0% | 16,2% | 13,8% | 9,7% | 4,4% | -15,0% | -75,9% | -31,5% | -29,0% | 3,2% | 17,1% | 21,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 14,2% | 4,9% | -15,7% | -18,3% | -17,5% | 7,4% | -2,1% | -1,8% | -1,9% | 25,9% | 0,8% | 2,9% | -3,8% | 6,9% | -4,9% | -34,4% | 8,0% | -17,5% | -6,8% | -12,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |