CYBERTECHCyberTech Systems & Software Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $44,59 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,79 Mr | ₹3,05 Mr | ₹2,67 Mr | ₹1,99 Mr | ₹1,62 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,14 Mr | ₹1,12 Mr | ₹950,26 Mn | ₹1,10 Mr | ₹1,12 Mr | ₹985,74 Mn | ₹843,54 Mn | ₹628,04 Mn | ₹656,15 Mn | ₹760,59 Mn | ₹610,70 Mn | ₹629,55 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹219,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹665,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,12 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹82,56 Mn | ₹79,25 Mn | ₹75,39 Mn | ₹17,83 Mn | ₹23,09 Mn | ₹70,07 Mn | ₹46,36 Mn | ₹178,37 Mn | ₹109,25 Mn | ₹99,64 Mn | ₹107,29 Mn | ₹56,75 Mn | ₹55,79 Mn | ₹13,88 Mn | ₹0,00 | ₹544.267 | ₹544.267 | ₹147.409 | ₹651.301 | ₹8,70 Mn |
| Net Borç† | -₹1,58 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,37 Mr | ₹2,36 Mr | ₹2,22 Mr | ₹1,76 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,13 Mr | ₹967,64 Mn | ₹870,50 Mn | ₹875,70 Mn | ₹729,15 Mn | ₹625,91 Mn | ₹675,65 Mn | ₹644,09 Mn | ₹516,08 Mn | ₹386,74 Mn | ₹425,97 Mn | ₹654,46 Mn | ₹615,36 Mn | ₹728,03 Mn |
| Brüt Kâr | ₹365,30 Mn | ₹442,80 Mn | ₹376,23 Mn | ₹432,82 Mn | ₹334,34 Mn | ₹288,95 Mn | ₹310,48 Mn | ₹216,79 Mn | ₹141,75 Mn | ₹183,48 Mn | ₹139,75 Mn | ₹88,99 Mn | ₹150,90 Mn | ₹139,49 Mn | ₹95,51 Mn | ₹23,28 Mn | ₹24,23 Mn | ₹173,97 Mn | ₹241,07 Mn | ₹317,67 Mn |
| FAVÖK | ₹194,61 Mn | ₹321,58 Mn | ₹258,75 Mn | ₹316,68 Mn | ₹286,21 Mn | ₹228,96 Mn | ₹239,15 Mn | ₹137,02 Mn | ₹35,90 Mn | ₹89,73 Mn | ₹50,77 Mn | ₹12,86 Mn | ₹70,91 Mn | ₹57,14 Mn | ₹33,69 Mn | -₹25,03 Mn | -₹27,43 Mn | -₹16,52 Mn | ₹12,86 Mn | ₹32,70 Mn |
| Net Kâr | ₹304,30 Mn | ₹349,34 Mn | ₹227,40 Mn | ₹216,90 Mn | ₹227,11 Mn | ₹240,88 Mn | ₹132,24 Mn | ₹102,30 Mn | ₹31,69 Mn | ₹98,07 Mn | ₹23,30 Mn | ₹51,51 Mn | ₹76,35 Mn | ₹88,07 Mn | ₹48,21 Mn | ₹13,80 Mn | ₹21,53 Mn | ₹39,32 Mn | ₹20,96 Mn | ₹76,95 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 9,75 | 11,20 | 7,75 | 7,62 | 8,04 | 8,58 | 4,77 | 3,69 | 1,14 | 3,52 | 0,85 | 1,90 | 2,88 | 3,33 | 1,82 | 0,52 | 0,81 | 1,49 | 0,79 | 3,10 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹193,42 Mn | ₹438,86 Mn | ₹394,73 Mn | ₹269,13 Mn | ₹252,92 Mn | ₹218,01 Mn | ₹87,73 Mn | ₹156,43 Mn | ₹32,23 Mn | ₹73,81 Mn | -₹31,51 Mn | -₹101,32 Mn | -₹75,15 Mn | ₹124,40 Mn | -₹66,89 Mn | ₹11,88 Mn | ₹52,45 Mn | ₹96,47 Mn | ₹33,20 Mn | ₹27,94 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹40,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,0% | 2,6% | 2,8% | 0,9% | 1,4% | 4,9% | 3,6% | 13,5% | 9,6% | 8,9% | 11,3% | 5,1% | 5,0% | 1,4% | 0,0% | 0,1% | 0,1% | 0,0% | 0,1% | 1,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,85 | 0,77 | 0,83 | 0,88 | 0,86 | 0,82 | 0,87 | 0,73 | 0,76 | 0,78 | 0,77 | 0,57 | 0,60 | 0,65 | 0,61 | 0,62 | 0,65 | 0,86 | 1,01 | 1,16 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,12 | 1,11 | 1,04 | 0,83 | 0,65 | 0,55 | 0,53 | 0,46 | 0,41 | 0,41 | 0,34 | 0,29 | 0,32 | 0,30 | 0,24 | 0,18 | 0,20 | 0,31 | 0,29 | 0,34 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,4% | 18,8% | 17,0% | 24,6% | 24,1% | 24,5% | 27,5% | 22,4% | 16,3% | 21,0% | 19,2% | 14,2% | 22,3% | 21,7% | 18,5% | 6,0% | 5,7% | 26,6% | 39,2% | 43,6% |
| FAVÖK Marjı | 8,2% | 13,6% | 11,7% | 18,0% | 20,6% | 19,4% | 21,2% | 14,2% | 4,1% | 10,2% | 7,0% | 2,1% | 10,5% | 8,9% | 6,5% | -6,5% | -6,4% | -2,5% | 2,1% | 4,5% |
| Net Kâr Marjı | 12,8% | 14,8% | 10,3% | 12,3% | 16,4% | 20,4% | 11,7% | 10,6% | 3,6% | 11,2% | 3,2% | 8,2% | 11,3% | 13,7% | 9,3% | 3,6% | 5,1% | 6,0% | 3,4% | 10,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,2% | 18,6% | 17,8% | 15,3% | 18,2% | 18,5% | 7,8% | 16,2% | 3,7% | 8,4% | -4,3% | -16,2% | -11,1% | 19,3% | -13,0% | 3,1% | 12,3% | 14,7% | 5,4% | 3,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |