ELPROINTLElpro International Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $301,13 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹36,18 Mr | ₹34,01 Mr | ₹21,27 Mr | ₹15,13 Mr | ₹13,80 Mr | ₹4,59 Mr | ₹4,41 Mr | ₹4,30 Mr | ₹3,16 Mr | ₹2,70 Mr | ₹4,31 Mr | ₹4,08 Mr | ₹3,92 Mr | ₹3,79 Mr | ₹3,62 Mr | ₹4,04 Mr | ₹4,55 Mr | ₹3,73 Mr | ₹2,68 Mr | ₹1,09 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹157,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹15,87 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹20,30 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹12,09 Mr | ₹10,10 Mr | ₹3,65 Mr | ₹1,28 Mr | ₹564,03 Mn | ₹2,21 Mr | ₹2,31 Mr | ₹1,65 Mr | ₹2,64 Mr | ₹2,05 Mr | ₹1,51 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,10 Mr | ₹918,66 Mn | ₹644,41 Mn | ₹777,20 Mn | ₹861,47 Mn | ₹1,01 Mr | ₹1,21 Mr | ₹214,13 Mn |
| Net Borç† | ₹8,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹5,28 Mr | ₹3,90 Mr | ₹2,29 Mr | ₹1,23 Mr | ₹724,17 Mn | ₹631,53 Mn | ₹1,10 Mr | ₹411,77 Mn | ₹577,73 Mn | ₹510,99 Mn | ₹448,20 Mn | ₹366,64 Mn | ₹284,82 Mn | ₹340,03 Mn | ₹314,50 Mn | ₹346,09 Mn | ₹289,88 Mn | ₹126,31 Mn | ₹274,99 Mn | ₹324,97 Mn |
| Brüt Kâr | ₹1,88 Mr | ₹1,03 Mr | ₹1,04 Mr | ₹626,52 Mn | ₹420,44 Mn | ₹328,48 Mn | ₹428,69 Mn | ₹233,37 Mn | ₹381,76 Mn | ₹248,00 Mn | ₹177,63 Mn | ₹189,49 Mn | ₹132,13 Mn | ₹159,79 Mn | ₹144,96 Mn | ₹128,26 Mn | ₹114,94 Mn | ₹94,83 Mn | ₹42,12 Mn | ₹63,63 Mn |
| FAVÖK | ₹1,61 Mr | ₹814,08 Mn | ₹802,84 Mn | ₹494,86 Mn | ₹349,26 Mn | ₹311,25 Mn | ₹340,51 Mn | ₹159,64 Mn | ₹344,75 Mn | ₹225,54 Mn | ₹149,74 Mn | ₹157,70 Mn | ₹103,25 Mn | ₹144,95 Mn | ₹119,72 Mn | ₹112,24 Mn | ₹111,51 Mn | ₹96,10 Mn | -₹2,22 Mn | ₹23,02 Mn |
| Net Kâr | ₹873,75 Mn | ₹661,11 Mn | ₹854,87 Mn | ₹479,37 Mn | ₹10,57 Mr | ₹197,41 Mn | ₹139,72 Mn | ₹999,20 Mn | ₹184,99 Mn | ₹58,59 Mn | -₹36,85 Mn | -₹22,54 Mn | -₹42,60 Mn | ₹60,70 Mn | -₹25,93 Mn | ₹50,65 Mn | -₹86,26 Mn | -₹32,99 Mn | -₹175,39 Mn | -₹67,39 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 5,16 | 3,90 | 5,04 | 2,83 | 62,35 | 1,16 | 0,82 | 5,90 | 1,34 | 0,39 | -0,24 | -0,15 | -0,28 | 0,40 | -0,17 | 0,33 | -0,59 | -0,26 | -1,50 | -0,58 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹1,29 Mr | -₹969,59 Mn | ₹20,69 Mn | -₹3,58 Mr | -₹1,81 Mr | -₹32,98 Mn | -₹216,36 Mn | -₹1,31 Mr | ₹37,51 Mn | -₹4,92 Mn | -₹73,49 Mn | -₹215,22 Mn | -₹206,81 Mn | -₹1,07 Mr | ₹1,20 Mr | -₹823,02 Mn | ₹334,75 Mn | ₹894,00 Mn | -₹1,09 Mr | ₹34,68 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 33,4% | 29,7% | 17,2% | 8,4% | 4,1% | 48,1% | 52,4% | 38,3% | 83,3% | 75,9% | 35,1% | 31,0% | 28,1% | 24,2% | 17,8% | 19,2% | 18,9% | 27,0% | 45,1% | 19,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,15 | 0,11 | 0,11 | 0,08 | 0,05 | 0,14 | 0,25 | 0,10 | 0,18 | 0,19 | 0,10 | 0,09 | 0,07 | 0,09 | 0,09 | 0,09 | 0,06 | 0,03 | 0,10 | 0,30 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,26 | 0,19 | 0,11 | 0,06 | 0,04 | 0,03 | 0,05 | 0,02 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 35,6% | 26,4% | 45,4% | 50,9% | 58,1% | 52,0% | 39,0% | 56,7% | 66,1% | 48,5% | 39,6% | 51,7% | 46,4% | 47,0% | 46,1% | 37,1% | 39,6% | 75,1% | 15,3% | 19,6% |
| FAVÖK Marjı | 30,5% | 20,9% | 35,1% | 40,2% | 48,2% | 49,3% | 31,0% | 38,8% | 59,7% | 44,1% | 33,4% | 43,0% | 36,3% | 42,6% | 38,1% | 32,4% | 38,5% | 76,1% | -0,8% | 7,1% |
| Net Kâr Marjı | 16,5% | 16,9% | 37,4% | 38,9% | 1.459,2% | 31,3% | 12,7% | 242,7% | 32,0% | 11,5% | -8,2% | -6,1% | -15,0% | 17,9% | -8,2% | 14,6% | -29,8% | -26,1% | -63,8% | -20,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -24,4% | -24,8% | 0,9% | -290,8% | -249,3% | -5,2% | -19,7% | -317,1% | 6,5% | -1,0% | -16,4% | -58,7% | -72,6% | -313,7% | 382,3% | -237,8% | 115,5% | 707,8% | -398,1% | 10,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1215,00 | +%3,44 | |
| Bharti Airtel Limited | 1854,00 | +%3,31 | |
| HDFC Bank Limited | 726,85 | +%2,27 | |
| ICICI Bank Limited | 1389,40 | +%3,80 | |
| State Bank of India | 960,00 | +%0,53 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2350,00 | +%1,96 | |
| Bajaj Finance Limited | 965,25 | +%0,86 |