EMBDLEmbassy Developments Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $773,42 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹215,38 Mr | ₹204,84 Mr | ₹99,39 Mr | ₹65,07 Mr | ₹77,51 Mr | ₹87,57 Mr | ₹112,87 Mr | ₹162,22 Mr | ₹200,80 Mr | ₹185,70 Mr | ₹181,24 Mr | ₹168,47 Mr | ₹134,72 Mr | ₹128,38 Mr | ₹121,87 Mr | ₹184,14 Mr | ₹136,66 Mr | ₹85,71 Mr | ₹82,19 Mr | ₹24,02 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹7,79 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹115,74 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹99,64 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹53,22 Mr | ₹46,13 Mr | ₹77,49 Mr | ₹2,68 Mr | ₹13,29 Mr | ₹12,23 Mr | ₹27,37 Mr | ₹59,84 Mr | ₹66,00 Mr | ₹74,92 Mr | ₹69,17 Mr | ₹55,73 Mr | ₹24,28 Mr | ₹18,28 Mr | ₹18,89 Mr | ₹30,67 Mr | ₹9,40 Mr | ₹9,87 Mr | ₹3,39 Mr | ₹1,42 Mr |
| Net Borç† | ₹41,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹18,10 Mr | ₹21,95 Mr | ₹12,16 Mr | ₹4,17 Mr | ₹14,67 Mr | ₹15,26 Mr | ₹11,55 Mr | ₹47,62 Mr | ₹13,76 Mr | ₹27,17 Mr | ₹30,34 Mr | ₹26,81 Mr | ₹17,97 Mr | ₹13,41 Mr | ₹14,42 Mr | ₹14,95 Mr | ₹2,70 Mr | ₹4,30 Mr | ₹3,90 Mr | ₹454,87 Mn |
| Brüt Kâr | ₹1,51 Mr | ₹5,73 Mr | ₹3,17 Mr | -₹2,36 Mr | ₹2,58 Mr | ₹4,03 Mr | -₹5,88 Mr | ₹19,30 Mr | ₹9,04 Mr | ₹12,54 Mr | ₹11,28 Mr | ₹8,27 Mr | ₹8,19 Mr | ₹6,57 Mr | ₹5,40 Mr | ₹4,53 Mr | ₹1,23 Mr | ₹2,25 Mr | ₹2,90 Mr | ₹408,39 Mn |
| FAVÖK | -₹3,60 Mr | ₹3,25 Mr | ₹708,28 Mn | -₹1,36 Mr | ₹299,20 Mn | ₹2,11 Mr | -₹12,12 Mr | ₹8,74 Mr | ₹4,57 Mr | ₹10,63 Mr | ₹9,87 Mr | ₹6,55 Mr | ₹6,02 Mr | ₹5,10 Mr | ₹4,30 Mr | ₹3,87 Mr | ₹657,55 Mn | ₹1,65 Mr | ₹2,51 Mr | ₹353,28 Mn |
| Net Kâr | -₹8,73 Mr | ₹2,00 Mr | -₹4,97 Mr | -₹6,08 Mr | -₹1,37 Mr | ₹43,02 Mn | ₹1,21 Mr | ₹5,04 Mr | ₹23,73 Mr | ₹3,97 Mr | ₹2,96 Mr | ₹2,48 Mr | ₹2,24 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,66 Mr | ₹1,60 Mr | -₹160,20 Mn | ₹294,75 Mn | ₹4,00 Mr | ₹139,78 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -6,43 | 2,65 | -9,19 | -11,29 | -3,00 | 0,10 | 2,66 | 11,04 | 49,35 | 8,60 | 7,25 | 5,83 | 5,28 | 3,73 | 3,72 | 3,70 | -0,87 | 0,16 | 15,57 | 0,03 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹5,18 Mr | ₹8,63 Mr | ₹1,73 Mr | -₹4,32 Mr | -₹4,01 Mr | ₹6,76 Mr | -₹8,87 Mr | -₹19,04 Mr | -₹20,41 Mr | -₹2,39 Mr | -₹871,95 Mn | -₹33,37 Mr | -₹4,33 Mr | ₹6,40 Mr | -₹13,74 Mr | -₹33,93 Mr | -₹7,95 Mr | -₹14,29 Mr | -₹41,22 Mr | -₹5,53 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹438,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 24,7% | 22,5% | 78,0% | 4,1% | 17,1% | 14,0% | 24,3% | 36,9% | 32,9% | 40,3% | 38,2% | 33,1% | 18,0% | 14,2% | 15,5% | 16,7% | 6,9% | 11,5% | 4,1% | 5,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,08 | 0,11 | 0,12 | 0,06 | 0,19 | 0,17 | 0,10 | 0,29 | 0,07 | 0,15 | 0,17 | 0,16 | 0,13 | 0,10 | 0,12 | 0,08 | 0,02 | 0,05 | 0,05 | 0,02 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,18 | 0,22 | 0,12 | 0,04 | 0,15 | 0,15 | 0,12 | 0,48 | 0,14 | 0,27 | 0,30 | 0,27 | 0,18 | 0,13 | 0,14 | 0,15 | 0,03 | 0,04 | 0,04 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,3% | 26,1% | 26,1% | -56,5% | 17,6% | 26,4% | -51,0% | 40,5% | 65,7% | 46,2% | 37,2% | 30,8% | 45,6% | 48,9% | 37,5% | 30,3% | 45,6% | 52,2% | 74,4% | 89,8% |
| FAVÖK Marjı | -19,9% | 14,8% | 5,8% | -32,7% | 2,0% | 13,8% | -105,0% | 18,4% | 33,2% | 39,1% | 32,5% | 24,4% | 33,5% | 38,0% | 29,8% | 25,9% | 24,4% | 38,3% | 64,4% | 77,7% |
| Net Kâr Marjı | -48,2% | 9,1% | -40,9% | -145,8% | -9,3% | 0,3% | 10,5% | 10,6% | 172,4% | 14,6% | 9,8% | 9,3% | 12,5% | 13,0% | 11,5% | 10,7% | -5,9% | 6,9% | 102,6% | 30,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -28,6% | 39,3% | 14,3% | -103,4% | -27,3% | 44,3% | -76,8% | -40,0% | -148,3% | -8,8% | -2,9% | -124,4% | -24,1% | 47,7% | -95,3% | -227,0% | -294,7% | -332,4% | -1.056,5% | -1.216,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,50 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1866,30 | +%4,00 | |
| HDFC Bank Limited | 723,00 | +%1,73 | |
| ICICI Bank Limited | 1366,10 | +%2,05 | |
| State Bank of India | 955,05 | +%0,02 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2361,90 | +%2,47 | |
| Bajaj Finance Limited | 964,00 | +%0,73 |