DSSLDynacons Systems & Solutions Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $133,65 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹10,25 Mr | ₹7,82 Mr | ₹5,88 Mr | ₹4,03 Mr | ₹2,99 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,01 Mr | ₹697,71 Mn | ₹530,90 Mn | ₹497,31 Mn | ₹337,10 Mn | ₹344,98 Mn | ₹299,80 Mn | ₹271,73 Mn | ₹268,59 Mn | ₹532,33 Mn | ₹469,87 Mn | ₹412,93 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,12 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹7,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹3,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹2,37 Mr | ₹1,39 Mr | ₹357,68 Mn | ₹686,28 Mn | ₹641,45 Mn | ₹435,13 Mn | ₹371,96 Mn | ₹354,32 Mn | ₹354,71 Mn | ₹201,02 Mn | ₹208,68 Mn | ₹129,39 Mn | ₹138,91 Mn | ₹94,75 Mn | ₹73,97 Mn | ₹89,88 Mn | ₹99,36 Mn | ₹85,37 Mn | ₹39,24 Mn |
| Net Borç† | ₹1,25 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹14,24 Mr | ₹12,67 Mr | ₹10,24 Mr | ₹8,04 Mr | ₹6,54 Mr | ₹4,36 Mr | ₹3,29 Mr | ₹3,11 Mr | ₹2,14 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,24 Mr | ₹1,05 Mr | ₹773,18 Mn | ₹585,26 Mn | ₹519,39 Mn | ₹423,30 Mn | ₹589,50 Mn | ₹385,63 Mn | ₹431,23 Mn |
| Brüt Kâr | ₹1,55 Mr | ₹1,17 Mr | ₹885,49 Mn | ₹652,26 Mn | ₹366,44 Mn | ₹225,82 Mn | ₹208,73 Mn | ₹184,71 Mn | ₹114,25 Mn | ₹76,52 Mn | ₹60,10 Mn | ₹51,03 Mn | ₹40,05 Mn | ₹29,92 Mn | ₹35,29 Mn | ₹33,74 Mn | ₹32,95 Mn | ₹15,04 Mn | ₹20,43 Mn |
| FAVÖK | ₹1,50 Mr | ₹1,06 Mr | ₹785,96 Mn | ₹549,51 Mn | ₹307,88 Mn | ₹187,54 Mn | ₹146,57 Mn | ₹129,67 Mn | ₹68,84 Mn | ₹47,11 Mn | ₹41,70 Mn | ₹40,02 Mn | ₹34,64 Mn | ₹28,75 Mn | ₹34,67 Mn | ₹30,59 Mn | ₹36,42 Mn | ₹29,13 Mn | ₹26,86 Mn |
| Net Kâr | ₹847,35 Mn | ₹723,95 Mn | ₹538,33 Mn | ₹334,54 Mn | ₹164,29 Mn | ₹85,37 Mn | ₹57,14 Mn | ₹51,71 Mn | ₹20,96 Mn | ₹12,03 Mn | ₹9,12 Mn | ₹6,88 Mn | ₹5,79 Mn | ₹5,17 Mn | ₹10,31 Mn | ₹7,69 Mn | ₹7,20 Mn | ₹3,19 Mn | ₹3,13 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 66,58 | 56,87 | 42,37 | 27,70 | 13,57 | 7,29 | 6,23 | 6,42 | 2,28 | 1,31 | 1,54 | 1,16 | 0,98 | 0,87 | 1,74 | 1,30 | 1,25 | 0,50 | 0,53 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹85,04 Mn | ₹236,56 Mn | ₹199,12 Mn | ₹19,59 Mn | -₹247,09 Mn | -₹5,07 Mn | -₹33,37 Mn | -₹22,96 Mn | -₹170,40 Mn | ₹14,35 Mn | -₹78,02 Mn | ₹5,03 Mn | ₹19,66 Mn | -₹56,92 Mn | -₹8,41 Mn | -₹12,16 Mn | -₹21,15 Mn | -₹39,65 Mn | -₹26,29 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹650,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,1% | 17,7% | 6,1% | 17,0% | 21,4% | 24,0% | 30,2% | 35,0% | 50,8% | 37,9% | 42,0% | 38,4% | 40,3% | 31,6% | 27,2% | 33,5% | 18,7% | 18,2% | 9,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,39 | 1,62 | 1,74 | 2,00 | 2,18 | 2,41 | 2,67 | 3,07 | 3,06 | 2,98 | 2,50 | 3,11 | 2,24 | 1,95 | 1,91 | 1,58 | 1,11 | 0,82 | 1,04 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,52 | 4,02 | 3,25 | 2,55 | 2,07 | 1,38 | 1,04 | 0,99 | 0,68 | 0,50 | 0,39 | 0,33 | 0,25 | 0,19 | 0,16 | 0,13 | 0,19 | 0,12 | 0,14 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,9% | 9,2% | 8,6% | 8,1% | 5,6% | 5,2% | 6,3% | 5,9% | 5,3% | 4,8% | 4,8% | 4,9% | 5,2% | 5,1% | 6,8% | 8,0% | 5,6% | 3,9% | 4,7% |
| FAVÖK Marjı | 10,5% | 8,4% | 7,7% | 6,8% | 4,7% | 4,3% | 4,5% | 4,2% | 3,2% | 3,0% | 3,4% | 3,8% | 4,5% | 4,9% | 6,7% | 7,2% | 6,2% | 7,6% | 6,2% |
| Net Kâr Marjı | 5,9% | 5,7% | 5,3% | 4,2% | 2,5% | 2,0% | 1,7% | 1,7% | 1,0% | 0,8% | 0,7% | 0,7% | 0,7% | 0,9% | 2,0% | 1,8% | 1,2% | 0,8% | 0,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,6% | 1,9% | 1,9% | 0,2% | -3,8% | -0,1% | -1,0% | -0,7% | -8,0% | 0,9% | -6,3% | 0,5% | 2,5% | -9,7% | -1,6% | -2,9% | -3,6% | -10,3% | -6,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |