DWARKESHDwarikesh Sugar Industries Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $78,80 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹13,12 Mr | ₹14,77 Mr | ₹14,48 Mr | ₹13,43 Mr | ₹14,80 Mr | ₹15,08 Mr | ₹16,62 Mr | ₹14,28 Mr | ₹10,46 Mr | ₹10,79 Mr | ₹10,84 Mr | ₹10,95 Mr | ₹7,62 Mr | ₹8,56 Mr | ₹7,56 Mr | ₹7,09 Mr | — | ₹8,89 Mr | ₹7,55 Mr | ₹3,57 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹150,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹4,83 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹8,29 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹3,36 Mr | ₹5,07 Mr | ₹4,56 Mr | ₹3,75 Mr | ₹5,24 Mr | ₹6,09 Mr | ₹8,46 Mr | ₹6,56 Mr | ₹3,42 Mr | ₹5,33 Mr | ₹6,56 Mr | ₹6,24 Mr | ₹3,92 Mr | ₹5,25 Mr | ₹4,67 Mr | ₹4,53 Mr | — | ₹5,77 Mr | ₹4,71 Mr | ₹1,38 Mr |
| Net Borç† | ₹3,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹14,02 Mr | ₹13,59 Mr | ₹17,10 Mr | ₹21,03 Mr | ₹19,79 Mr | ₹18,39 Mr | ₹13,36 Mr | ₹10,84 Mr | ₹14,30 Mr | ₹11,90 Mr | ₹7,94 Mr | ₹7,57 Mr | ₹9,24 Mr | ₹6,90 Mr | ₹5,84 Mr | ₹5,55 Mr | ₹4,62 Mr | ₹2,73 Mr | ₹2,27 Mr | ₹2,35 Mr |
| Brüt Kâr | ₹941,47 Mn | ₹1,10 Mr | ₹2,02 Mr | ₹2,34 Mr | ₹2,95 Mr | ₹2,23 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,44 Mr | ₹1,38 Mr | ₹2,67 Mr | ₹1,05 Mr | ₹449,48 Mn | ₹442,74 Mn | ₹643,28 Mn | ₹513,25 Mn | ₹455,18 Mn | ₹1,39 Mr | ₹289,79 Mn | ₹91,99 Mn | ₹378,64 Mn |
| FAVÖK | ₹892,38 Mn | ₹1,19 Mr | ₹2,08 Mr | ₹2,13 Mr | ₹2,94 Mr | ₹2,05 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,45 Mr | ₹2,75 Mr | ₹1,08 Mr | ₹618,33 Mn | ₹550,65 Mn | ₹854,39 Mn | ₹659,95 Mn | ₹644,29 Mn | — | ₹494,10 Mn | ₹181,81 Mn | ₹454,37 Mn |
| Net Kâr | ₹308,38 Mn | ₹233,36 Mn | ₹835,17 Mn | ₹1,05 Mr | ₹1,55 Mr | ₹915,38 Mn | ₹734,54 Mn | ₹951,06 Mn | ₹1,01 Mr | ₹1,56 Mr | ₹389,66 Mn | -₹111,63 Mn | -₹193,60 Mn | -₹113,05 Mn | -₹131,63 Mn | -₹90,56 Mn | ₹250,77 Mn | -₹247,80 Mn | -₹62,83 Mn | ₹208,44 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,66 | 1,26 | 4,44 | 5,56 | 8,24 | 4,86 | 3,90 | 5,05 | 5,39 | 8,88 | 2,20 | -0,88 | -1,35 | -0,79 | -0,90 | -0,65 | 2,96 | -1,53 | -0,42 | 1,39 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹9,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹1,13 Mr | ₹370,10 Mn | -₹461,44 Mn | ₹1,93 Mr | ₹1,46 Mr | ₹2,34 Mr | -₹1,32 Mr | -₹3,16 Mr | ₹2,14 Mr | ₹854,16 Mn | -₹289,69 Mn | -₹2,34 Mr | ₹1,29 Mr | -₹725,97 Mn | -₹132,85 Mn | -₹90,47 Mn | — | -₹1,61 Mr | -₹3,21 Mr | -₹739,86 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹70,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,6% | 34,3% | 31,5% | 27,9% | 35,4% | 40,4% | 50,9% | 45,9% | 32,7% | 49,4% | 60,5% | 57,0% | 51,5% | 61,3% | 61,8% | 64,0% | — | 64,9% | 62,4% | 38,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,07 | 0,92 | 1,18 | 1,57 | 1,34 | 1,22 | 0,80 | 0,76 | 1,37 | 1,10 | 0,73 | 0,69 | 1,21 | 0,81 | 0,77 | 0,78 | — | 0,31 | 0,30 | 0,66 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,69 | 1,64 | 2,06 | 2,54 | 2,39 | 2,22 | 1,61 | 1,31 | 1,73 | 1,44 | 0,96 | 0,91 | 1,11 | 0,83 | 0,70 | 0,67 | 0,56 | 0,33 | 0,27 | 0,28 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 6,7% | 8,1% | 11,8% | 11,1% | 14,9% | 12,1% | 11,1% | 13,3% | 9,6% | 22,4% | 13,2% | 5,9% | 4,8% | 9,3% | 8,8% | 8,2% | 30,1% | 10,6% | 4,1% | 16,1% |
| FAVÖK Marjı | 6,4% | 8,8% | 12,2% | 10,1% | 14,9% | 11,1% | 10,4% | 12,5% | 10,2% | 23,1% | 13,6% | 8,2% | 6,0% | 12,4% | 11,3% | 11,6% | — | 18,1% | 8,0% | 19,4% |
| Net Kâr Marjı | 2,2% | 1,7% | 4,9% | 5,0% | 7,8% | 5,0% | 5,5% | 8,8% | 7,1% | 13,1% | 4,9% | -1,5% | -2,1% | -1,6% | -2,3% | -1,6% | 5,4% | -9,1% | -2,8% | 8,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,1% | 2,7% | -2,7% | 9,2% | 7,4% | 12,7% | -9,9% | -29,1% | 15,0% | 7,2% | -3,6% | -30,9% | 13,9% | -10,5% | -2,3% | -1,6% | — | -59,2% | -141,4% | -31,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |