DECCANCEDeccan Cements Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $81,37 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹17,11 Mr | ₹16,27 Mr | ₹14,46 Mr | ₹11,57 Mr | ₹9,86 Mr | ₹8,63 Mr | ₹7,12 Mr | ₹6,23 Mr | ₹5,61 Mr | ₹5,36 Mr | ₹4,94 Mr | ₹5,51 Mr | ₹5,88 Mr | ₹5,94 Mr | ₹6,13 Mr | ₹5,99 Mr | ₹5,94 Mr | ₹6,22 Mr | ₹3,77 Mr | ₹1,64 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹905,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹9,60 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹7,51 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹7,53 Mr | ₹7,14 Mr | ₹5,20 Mr | ₹2,65 Mr | ₹1,65 Mr | ₹1,01 Mr | ₹1,03 Mr | ₹539,54 Mn | ₹362,73 Mn | ₹702,04 Mn | ₹794,88 Mn | ₹1,91 Mr | ₹2,39 Mr | ₹2,38 Mr | ₹2,59 Mr | ₹3,10 Mr | ₹3,33 Mr | ₹3,23 Mr | ₹1,62 Mr | ₹263,84 Mn |
| Net Borç† | ₹6,62 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹6,36 Mr | ₹5,27 Mr | ₹7,99 Mr | ₹7,82 Mr | ₹7,92 Mr | ₹7,58 Mr | ₹5,55 Mr | ₹6,51 Mr | ₹5,70 Mr | ₹4,96 Mr | ₹5,79 Mr | ₹4,38 Mr | ₹3,91 Mr | ₹4,99 Mr | ₹5,10 Mr | ₹3,38 Mr | ₹2,96 Mr | ₹1,86 Mr | ₹2,09 Mr | ₹1,72 Mr |
| Brüt Kâr | ₹2,47 Mr | ₹1,25 Mr | ₹2,57 Mr | ₹2,81 Mr | ₹3,31 Mr | ₹3,41 Mr | ₹2,05 Mr | ₹2,50 Mr | ₹2,42 Mr | ₹2,16 Mr | ₹3,11 Mr | ₹2,08 Mr | ₹1,59 Mr | ₹2,18 Mr | ₹2,30 Mr | ₹1,33 Mr | ₹881,89 Mn | ₹597,12 Mn | ₹723,90 Mn | ₹434,16 Mn |
| FAVÖK | ₹766,28 Mn | ₹370,53 Mn | ₹979,36 Mn | ₹992,97 Mn | ₹1,64 Mr | ₹1,77 Mr | ₹799,68 Mn | ₹968,14 Mn | ₹870,87 Mn | ₹1,01 Mr | ₹1,15 Mr | ₹644,27 Mn | ₹566,66 Mn | ₹652,89 Mn | ₹1,13 Mr | ₹647,45 Mn | ₹741,41 Mn | ₹654,14 Mn | ₹764,00 Mn | ₹473,08 Mn |
| Net Kâr | ₹285,78 Mn | ₹75,19 Mn | ₹372,63 Mn | ₹492,95 Mn | ₹875,74 Mn | ₹1,15 Mr | ₹566,44 Mn | ₹460,60 Mn | ₹385,49 Mn | ₹468,71 Mn | ₹455,63 Mn | ₹198,79 Mn | ₹50,23 Mn | ₹73,13 Mn | ₹477,63 Mn | ₹19,93 Mn | ₹43,40 Mn | ₹342,30 Mn | ₹479,66 Mn | ₹284,25 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 20,40 | 5,37 | 26,60 | 35,19 | 62,52 | 82,19 | 40,44 | 32,88 | 27,52 | 33,46 | 32,53 | 14,19 | 3,59 | 5,22 | 34,10 | 1,43 | 3,10 | 24,44 | 34,25 | 20,29 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹1,45 Mr | -₹3,16 Mr | -₹2,34 Mr | -₹1,77 Mr | -₹167,83 Mn | ₹939,70 Mn | -₹459,32 Mn | ₹367,08 Mn | ₹614,55 Mn | ₹275,28 Mn | ₹1,26 Mr | ₹395,26 Mn | ₹385,32 Mn | -₹32,53 Mn | ₹489,56 Mn | -₹55,41 Mn | -₹163,40 Mn | -₹2,99 Mr | -₹1,49 Mr | ₹283,75 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹2,00 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 44,0% | 43,9% | 36,0% | 22,9% | 16,7% | 11,7% | 14,5% | 8,7% | 6,5% | 13,1% | 16,1% | 34,6% | 40,6% | 40,0% | 42,2% | 51,7% | 56,1% | 51,9% | 43,0% | 16,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,37 | 0,32 | 0,55 | 0,68 | 0,80 | 0,88 | 0,78 | 1,05 | 1,02 | 0,93 | 1,17 | 0,79 | 0,66 | 0,84 | 0,83 | 0,57 | 0,50 | 0,30 | 0,55 | 1,05 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,85 | 0,70 | 1,06 | 1,04 | 1,05 | 1,01 | 0,74 | 0,87 | 0,76 | 0,66 | 0,77 | 0,58 | 0,52 | 0,66 | 0,68 | 0,45 | 0,39 | 0,25 | 0,28 | 0,23 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 38,9% | 23,8% | 32,2% | 36,0% | 41,8% | 45,0% | 36,9% | 38,4% | 42,4% | 43,5% | 53,7% | 47,5% | 40,8% | 43,8% | 45,2% | 39,4% | 29,8% | 32,2% | 34,6% | 25,3% |
| FAVÖK Marjı | 12,1% | 7,0% | 12,3% | 12,7% | 20,7% | 23,4% | 14,4% | 14,9% | 15,3% | 20,4% | 19,9% | 14,7% | 14,5% | 13,1% | 22,3% | 19,1% | 25,0% | 35,3% | 36,5% | 27,6% |
| Net Kâr Marjı | 4,5% | 1,4% | 4,7% | 6,3% | 11,1% | 15,2% | 10,2% | 7,1% | 6,8% | 9,4% | 7,9% | 4,5% | 1,3% | 1,5% | 9,4% | 0,6% | 1,5% | 18,4% | 22,9% | 16,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -22,8% | -60,0% | -29,3% | -22,7% | -2,1% | 12,4% | -8,3% | 5,6% | 10,8% | 5,5% | 21,8% | 9,0% | 9,9% | -0,7% | 9,6% | -1,6% | -5,5% | -161,1% | -71,2% | 16,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |