ELANTASELANTAS Beck India Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,17 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹11,70 Mr | ₹10,18 Mr | ₹8,83 Mr | ₹7,21 Mr | ₹6,22 Mr | ₹5,40 Mr | ₹4,60 Mr | ₹4,19 Mr | ₹3,52 Mr | ₹2,94 Mr | ₹2,38 Mr | ₹1,94 Mr | ₹2,03 Mr | ₹2,56 Mr | ₹2,27 Mr | ₹2,02 Mr | ₹1,66 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,02 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹661,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,62 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹10,08 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | -₹6,61 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹8,48 Mr | ₹7,49 Mr | ₹6,80 Mr | ₹6,45 Mr | ₹5,21 Mr | ₹3,83 Mr | ₹3,94 Mr | ₹4,09 Mr | ₹3,83 Mr | ₹3,65 Mr | ₹3,43 Mr | ₹3,40 Mr | ₹3,03 Mr | ₹2,73 Mr | ₹2,67 Mr | ₹2,51 Mr | ₹1,95 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,70 Mr | ₹1,44 Mr |
| Brüt Kâr | ₹2,20 Mr | ₹1,88 Mr | ₹1,84 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,10 Mr | ₹999,79 Mn | ₹918,38 Mn | ₹988,54 Mn | ₹1,09 Mr | ₹1,09 Mr | ₹889,19 Mn | ₹666,50 Mn | ₹603,56 Mn | ₹498,21 Mn | ₹511,00 Mn | ₹641,19 Mn | ₹577,28 Mn | ₹398,38 Mn | ₹425,71 Mn | ₹385,97 Mn |
| FAVÖK | ₹1,75 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,15 Mr | ₹800,95 Mn | ₹718,40 Mn | ₹554,53 Mn | ₹673,07 Mn | ₹794,92 Mn | ₹797,57 Mn | ₹624,09 Mn | ₹413,46 Mn | ₹400,35 Mn | ₹307,29 Mn | ₹328,12 Mn | ₹458,41 Mn | ₹430,94 Mn | ₹264,88 Mn | ₹281,99 Mn | ₹229,00 Mn |
| Net Kâr | ₹1,48 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,37 Mr | ₹977,81 Mn | ₹668,82 Mn | ₹617,64 Mn | ₹495,61 Mn | ₹657,85 Mn | ₹550,82 Mn | ₹544,88 Mn | ₹417,56 Mn | ₹316,06 Mn | ₹317,51 Mn | ₹275,76 Mn | ₹247,38 Mn | ₹323,94 Mn | ₹316,20 Mn | ₹196,14 Mn | ₹202,34 Mn | ₹168,85 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 186,41 | 176,05 | 173,18 | 123,34 | 84,36 | 77,91 | 62,52 | 82,98 | 69,48 | 68,73 | 52,67 | 39,87 | 40,05 | 34,78 | 31,20 | 40,86 | 39,89 | 24,74 | 25,52 | 21,30 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹90,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹1,00 Mr | -₹709,67 Mn | ₹1,23 Mr | ₹770,83 Mn | ₹193,31 Mn | ₹663,19 Mn | ₹474,38 Mn | ₹182,18 Mn | ₹373,01 Mn | ₹556,38 Mn | ₹422,79 Mn | ₹291,09 Mn | ₹213,29 Mn | ₹211,34 Mn | ₹204,90 Mn | ₹103,49 Mn | ₹350,30 Mn | ₹163,34 Mn | ₹97,71 Mn | ₹40,97 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹308,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,72 | 0,74 | 0,77 | 0,89 | 0,84 | 0,71 | 0,86 | 0,98 | 1,09 | 1,24 | 1,44 | 1,75 | 1,49 | 1,07 | 1,18 | 1,24 | 1,17 | 1,37 | 1,39 | 1,42 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,84 | 0,74 | 0,67 | 0,64 | 0,52 | 0,38 | 0,39 | 0,41 | 0,38 | 0,36 | 0,34 | 0,34 | 0,30 | 0,27 | 0,26 | 0,25 | 0,19 | 0,18 | 0,17 | 0,14 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 26,0% | 25,1% | 27,1% | 22,6% | 21,2% | 26,1% | 23,3% | 24,2% | 28,4% | 29,8% | 25,9% | 19,6% | 19,9% | 18,2% | 19,2% | 25,5% | 29,6% | 22,0% | 25,0% | 26,8% |
| FAVÖK Marjı | 20,7% | 19,8% | 21,3% | 17,9% | 15,4% | 18,8% | 14,1% | 16,5% | 20,8% | 21,8% | 18,2% | 12,2% | 13,2% | 11,2% | 12,3% | 18,2% | 22,1% | 14,6% | 16,5% | 15,9% |
| Net Kâr Marjı | 17,4% | 18,6% | 20,2% | 15,2% | 12,8% | 16,1% | 12,6% | 16,1% | 14,4% | 14,9% | 12,2% | 9,3% | 10,5% | 10,1% | 9,3% | 12,9% | 16,2% | 10,8% | 11,9% | 11,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,8% | -9,5% | 18,1% | 12,0% | 3,7% | 17,3% | 12,0% | 4,5% | 9,8% | 15,2% | 12,3% | 8,6% | 7,0% | 7,7% | 7,7% | 4,1% | 18,0% | 9,0% | 5,7% | 2,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1178,90 | +%1,05 | |
| Bharti Airtel Limited | 1819,80 | +%0,74 | |
| HDFC Bank Limited | 712,65 | -%0,19 | |
| ICICI Bank Limited | 1348,70 | -%0,85 | |
| State Bank of India | 948,05 | -%0,94 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2307,90 | +%1,70 | |
| Bajaj Finance Limited | 966,95 | -%1,61 |