ESTEREster Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $94,93 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹16,80 Mr | ₹15,79 Mr | ₹16,59 Mr | ₹17,18 Mr | ₹14,33 Mr | ₹8,67 Mr | ₹6,97 Mr | ₹6,65 Mr | ₹7,04 Mr | ₹7,12 Mr | ₹7,05 Mr | ₹7,31 Mr | ₹7,15 Mr | ₹6,76 Mr | ₹6,42 Mr | ₹6,26 Mr | ₹3,05 Mr | ₹2,46 Mr | ₹2,49 Mr | ₹2,38 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹24,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹8,68 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹7,83 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹7,29 Mr | ₹6,60 Mr | ₹7,73 Mr | ₹8,16 Mr | ₹6,39 Mr | ₹2,08 Mr | ₹1,56 Mr | ₹2,48 Mr | ₹3,07 Mr | ₹3,10 Mr | ₹3,16 Mr | ₹3,76 Mr | ₹3,63 Mr | ₹3,35 Mr | ₹2,62 Mr | ₹2,24 Mr | ₹544,53 Mn | ₹438,69 Mn | ₹983,08 Mn | ₹1,04 Mr |
| Net Borç† | ₹5,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹13,64 Mr | ₹12,70 Mr | ₹10,54 Mr | ₹11,03 Mr | ₹10,99 Mr | ₹9,86 Mr | ₹10,33 Mr | ₹10,21 Mr | ₹8,00 Mr | ₹6,97 Mr | ₹7,63 Mr | ₹8,88 Mr | ₹9,19 Mr | ₹8,70 Mr | ₹6,82 Mr | ₹6,60 Mr | ₹3,95 Mr | ₹3,72 Mr | ₹3,18 Mr | ₹2,83 Mr |
| Brüt Kâr | ₹1,21 Mr | ₹1,51 Mr | ₹7,03 Mn | ₹1,12 Mr | ₹1,88 Mr | ₹2,52 Mr | ₹2,01 Mr | ₹1,21 Mr | ₹842,16 Mn | ₹589,09 Mn | ₹931,08 Mn | ₹891,78 Mn | ₹920,12 Mn | ₹583,39 Mn | ₹499,19 Mn | ₹2,39 Mr | ₹714,70 Mn | ₹812,17 Mn | ₹245,85 Mn | ₹227,45 Mn |
| FAVÖK | ₹1,22 Mr | ₹1,55 Mr | -₹179,56 Mn | ₹960,88 Mn | ₹1,74 Mr | ₹2,31 Mr | ₹1,89 Mr | ₹1,03 Mr | ₹600,37 Mn | ₹378,01 Mn | ₹720,33 Mn | ₹636,29 Mn | ₹685,44 Mn | ₹305,89 Mn | ₹225,43 Mn | ₹2,14 Mr | ₹584,38 Mn | ₹657,17 Mn | ₹376,68 Mn | ₹160,64 Mn |
| Net Kâr | -₹274,71 Mn | ₹136,98 Mn | -₹1,21 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,37 Mr | ₹994,99 Mn | ₹311,06 Mn | ₹52,94 Mn | -₹106,88 Mn | ₹45,61 Mn | ₹38,39 Mn | ₹83,69 Mn | -₹52,81 Mn | -₹139,29 Mn | ₹1,29 Mr | ₹278,54 Mn | ₹334,20 Mn | ₹100,03 Mn | -₹139,89 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -2,82 | 1,46 | -14,50 | 16,42 | 16,39 | 16,49 | 11,93 | 3,73 | 0,63 | -1,28 | 0,57 | 0,57 | 1,34 | -0,84 | -2,21 | 20,58 | 4,85 | 6,02 | 1,80 | -2,52 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹127,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹222,01 Mn | ₹296,50 Mn | -₹856,39 Mn | -₹2,26 Mr | -₹3,71 Mr | -₹37,00 Mn | ₹1,09 Mr | ₹581,31 Mn | ₹31,73 Mn | ₹34,35 Mn | ₹277,33 Mn | -₹64.000 | -₹342,17 Mn | -₹331,15 Mn | -₹83,89 Mn | -₹1,45 Mr | -₹49,47 Mn | ₹463,97 Mn | ₹80,67 Mn | -₹219,49 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹614,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 43,4% | 41,8% | 46,6% | 47,5% | 44,6% | 24,0% | 22,4% | 37,2% | 43,6% | 43,6% | 44,8% | 51,4% | 50,8% | 49,5% | 40,9% | 35,7% | 17,9% | 17,8% | 39,4% | 43,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,81 | 0,80 | 0,64 | 0,64 | 0,77 | 1,14 | 1,48 | 1,53 | 1,14 | 0,98 | 1,08 | 1,21 | 1,28 | 1,29 | 1,06 | 1,05 | 1,29 | 1,51 | 1,28 | 1,19 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,74 | 1,62 | 1,35 | 1,41 | 1,40 | 1,26 | 1,32 | 1,30 | 1,02 | 0,89 | 0,97 | 1,13 | 1,17 | 1,11 | 0,87 | 0,84 | 0,50 | 0,48 | 0,41 | 0,36 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,9% | 11,9% | 0,1% | 10,1% | 17,1% | 25,6% | 19,5% | 11,9% | 10,5% | 8,4% | 12,2% | 10,0% | 10,0% | 6,7% | 7,3% | 36,3% | 18,1% | 21,8% | 7,7% | 8,0% |
| FAVÖK Marjı | 9,0% | 12,2% | -1,7% | 8,7% | 15,8% | 23,4% | 18,3% | 10,1% | 7,5% | 5,4% | 9,4% | 7,2% | 7,5% | 3,5% | 3,3% | 32,5% | 14,8% | 17,6% | 11,8% | 5,7% |
| Net Kâr Marjı | -2,0% | 1,1% | -11,5% | 12,4% | 12,4% | 13,9% | 9,6% | 3,0% | 0,7% | -1,5% | 0,6% | 0,4% | 0,9% | -0,6% | -2,0% | 19,6% | 7,1% | 9,0% | 3,1% | -4,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,6% | 2,3% | -8,1% | -20,5% | -33,7% | -0,4% | 10,6% | 5,7% | 0,4% | 0,5% | 3,6% | -0,0% | -3,7% | -3,8% | -1,2% | -22,0% | -1,3% | 12,5% | 2,5% | -7,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |