ENGINERSINEngineers India Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,55 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹59,28 Mr | ₹53,16 Mr | ₹47,91 Mr | ₹44,29 Mr | ₹42,11 Mr | ₹44,63 Mr | ₹51,17 Mr | ₹47,87 Mr | ₹51,16 Mr | ₹48,83 Mr | ₹46,92 Mr | ₹46,55 Mr | ₹46,33 Mr | ₹48,25 Mr | ₹46,53 Mr | ₹42,58 Mr | ₹34,47 Mr | ₹34,48 Mr | ₹21,56 Mr | ₹19,88 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹993,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹27,82 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹31,46 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹168,02 Mn | ₹221,36 Mn | ₹330,16 Mn | ₹188,81 Mn | ₹37,22 Mn | ₹40,20 Mn | ₹49,24 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹5,00 Mn | ₹1,65 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | -₹14,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹39,28 Mr | ₹30,88 Mr | ₹32,81 Mr | ₹33,30 Mr | ₹29,02 Mr | ₹31,44 Mr | ₹32,21 Mr | ₹24,71 Mr | ₹18,30 Mr | ₹14,73 Mr | ₹15,38 Mr | ₹17,47 Mr | ₹19,07 Mr | ₹24,75 Mr | ₹39,23 Mr | ₹26,78 Mr | ₹20,04 Mr | ₹15,51 Mr | ₹7,38 Mr | ₹5,82 Mr |
| Brüt Kâr | ₹10,00 Mr | ₹6,94 Mr | ₹5,49 Mr | ₹4,93 Mr | ₹5,60 Mr | ₹5,64 Mr | ₹7,33 Mr | ₹5,64 Mr | ₹6,69 Mr | ₹4,38 Mr | ₹3,07 Mr | ₹4,90 Mr | ₹5,71 Mr | ₹7,94 Mr | ₹9,41 Mr | ₹8,32 Mr | ₹9,43 Mr | ₹6,45 Mr | ₹3,66 Mr | ₹2,80 Mr |
| FAVÖK | ₹7,03 Mr | ₹5,23 Mr | ₹3,11 Mr | ₹3,22 Mr | ₹3,56 Mr | ₹3,69 Mr | ₹4,52 Mr | ₹3,98 Mr | ₹4,62 Mr | ₹3,29 Mr | ₹2,22 Mr | ₹2,36 Mr | ₹4,95 Mr | ₹6,68 Mr | ₹7,38 Mr | ₹6,78 Mr | ₹5,02 Mr | ₹3,91 Mr | ₹1,89 Mr | ₹1,41 Mr |
| Net Kâr | ₹6,92 Mr | ₹5,80 Mr | ₹4,45 Mr | ₹3,46 Mr | ₹1,40 Mr | ₹2,49 Mr | ₹4,24 Mr | ₹3,68 Mr | ₹3,83 Mr | ₹3,30 Mr | ₹2,78 Mr | ₹3,13 Mr | ₹4,83 Mr | ₹6,32 Mr | ₹6,44 Mr | ₹5,31 Mr | ₹4,40 Mr | ₹3,51 Mr | ₹1,98 Mr | ₹1,45 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 12,30 | 10,32 | 7,92 | 6,16 | 2,48 | 3,99 | 6,71 | 5,83 | 5,92 | 4,90 | 4,13 | 4,64 | 7,17 | 9,38 | 9,56 | 7,89 | 6,54 | 5,21 | 2,94 | 2,15 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹229,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹3,94 Mr | ₹1,69 Mr | ₹3,55 Mr | -₹287,12 Mn | ₹1,27 Mr | ₹3,40 Mr | ₹5,62 Mr | ₹6,89 Mr | ₹7,25 Mr | ₹4,08 Mr | ₹2,91 Mr | ₹1,91 Mr | ₹2,04 Mr | ₹4,53 Mr | ₹2,44 Mr | ₹5,53 Mr | ₹4,95 Mr | ₹7,30 Mr | ₹3,85 Mr | ₹2,39 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹689,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,3% | 0,4% | 0,7% | 0,4% | 0,1% | 0,1% | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,66 | 0,58 | 0,68 | 0,75 | 0,69 | 0,70 | 0,63 | 0,52 | 0,36 | 0,30 | 0,33 | 0,38 | 0,41 | 0,51 | 0,84 | 0,63 | 0,58 | 0,45 | 0,34 | 0,29 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,25 | 0,98 | 1,04 | 1,06 | 0,92 | 1,00 | 1,02 | 0,79 | 0,58 | 0,47 | 0,49 | 0,56 | 0,61 | 0,79 | 1,25 | 0,85 | 0,64 | 0,49 | 0,23 | 0,18 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 25,5% | 22,5% | 16,7% | 14,8% | 19,3% | 17,9% | 22,8% | 22,8% | 36,5% | 29,8% | 20,0% | 28,0% | 29,9% | 32,1% | 24,0% | 31,1% | 47,0% | 41,5% | 49,7% | 48,1% |
| FAVÖK Marjı | 17,9% | 16,9% | 9,5% | 9,7% | 12,3% | 11,7% | 14,0% | 16,1% | 25,3% | 22,3% | 14,5% | 13,5% | 26,0% | 27,0% | 18,8% | 25,3% | 25,1% | 25,2% | 25,6% | 24,3% |
| Net Kâr Marjı | 17,6% | 18,8% | 13,6% | 10,4% | 4,8% | 7,9% | 13,2% | 14,9% | 20,9% | 22,4% | 18,1% | 17,9% | 25,3% | 25,5% | 16,4% | 19,8% | 22,0% | 22,6% | 26,8% | 24,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,0% | 5,5% | 10,8% | -0,9% | 4,4% | 10,8% | 17,5% | 27,9% | 39,6% | 27,7% | 18,9% | 10,9% | 10,7% | 18,3% | 6,2% | 20,7% | 24,7% | 47,1% | 52,1% | 41,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1178,90 | +%1,05 | |
| Bharti Airtel Limited | 1819,80 | +%0,74 | |
| HDFC Bank Limited | 712,65 | -%0,19 | |
| ICICI Bank Limited | 1348,70 | -%0,85 | |
| State Bank of India | 948,05 | -%0,94 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2307,90 | +%1,70 | |
| Bajaj Finance Limited | 966,95 | -%1,61 |