DHAMPURSUGDhampur Sugar Mills Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $103,63 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹24,51 Mr | ₹24,29 Mr | ₹23,91 Mr | ₹21,75 Mr | ₹22,50 Mr | ₹36,38 Mr | ₹40,59 Mr | ₹41,18 Mr | ₹33,19 Mr | ₹35,90 Mr | ₹33,41 Mr | ₹31,44 Mr | ₹27,35 Mr | ₹27,62 Mr | ₹21,38 Mr | ₹20,22 Mr | ₹16,97 Mr | ₹15,02 Mr | ₹14,58 Mr | ₹9,34 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹129,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹12,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹11,98 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹8,99 Mr | ₹9,36 Mr | ₹9,81 Mr | ₹7,44 Mr | ₹8,86 Mr | ₹11,58 Mr | ₹17,52 Mr | ₹18,24 Mr | ₹14,49 Mr | ₹19,15 Mr | ₹16,57 Mr | ₹16,10 Mr | ₹13,35 Mr | ₹14,39 Mr | ₹9,93 Mr | ₹8,94 Mr | ₹7,35 Mr | ₹9,01 Mr | ₹6,59 Mr | ₹3,28 Mr |
| Net Borç† | ₹6,23 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹19,66 Mr | ₹19,55 Mr | ₹21,67 Mr | ₹24,53 Mr | ₹18,80 Mr | ₹20,25 Mr | ₹33,44 Mr | ₹28,57 Mr | ₹33,40 Mr | ₹25,65 Mr | ₹22,23 Mr | ₹17,56 Mr | ₹18,02 Mr | ₹14,57 Mr | ₹15,11 Mr | ₹15,59 Mr | ₹9,34 Mr | ₹6,68 Mr | ₹5,95 Mr | ₹10,80 Mr |
| Brüt Kâr | ₹2,26 Mr | ₹2,20 Mr | ₹3,25 Mr | ₹3,61 Mr | ₹3,07 Mr | ₹2,11 Mr | ₹2,76 Mr | ₹4,66 Mr | ₹3,73 Mr | ₹5,44 Mr | ₹2,22 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,21 Mr | ₹2,02 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,57 Mr | -₹629,85 Mn | -₹204,30 Mn | ₹1,16 Mr |
| FAVÖK | ₹1,76 Mr | ₹1,74 Mr | ₹2,71 Mr | ₹3,15 Mr | ₹2,80 Mr | ₹1,55 Mr | ₹2,30 Mr | ₹4,47 Mr | ₹3,50 Mr | ₹4,99 Mr | ₹2,07 Mr | ₹1,14 Mr | ₹1,00 Mr | ₹1,98 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,36 Mr | ₹1,84 Mr | -₹178,25 Mn | -₹163,80 Mn | ₹1,20 Mr |
| Net Kâr | ₹651,00 Mn | ₹522,10 Mn | ₹1,34 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,44 Mr | ₹2,29 Mr | ₹2,17 Mr | ₹2,51 Mr | ₹1,52 Mr | ₹2,29 Mr | ₹258,80 Mn | -₹128,30 Mn | -₹783,50 Mn | ₹227,10 Mn | ₹296,30 Mn | ₹0,00 | ₹556,10 Mn | ₹36,10 Mn | -₹604,60 Mn | ₹1,16 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 10,09 | 7,98 | 20,27 | 23,72 | 21,70 | 34,52 | 32,61 | 37,81 | 22,85 | 35,21 | 4,13 | -2,54 | -14,04 | 3,61 | 5,43 | 1,52 | 10,25 | 0,63 | -12,90 | 27,52 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹41,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹1,78 Mr | ₹1,33 Mr | -₹1,68 Mr | ₹1,91 Mr | -₹1,35 Mr | ₹7,04 Mr | ₹1,58 Mr | -₹3,93 Mr | ₹5,34 Mr | -₹2,84 Mr | -₹427,80 Mn | -₹2,75 Mr | ₹1,06 Mr | -₹3,52 Mr | -₹999,00 Mn | -₹1,59 Mr | ₹2,07 Mr | -₹2,58 Mr | -₹4,13 Mr | -₹2,81 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹295,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 36,7% | 38,5% | 41,0% | 34,2% | 39,4% | 31,8% | 43,2% | 44,3% | 43,7% | 53,3% | 49,6% | 51,2% | 48,8% | 52,1% | 46,5% | 44,2% | 43,3% | 60,0% | 45,2% | 35,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,80 | 0,80 | 0,91 | 1,13 | 0,84 | 0,56 | 0,82 | 0,69 | 1,01 | 0,71 | 0,67 | 0,56 | 0,66 | 0,53 | 0,71 | 0,77 | 0,55 | 0,44 | 0,41 | 1,16 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,64 | 1,63 | 1,81 | 2,05 | 1,57 | 1,69 | 2,79 | 2,38 | 2,79 | 2,14 | 1,85 | 1,47 | 1,50 | 1,22 | 1,26 | 1,30 | 0,78 | 0,56 | 0,50 | 0,90 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,5% | 11,2% | 15,0% | 14,7% | 16,4% | 10,4% | 8,2% | 16,3% | 11,2% | 21,2% | 10,0% | 7,2% | 6,7% | 13,9% | 11,4% | 9,1% | 16,8% | -9,4% | -3,4% | 10,7% |
| FAVÖK Marjı | 9,0% | 8,9% | 12,5% | 12,8% | 14,9% | 7,6% | 6,9% | 15,7% | 10,5% | 19,5% | 9,3% | 6,5% | 5,5% | 13,6% | 12,0% | 8,7% | 19,7% | -2,7% | -2,8% | 11,1% |
| Net Kâr Marjı | 3,3% | 2,7% | 6,2% | 6,4% | 7,7% | 11,3% | 6,5% | 8,8% | 4,5% | 8,9% | 1,2% | -0,7% | -4,3% | 1,6% | 2,0% | 0,0% | 6,0% | 0,5% | -10,2% | 10,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,1% | 6,8% | -7,7% | 7,8% | -7,2% | 34,8% | 4,7% | -13,8% | 16,0% | -11,1% | -1,9% | -15,7% | 5,9% | -24,2% | -6,6% | -10,2% | 22,2% | -38,6% | -69,4% | -26,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |