EIHAHOTELSEIH Associated Hotels Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $190,94 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹7,26 Mr | ₹6,53 Mr | ₹5,68 Mr | ₹5,06 Mr | ₹4,23 Mr | ₹4,04 Mr | ₹4,51 Mr | ₹4,21 Mr | ₹3,94 Mr | ₹3,72 Mr | ₹3,62 Mr | ₹4,01 Mr | ₹3,77 Mr | ₹3,80 Mr | ₹4,17 Mr | ₹4,22 Mr | ₹4,26 Mr | ₹4,29 Mr | ₹4,44 Mr | ₹4,14 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹51,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹6,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹42,89 Mn | ₹42,70 Mn | ₹40,42 Mn | ₹50,19 Mn | ₹19,68 Mn | ₹22,07 Mn | ₹27,49 Mn | ₹14,53 Mn | ₹15,85 Mn | ₹10,12 Mn | ₹351,59 Mn | ₹628,03 Mn | ₹737,76 Mn | ₹1,02 Mr | ₹2,31 Mr | ₹2,43 Mr | ₹2,58 Mr | ₹2,63 Mr | ₹2,71 Mr | ₹2,76 Mr |
| Net Borç† | -₹2,12 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹3,84 Mr | ₹4,08 Mr | ₹3,85 Mr | ₹3,37 Mr | ₹1,95 Mr | ₹1,01 Mr | ₹2,49 Mr | ₹2,64 Mr | ₹2,64 Mr | ₹2,63 Mr | ₹2,45 Mr | ₹2,30 Mr | ₹2,15 Mr | ₹2,09 Mr | ₹1,97 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,85 Mr | ₹1,66 Mr |
| Brüt Kâr | ₹2,02 Mr | ₹2,14 Mr | ₹1,95 Mr | ₹1,64 Mr | ₹667,91 Mn | -₹52,56 Mn | ₹978,96 Mn | ₹1,12 Mr | ₹1,16 Mr | ₹1,20 Mr | ₹1,13 Mr | ₹1,06 Mr | ₹1,02 Mr | ₹984,48 Mn | ₹923,10 Mn | ₹795,09 Mn | ₹686,18 Mn | ₹936,42 Mn | ₹542,43 Mn | ₹1,15 Mr |
| FAVÖK | ₹1,24 Mr | ₹1,34 Mr | ₹1,21 Mr | ₹960,62 Mn | ₹331,14 Mn | -₹165,81 Mn | ₹542,63 Mn | ₹662,82 Mn | ₹697,03 Mn | ₹742,04 Mn | ₹741,69 Mn | ₹682,06 Mn | ₹627,44 Mn | ₹629,05 Mn | ₹566,35 Mn | ₹541,29 Mn | ₹475,19 Mn | ₹522,76 Mn | ₹625,12 Mn | ₹517,64 Mn |
| Net Kâr | ₹871,74 Mn | ₹918,47 Mn | ₹810,25 Mn | ₹646,17 Mn | ₹128,82 Mn | -₹267,42 Mn | ₹379,64 Mn | ₹379,38 Mn | ₹377,94 Mn | ₹427,80 Mn | ₹389,39 Mn | ₹247,27 Mn | ₹235,61 Mn | ₹205,02 Mn | ₹120,41 Mn | ₹93,23 Mn | ₹24,85 Mn | ₹74,41 Mn | ₹98,50 Mn | ₹109,38 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 14,31 | 15,07 | 13,30 | 10,60 | 2,11 | -4,39 | 6,23 | 6,23 | 6,20 | 7,02 | 6,39 | 4,06 | 3,87 | 4,01 | 2,69 | 2,08 | 0,56 | 1,66 | 2,13 | 2,42 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹443,87 Mn | ₹836,85 Mn | ₹404,23 Mn | ₹714,48 Mn | ₹222,72 Mn | -₹340,72 Mn | ₹218,61 Mn | ₹375,00 Mn | ₹461,08 Mn | ₹621,87 Mn | ₹451,00 Mn | ₹189,01 Mn | ₹315,13 Mn | ₹225,45 Mn | ₹144,16 Mn | ₹190,16 Mn | ₹87,44 Mn | — | ₹139,79 Mn | ₹177,56 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹605,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,6% | 0,7% | 0,7% | 1,0% | 0,5% | 0,5% | 0,6% | 0,3% | 0,4% | 0,3% | 9,7% | 15,6% | 19,6% | 26,8% | 55,4% | 57,6% | 60,5% | 61,1% | 60,9% | 66,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,53 | 0,63 | 0,68 | 0,67 | 0,46 | 0,25 | 0,55 | 0,63 | 0,67 | 0,71 | 0,68 | 0,57 | 0,57 | 0,55 | 0,47 | 0,43 | 0,37 | 0,39 | 0,42 | 0,40 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,64 | 0,68 | 0,64 | 0,56 | 0,32 | 0,17 | 0,41 | 0,44 | 0,44 | 0,44 | 0,41 | 0,38 | 0,36 | 0,35 | 0,33 | 0,30 | 0,26 | 0,28 | 0,31 | 0,28 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 52,8% | 52,4% | 50,8% | 48,8% | 34,2% | -5,2% | 39,3% | 42,4% | 43,9% | 45,4% | 46,1% | 45,9% | 47,6% | 47,2% | 46,9% | 43,9% | 44,1% | 56,2% | 29,3% | 69,0% |
| FAVÖK Marjı | 32,4% | 32,8% | 31,5% | 28,5% | 17,0% | -16,4% | 21,8% | 25,1% | 26,5% | 28,2% | 30,2% | 29,6% | 29,2% | 30,1% | 28,8% | 29,9% | 30,5% | 31,4% | 33,8% | 31,1% |
| Net Kâr Marjı | 22,7% | 22,5% | 21,1% | 19,2% | 6,6% | -26,4% | 15,2% | 14,4% | 14,3% | 16,2% | 15,9% | 10,7% | 11,0% | 9,8% | 6,1% | 5,1% | 1,6% | 4,5% | 5,3% | 6,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,6% | 20,5% | 10,5% | 21,2% | 11,4% | -33,6% | 8,8% | 14,2% | 17,5% | 23,6% | 18,4% | 8,2% | 14,7% | 10,8% | 7,3% | 10,5% | 5,6% | — | 7,6% | 10,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |