FIEMINDFiem Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $527,35 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹17,13 Mr | ₹14,32 Mr | ₹12,28 Mr | ₹10,65 Mr | ₹10,54 Mr | ₹9,27 Mr | ₹9,26 Mr | ₹9,63 Mr | ₹9,43 Mr | ₹8,79 Mr | ₹6,63 Mr | ₹5,03 Mr | ₹4,56 Mr | ₹4,34 Mr | ₹4,19 Mr | ₹3,59 Mr | ₹2,53 Mr | ₹2,28 Mr | ₹2,07 Mr | ₹1,86 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹2,80 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹4,98 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹12,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹655,51 Mn | ₹220,91 Mn | ₹231,15 Mn | ₹238,27 Mn | ₹456,74 Mn | ₹772,63 Mn | ₹1,23 Mr | ₹1,70 Mr | ₹1,59 Mr | ₹2,25 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,34 Mr | ₹1,63 Mr | ₹1,31 Mr | ₹542,37 Mn | ₹492,49 Mn | ₹479,92 Mn | ₹304,97 Mn |
| Net Borç† | -₹2,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹28,14 Mr | ₹24,20 Mr | ₹20,25 Mr | ₹18,45 Mr | ₹15,70 Mr | ₹12,19 Mr | ₹13,78 Mr | ₹14,48 Mr | ₹12,36 Mr | ₹10,14 Mr | ₹9,77 Mr | ₹8,19 Mr | ₹7,15 Mr | ₹6,02 Mr | ₹5,32 Mr | ₹4,26 Mr | ₹2,95 Mr | ₹2,17 Mr | ₹1,76 Mr | ₹1,67 Mr |
| Brüt Kâr | ₹5,05 Mr | ₹3,68 Mr | ₹2,89 Mr | ₹2,84 Mr | ₹1,99 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,68 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,36 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,10 Mr | ₹961,22 Mn | ₹840,98 Mn | ₹782,83 Mn | ₹615,30 Mn | ₹362,82 Mn | ₹125,37 Mn | ₹134,92 Mn | ₹163,95 Mn |
| FAVÖK | ₹4,00 Mr | ₹3,25 Mr | ₹2,68 Mr | ₹2,49 Mr | ₹1,95 Mr | ₹1,34 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,20 Mr | ₹976,18 Mn | ₹841,53 Mn | ₹705,71 Mn | ₹696,72 Mn | ₹579,41 Mn | ₹307,20 Mn | ₹210,68 Mn | ₹210,07 Mn | ₹203,61 Mn |
| Net Kâr | ₹2,56 Mr | ₹2,05 Mr | ₹1,66 Mr | ₹1,40 Mr | ₹941,61 Mn | ₹466,90 Mn | ₹745,65 Mn | ₹556,49 Mn | ₹525,61 Mn | ₹330,52 Mn | ₹573,33 Mn | ₹424,75 Mn | ₹372,75 Mn | ₹277,21 Mn | ₹211,37 Mn | ₹110,64 Mn | ₹105,67 Mn | ₹46,12 Mn | ₹93,39 Mn | ₹135,46 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 97,11 | 77,86 | 62,96 | 53,13 | 35,78 | 17,74 | 28,33 | 21,14 | 19,91 | 13,12 | 23,97 | 17,76 | 15,58 | 11,59 | 8,84 | 4,63 | 4,42 | 1,93 | 3,91 | 6,84 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹404,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹512,27 Mn | ₹1,19 Mr | ₹642,60 Mn | ₹802,32 Mn | ₹681,42 Mn | ₹1,08 Mr | ₹1,43 Mr | ₹252,07 Mn | -₹95,01 Mn | -₹907,85 Mn | -₹49,21 Mn | ₹104,59 Mn | ₹149,05 Mn | ₹271,43 Mn | -₹356,73 Mn | -₹783,29 Mn | -₹13,61 Mn | ₹22,14 Mn | -₹347,41 Mn | -₹522,58 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,30 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,8% | 1,5% | 1,9% | 2,2% | 4,3% | 8,3% | 13,2% | 17,7% | 16,8% | 25,6% | 21,1% | 23,3% | 26,1% | 30,9% | 38,8% | 36,6% | 21,4% | 21,6% | 23,2% | 16,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,64 | 1,69 | 1,65 | 1,73 | 1,49 | 1,31 | 1,49 | 1,50 | 1,31 | 1,15 | 1,47 | 1,63 | 1,57 | 1,39 | 1,27 | 1,19 | 1,16 | 0,96 | 0,85 | 0,90 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,32 | 1,99 | 1,67 | 1,52 | 1,29 | 1,00 | 1,13 | 1,19 | 1,02 | 0,83 | 0,80 | 0,67 | 0,59 | 0,50 | 0,44 | 0,35 | 0,24 | 0,18 | 0,14 | 0,14 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,0% | 15,2% | 14,3% | 15,4% | 12,7% | 11,8% | 12,2% | 12,0% | 13,0% | 13,4% | 15,1% | 13,4% | 13,4% | 14,0% | 14,7% | 14,4% | 12,3% | 5,8% | 7,7% | 9,8% |
| FAVÖK Marjı | 14,2% | 13,4% | 13,3% | 13,5% | 12,4% | 11,0% | 11,4% | 10,9% | 11,2% | 11,7% | 12,2% | 11,9% | 11,8% | 11,7% | 13,1% | 13,6% | 10,4% | 9,7% | 12,0% | 12,2% |
| Net Kâr Marjı | 9,1% | 8,5% | 8,2% | 7,6% | 6,0% | 3,8% | 5,4% | 3,8% | 4,3% | 3,3% | 5,9% | 5,2% | 5,2% | 4,6% | 4,0% | 2,6% | 3,6% | 2,1% | 5,3% | 8,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,8% | 4,9% | 3,2% | 4,3% | 4,3% | 8,8% | 10,3% | 1,7% | -0,8% | -9,0% | -0,5% | 1,3% | 2,1% | 4,5% | -6,7% | -18,4% | -0,5% | 1,0% | -19,8% | -31,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |