ELLENEllenbarrie Industrial Gases Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $543,66 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹12,99 Mr | ₹8,46 Mr | ₹6,73 Mr | ₹5,51 Mr | ₹3,96 Mr | ₹3,59 Mr | ₹3,38 Mr | ₹2,82 Mr | ₹2,57 Mr | ₹2,26 Mr | ₹2,29 Mr | ₹2,38 Mr | ₹1,85 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,09 Mr | ₹560,96 Mn | ₹533,17 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹12,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹3,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹9,77 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,84 Mr | ₹2,47 Mr | ₹1,78 Mr | ₹1,03 Mr | ₹107,10 Mn | ₹1,33 Mr | ₹1,36 Mr | ₹2,14 Mr | ₹2,10 Mr | ₹1,88 Mr | ₹1,78 Mr | ₹2,03 Mr | ₹1,39 Mr | ₹914,52 Mn | ₹874,93 Mn | ₹817,34 Mn | ₹806,77 Mn | ₹689,71 Mn | ₹297,11 Mn | ₹305,08 Mn |
| Net Borç† | ₹292,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹3,42 Mr | ₹3,12 Mr | ₹2,69 Mr | ₹2,05 Mr | ₹2,47 Mr | ₹1,75 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,16 Mr | ₹913,28 Mn | ₹823,36 Mn | ₹627,55 Mn | ₹741,68 Mn | ₹670,50 Mn | ₹596,77 Mn | ₹472,67 Mn | ₹459,97 Mn | ₹436,66 Mn | ₹275,78 Mn |
| Brüt Kâr | ₹1,57 Mr | ₹1,35 Mr | ₹976,56 Mn | ₹665,45 Mn | ₹1,15 Mr | ₹693,50 Mn | ₹643,40 Mn | ₹517,60 Mn | ₹366,46 Mn | ₹308,98 Mn | ₹82,78 Mn | ₹75,00 Mn | ₹20,61 Mn | ₹50,29 Mn | ₹88,74 Mn | ₹114,18 Mn | ₹89,05 Mn | ₹128,33 Mn | ₹69,32 Mn | ₹9,41 Mn |
| FAVÖK | ₹1,21 Mr | ₹1,11 Mr | ₹625,63 Mn | ₹346,49 Mn | ₹630,10 Mn | ₹462,00 Mn | ₹250,80 Mn | ₹303,40 Mn | ₹196,81 Mn | ₹171,18 Mn | ₹37,43 Mn | ₹34,65 Mn | ₹20,19 Mn | ₹49,50 Mn | ₹107,68 Mn | ₹97,20 Mn | ₹124,53 Mn | ₹136,51 Mn | ₹89,23 Mn | ₹19,47 Mn |
| Net Kâr | ₹1,04 Mr | ₹832,89 Mn | ₹452,89 Mn | ₹281,42 Mn | ₹442,00 Mn | ₹240,50 Mn | ₹894,20 Mn | ₹73,90 Mn | ₹24,95 Mn | ₹3,88 Mn | -₹133,17 Mn | -₹86,76 Mn | -₹271,72 Mn | ₹4,56 Mn | ₹9,35 Mn | ₹33,50 Mn | ₹16,50 Mn | ₹41,80 Mn | ₹50,59 Mn | ₹8,33 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 7,54 | 6,36 | 3,46 | 2,15 | 67,51 | 36,73 | 136,59 | 11,32 | 3,81 | 0,59 | -20,34 | -13,25 | -41,51 | 0,70 | 1,43 | 5,12 | 2,52 | 6,38 | 7,73 | 1,27 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹26,67 Mn | -₹539,17 Mn | -₹351,33 Mn | -₹508,01 Mn | ₹163,60 Mn | ₹248,90 Mn | ₹754,10 Mn | ₹134,60 Mn | -₹366,44 Mn | ₹169,09 Mn | -₹43,33 Mn | -₹617,60 Mn | -₹555,21 Mn | -₹23,41 Mn | ₹31,69 Mn | ₹2,45 Mn | -₹520,39 Mn | -₹355,16 Mn | ₹54,37 Mn | -₹330,79 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,58 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,2% | 29,2% | 26,5% | 18,8% | 2,7% | 37,0% | 40,2% | 75,8% | 81,7% | 83,2% | 77,8% | 85,1% | 75,2% | 64,0% | 64,0% | 63,8% | 65,5% | 63,5% | 53,0% | 57,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,26 | 0,37 | 0,40 | 0,37 | 0,62 | 0,49 | 0,51 | 0,55 | 0,48 | 0,51 | 0,40 | 0,35 | 0,34 | 0,52 | 0,49 | 0,47 | 0,38 | 0,42 | 0,78 | 0,52 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,35 | 0,32 | 0,28 | 0,21 | 0,25 | 0,18 | 0,18 | 0,16 | 0,13 | 0,12 | 0,09 | 0,08 | 0,06 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 46,0% | 43,2% | 36,2% | 32,4% | 46,4% | 39,6% | 36,9% | 33,5% | 29,8% | 26,7% | 9,1% | 9,1% | 3,3% | 6,8% | 13,2% | 19,1% | 18,8% | 27,9% | 15,9% | 3,4% |
| FAVÖK Marjı | 35,6% | 35,5% | 23,2% | 16,9% | 25,5% | 26,4% | 14,4% | 19,7% | 16,0% | 14,8% | 4,1% | 4,2% | 3,2% | 6,7% | 16,1% | 16,3% | 26,3% | 29,7% | 20,4% | 7,1% |
| Net Kâr Marjı | 30,6% | 26,7% | 16,8% | 13,7% | 17,9% | 13,7% | 51,3% | 4,8% | 2,0% | 0,3% | -14,6% | -10,5% | -43,3% | 0,6% | 1,4% | 5,6% | 3,5% | 9,1% | 11,6% | 3,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,8% | -17,3% | -13,0% | -24,8% | 6,6% | 14,2% | 43,3% | 8,7% | -29,8% | 14,6% | -4,7% | -75,0% | -88,5% | -3,2% | 4,7% | 0,4% | -110,1% | -77,2% | 12,5% | -119,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |