FAZE3QFaze Three Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $112,39 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹8,19 Mr | ₹6,86 Mr | ₹5,93 Mr | ₹5,47 Mr | ₹4,88 Mr | ₹3,57 Mr | ₹2,85 Mr | ₹2,70 Mr | ₹2,68 Mr | ₹2,53 Mr | ₹2,33 Mr | ₹2,58 Mr | ₹2,51 Mr | ₹2,13 Mr | ₹2,11 Mr | ₹2,45 Mr | ₹2,25 Mr | ₹2,22 Mr | ₹2,14 Mr | ₹1,79 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹131,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹3,67 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹4,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹2,75 Mr | ₹1,92 Mr | ₹1,70 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,03 Mr | ₹664,90 Mn | ₹676,30 Mn | ₹739,90 Mn | ₹519,80 Mn | ₹598,75 Mn | ₹681,45 Mn | ₹814,47 Mn | ₹781,03 Mn | ₹770,71 Mn | ₹1,31 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,14 Mr | ₹880,06 Mn |
| Net Borç† | ₹2,45 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹8,79 Mr | ₹6,55 Mr | ₹5,39 Mr | ₹5,31 Mr | ₹4,77 Mr | ₹3,06 Mr | ₹2,79 Mr | ₹2,49 Mr | ₹2,20 Mr | ₹2,17 Mr | ₹2,20 Mr | ₹2,03 Mr | ₹2,12 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,76 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,11 Mr | ₹1,15 Mr |
| Brüt Kâr | ₹1,14 Mr | ₹964,10 Mn | ₹1,05 Mr | ₹1,26 Mr | ₹914,70 Mn | ₹488,40 Mn | ₹368,60 Mn | ₹345,70 Mn | ₹144,80 Mn | ₹73,90 Mn | ₹211,06 Mn | ₹263,15 Mn | ₹324,84 Mn | ₹222,43 Mn | ₹185,46 Mn | ₹88,58 Mn | ₹213,55 Mn | ₹7,72 Mn | ₹279,18 Mn | ₹276,96 Mn |
| FAVÖK | ₹1,02 Mr | ₹952,30 Mn | ₹1,01 Mr | ₹1,04 Mr | ₹586,70 Mn | ₹313,00 Mn | ₹102,50 Mn | ₹129,30 Mn | -₹4,70 Mn | -₹76,00 Mn | ₹146,74 Mn | ₹64,71 Mn | ₹163,20 Mn | ₹20,03 Mn | -₹65,24 Mn | -₹94,66 Mn | ₹44,46 Mn | ₹56,17 Mn | ₹28,05 Mn | ₹93,46 Mn |
| Net Kâr | ₹335,70 Mn | ₹406,60 Mn | ₹465,90 Mn | ₹583,00 Mn | ₹510,80 Mn | ₹249,30 Mn | ₹181,40 Mn | ₹150,50 Mn | ₹168,30 Mn | ₹378,60 Mn | ₹15,26 Mn | -₹43,02 Mn | -₹15,34 Mn | -₹215,10 Mn | -₹685,64 Mn | ₹2,48 Mn | ₹42,97 Mn | -₹189,93 Mn | ₹50,62 Mn | ₹42,09 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 13,80 | 16,72 | 19,16 | 23,97 | 21,00 | 10,25 | 7,46 | 6,19 | 7,06 | 23,24 | 1,25 | -3,53 | -1,26 | -17,65 | -56,25 | 0,20 | 3,53 | -15,58 | 4,15 | 3,45 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹818,90 Mn | -₹928,10 Mn | -₹269,80 Mn | ₹540,60 Mn | -₹408,20 Mn | -₹93,90 Mn | ₹155,00 Mn | ₹205,70 Mn | -₹302,30 Mn | -₹425,00 Mn | ₹57,80 Mn | ₹128,67 Mn | -₹79,72 Mn | ₹11,22 Mn | ₹233,42 Mn | -₹92,96 Mn | ₹11,88 Mn | -₹151,59 Mn | -₹457,16 Mn | -₹65,45 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 33,6% | 28,0% | 28,6% | 31,8% | 34,2% | 28,9% | 23,3% | 25,1% | 27,7% | 20,5% | 25,7% | 26,4% | 32,5% | 36,7% | 36,5% | 53,7% | 55,8% | 57,8% | 53,0% | 49,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,07 | 0,95 | 0,91 | 0,97 | 0,98 | 0,86 | 0,98 | 0,92 | 0,82 | 0,86 | 0,95 | 0,79 | 0,85 | 0,83 | 0,83 | 0,50 | 0,54 | 0,63 | 0,52 | 0,64 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,94 | 1,45 | 1,19 | 1,17 | 1,06 | 0,68 | 0,62 | 0,55 | 0,49 | 0,48 | 0,49 | 0,45 | 0,47 | 0,39 | 0,39 | 0,27 | 0,27 | 0,31 | 0,25 | 0,25 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,0% | 14,7% | 19,5% | 23,8% | 19,2% | 15,9% | 13,2% | 13,9% | 6,6% | 3,4% | 9,6% | 13,0% | 15,3% | 12,6% | 10,5% | 7,2% | 17,5% | 0,6% | 25,1% | 24,1% |
| FAVÖK Marjı | 11,6% | 14,5% | 18,8% | 19,5% | 12,3% | 10,2% | 3,7% | 5,2% | -0,2% | -3,5% | 6,7% | 3,2% | 7,7% | 1,1% | -3,7% | -7,7% | 3,7% | 4,1% | 2,5% | 8,1% |
| Net Kâr Marjı | 3,8% | 6,2% | 8,6% | 11,0% | 10,7% | 8,1% | 6,5% | 6,0% | 7,6% | 17,5% | 0,7% | -2,1% | -0,7% | -12,2% | -39,0% | 0,2% | 3,5% | -13,7% | 4,5% | 3,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -9,3% | -14,2% | -5,0% | 10,2% | -8,6% | -3,1% | 5,6% | 8,3% | -13,7% | -19,6% | 2,6% | 6,3% | -3,8% | 0,6% | 13,3% | -7,5% | 1,0% | -10,9% | -41,0% | -5,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |